IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

    Споделям мнението ти, дори повече, мисля, че ако хората прочетат повече от духовните заръки на Дънов, земята би била по-добро място.
    Че имали и друго ,по-добро място от земята за живеене?!
    Не,няма всички да прочетат Дънов!
    А и да го прочетат всички ти гарантирам,че няма всички да станат добри...А пък ако това случайно се случи,не мен ще ми се прииска да се преместя на друга планета.....Защото днес ние разпознаваме добрите хора,поради факта че има и лоши такива....Но дори и добрите могат да вършат отвратителни неща ,а пък тези дето ги мислиш за лоши , могат да ти подадат ръка в най-трудния за теб момент....С две думи - пъстър свят,пълен с радост ,болки,неволи суета ,щастие,подлост и т.н., и т.н., и т.н...............

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Как ли пък не.Аз ще изляза само в подкрепа на
      1.Задължителен вечерен час 22ч изключение само за хора на работа
      2. Пълна забрана на чалгата и глоби по пет бона за всеки позволил си да слуша такава музика
      3.Затвор 20г за фолк певачка ако си позволи да грачи подобни простотии
      4.Пълна забрана и завинаги затваряне на дискотеки чалготеки и подобни.
      5.Затваряне на Слънчака и подобните му и превръщането му в курорт без чалга дрога и алкохол
      4. Всеки позволил си да надува музика глоба 10000 и отнемане на уредбата при повторен опит затвор
      5.Всеки който кара с превишена скорост пиян дрогиран и отнема предимство глоби минимум 5000 кинта.
      6.Който няма къде да си паркира колата да не може да я регистрира.
      7.Пъкна забрана за движение на коли в централната част на градовете.
      8.Пълна забрана на каруците.
      9.Прибиране на всички бездомни кучета от улиците и при жалба от съседи отнемане на кучета
      10.Пълна забрана на наркотиците и трудови лагери тип Белене за всеки позволил си да употребява а разпространители и дилъри разстрел.
      11.Въвеждане на лична отговорност на съдии прокурори и държавни служители
      Въвеждане на мерки които ликвидират слободията.
      Изобщо трябва да се въведе пълен контрол пълен на всичко тотал докато ни уврат главите
      Бате Пешо, не разбирам как вярваш в божественото развитие на процесите и му се мешаш с мерки за тотален контрол
      пък ....при такъв контрол, туй дето си писал после, никак няма да зависи от теб

      Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      На нас всяка есен ни дават служебно противогрипни ваксини.Аз никога не съм си слагал на мен.Преди години имах глупостта да ваксинирам дъщеря си...Е цяла зима беше болна.Никога повече няма да пипна подобни ваксини..Бог да ни пази и това е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Дънов е най-известния български мистик. Много българи и чужденци следват и поддържат неговото учение. Доколкото съм попрочитал несистематично от него разни книжки, не мога да се ангажирам каква е значимостта му като духовен учител, но явно голяма група хора го признават за такъв. Това, че сме далеч от вярата на другите не ни издига над тях. Всеки има право на собствено разбиране за битието и житието си.
        Споделям мнението ти, дори повече, мисля, че ако хората прочетат повече от духовните заръки на Дънов, земята би била по-добро място.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Охльо, и хората СА двукраки. А твоето самомнение няма -ама никакво -значение за нормалните хора.
          Не разбираш (нормално, очаквано) ти двукраки, че хората, освен че могат да ходят на два крака и да ломотят като теб, имат и нещо повече вътре – човешко нещо.
          Слагай намордника, стой мирно на властта и се успокоявай, че си в мнозинството овце.
          Last edited by 78-10; 30.03.2020, 15:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Бачкал, бачкал - колко да е „бачкал”? - ама май, морен вода не е пил. Бог да го прости завалията , и още явно, ще има.
            Да, RIP

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              CFO-то на инвестиционната банка Jefferies умира от КОВИД-19. Пег Броудбент (на 56 години) е бачкал преди това 16 години в Могран Станли. Но КОВИД-19 не прощава.
              [ATTACH=CONFIG]n3569362[/ATTACH]
              https://www.ft.com/content/0047fb07-...6-8b2c290544ff
              Бачкал, бачкал - колко да е „бачкал”? - ама май, морен вода не е пил. Бог да го прости завалията , и още явно, ще има.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                Свършиха паричките на лапачите и искат хората на улиците. Никой на никакви улици няма да ходи за да връща крадливите олигарси с заменките и далаверите. излизай сам на бунт и ако имаш идей и си истински борец народа ще те подкрепи
                Аз имах един идеЙ, ама къде се дяна, пустият...

                Коментар


                • CFO-то на инвестиционната банка Jefferies умира от КОВИД-19. Пег Броудбент (на 56 години) е бачкал преди това 16 години в Могран Станли. Но КОВИД-19 не прощава.
                  Click image for larger version

Name:	CFO.jpg
Views:	1
Size:	25.8 КБ
ID:	3569362






                  https://www.ft.com/content/0047fb07-...6-8b2c290544ff

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                    Но пък, от друга страна, сега е много лесно да разделиш двукраките от хората.
                    Тези с намордници, сложени доброволно или даже желателно, са двукраки и отиват улево.
                    Останалите са хора.

                    Ще запомня тези с намордниците в близкото ми обкръжение, за да не се хабя много за човекоовце.

                    Да, тъжно е да видя фактологичното и даже зрително подтвърждение на това, което подозирам още от 10-годишна възраст, но пък какво? – никой не ми е обещавал, че истината ще ми е приятна. Важното е да се знае истината.

                    https://www.youtube.com/watch?v=jrVQaMf5AdQ

                    https://www.youtube.com/watch?v=KlnseUMqTCo
                    Охльо, и хората СА двукраки. А твоето самомнение няма -ама никакво -значение за нормалните хора.

                    Коментар


                    • Слънчевият отговор на Швеция към коронавируса

                      и

                      бургаският отговор към морето, хората и труда

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        тук няма самоубили се от вируса, и тази дилема не стои
                        дори депутатите бяха на ниво,като вазираха от парламента, за да опазят кожата.
                        В Иран не всички депутати успяват да спасят кожата от КОВИД-19, а масовите гробове, които копаят там се виждат от спътник.

                        Коментар


                        • Но пък, от друга страна, сега е много лесно да разделиш двукраките от хората.
                          Тези с намордници, сложени доброволно или даже желателно, са двукраки и отиват улево.
                          Останалите са хора.

                          Ще запомня тези с намордниците в близкото ми обкръжение, за да не се хабя много за човекоовце.

                          Да, тъжно е да видя фактологичното и даже зрително подтвърждение на това, което подозирам още от 10-годишна възраст, но пък какво? – никой не ми е обещавал, че истината ще ми е приятна. Важното е да се знае истината.

                          https://www.youtube.com/watch?v=jrVQaMf5AdQ

                          https://www.youtube.com/watch?v=KlnseUMqTCo
                          Last edited by 78-10; 30.03.2020, 15:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                            Прав ли ще се окаже Карл Маркс ? С капитализма явно е свършено, според него след това идва комунизъм с преходна фаза "Диктатура на пролетариата ?
                            това понятие пролетариат, мисля че вече има друг смиъл от 50 г. насам,. Да беше жив Маркс, щеше да ревизира

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Който няма ваксина си плаща лечението. Също като нямаш осигуровки бецален. Никакви забрани не са нужни. Нямат пари - отнемане или оставяне да пукне като куче по избор на родителя
                              Напълно съм съгласен!!!

                              Има задължителни ваксини срещу хепатит Б, дифтерия, тетанус, коклюш, детски паралич и други.
                              БЦЖ ваксината доколкото четох се оказва неефективна срещу туберколоза затова нея няма да я коментирам, тя найстина причинява вреди, но в страна като нашата където туберколозата е ендемична трябва да се взимат мерки

                              Благодарение на ваксинацията и стадният имунитет света напълно забрави за вариолата. Ако всеки имаше антиваксърско мнение сега щяхме да пукаме като мухи от едра шарка.

                              Средно изчислено в периода на 20 век, вариолата причинява 300 – 500 милиона смъртни случая. Само през 1967 г. Световната здравна организация (СЗО) изчислява, че от 15 милиона души заразени от болестта 2 милиона умират същата година. Последните случаи на едра шарка са регистрирани през 1977 г., а през 1980 г. СЗО обявява окончателното унищожаване на вируса в природата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                                Едно сравнение на числа от горната статия с числата на ковидоакълолипсиса:
                                А?
                                И?

                                Коментар

                                Working...
                                X