IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Къде изчезна бе Гигов да не си бил на гурбет?Тук не само герберастите са виновни...Тук има световна измама става въпрос за много много пари.Като мине медийната истерия и видим у кого са парите ще разберем грозната истина че става дума за пари.
    Вярно. Ама, за да вземеш отнякого едни пари, нали първо трябва да ги има?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


      Приготви си по 5к за всяко провинение.
      Ти да видиш: Ами, ако ги няма? Няма какво да вземат. И, хитрата сврака - с двата крака. А „интелигенцията”, дето управлява, ще види спечелени избори през крив макарон.
      Да, ама след тяхното настоящо фиаско, следва Народен съд 2.0. Лично, бих ги драл с кремък тези кретени. И - при козите и прасетата, дето ги избиха.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        В Китай броят на умрелите е около 5 000. И говорят, че епидемията вече отминава, тоест тази бройка няма да се увеличи много. Още 1000 - 2000 души и край. При 1.3 милиарда население това какъв процент е? Чак не мога да го сметна наум, толкова е малък. Вероятността да те прегазят на пешеходна пътека в София е стотици пъти по-голяма, ама не са забранили ходенето по улиците заради това.
        И заради това нищожно заболяване убиха целия стопански живот идиотите герберастки!
        Къде изчезна бе Гигов да не си бил на гурбет?Тук не само герберастите са виновни...Тук има световна измама става въпрос за много много пари.Като мине медийната истерия и видим у кого са парите ще разберем грозната истина че става дума за пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          В Китай броят на умрелите е около 5 000. И говорят, че епидемията вече отминава, тоест тази бройка няма да се увеличи много. Още 1000 - 2000 души и край. При 1.3 милиарда население това какъв процент е? Чак не мога да го сметна наум, толкова е малък. Вероятността да те прегазят на пешеходна пътека в София е стотици пъти по-голяма, ама не са забранили ходенето по улиците заради това.
          И заради това нищожно заболяване убиха целия стопански живот идиотите герберастки!
          Толкова могат, завалиите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Аз съм от съпротивата:

            1. не нося предпазна маска.
            2. не се запасявам с тоалетна хартия.
            Аз не съм от съпротивата ама не залитам нито в едната нито в другата посока...Са пуснах Нова и почна ужаса нам колко умрели в Италия Испания САЩ Германия Англия.Московчани се евакуират от Москва всички напускат търсят дачи под наем Наполеон сигур пак е дошъл...Ужас всички мрат камиони и влакове не стигат гробищата свършиха.Няма маски няма дезинфектанти като се приберете дома.Преди да влезете се съблечете чисто голи дрехите изгорете къпете се с вряла вода мажете се с олио газ мас каквото намерите и се криите под дивана и да не забравите да си бръкнете у гъзо .Мийте всичко от магазина със сапун...Въобще мисля че тоя щаб трябва да забрани думата корона вирус в частните медии да пущат сръбска музика и толко.Мен вече ма напушва на смех.Са една недоебана леля плаче два реда сополи искам да се прибера в България да прегърна децата си рев мани мани.Ми кура ли ми дириш там ма овцо..Са ако каже некой че требе се ядат заешки гомна щото лекували вируса стой та гледай...Който позволява по телевизора да го управляват е идиот.Продължават вдигнали джинджифила и лимоните ха ха са се обръща цистерна...Гешев спи тия са ОПГ и са за затвора.

            Коментар


            • В Китай броят на умрелите е около 5 000. И говорят, че епидемията вече отминава, тоест тази бройка няма да се увеличи много. Още 1000 - 2000 души и край. При 1.3 милиарда население това какъв процент е? Чак не мога да го сметна наум, толкова е малък. Вероятността да те прегазят на пешеходна пътека в София е стотици пъти по-голяма, ама не са забранили ходенето по улиците заради това.
              И заради това нищожно заболяване убиха целия стопански живот идиотите герберастки!
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Аз съм от съпротивата:

                1. не нося предпазна маска.
                2. не се запасявам с тоалетна хартия.

                Приготви си по 5к за всяко провинение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Не включвай телевизора.Щото там е апокалипсис морги пълни крематориуми не смогват лекарите и те завалийките вече изнемогват.Шок и ужас..Циганите излязоха прави просто си вземаш телевизора и през терасата....или си пусни музикадесет телевизии сеят страхотии...
                  Абсолютна идиотия цари. Умрели за половин месец 8 човека! Голяма работа. Туй ли ви е страхотната епидемия? А колко умират всеки ден защото не им е оказана адекватна помощ? Ще разберем ли някога? Не! Щото ни управляват абсолютни престъпници!
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Споко, те понеже са много умни ще стигнат и до бройката в Италия, по над 800 трупа дневно ще правят от коронавирус на острова съвсем скоро


                    На талянците не им мина номера.Замислям се че все едни и същи каквото и да стане все имат нужда от помощ и от пари.На нас кой и с какво ни помогна?Талянците лъжат кат дърта циганка лъжат.Толко много умрели камионите не стигат айде да дадат статистика колко са умрели март 2019 и голко този месец да видим тая страшна гад какво е направила.Да не се окаже че едни чичковци имат друга цел а именно да откраднат едни пари много пари...

                    Коментар


                    • Аз съм от съпротивата:

                      1. не нося предпазна маска.
                      2. не се запасявам с тоалетна хартия.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                        Всички ще ги мине короната. Коронавируса е над човека. Разберете го. И да се пенявите, просто чакате ред. Не се страхувайте от смъртта, ако искате да живеете де. Тук виждам доста мъртъвци.
                        Ти си безсмъртен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                          Искаш да кажеш ,че още месеци ще ни заливат с гнусна пропаганда и политически лъжи за масови гробове иразни морги?!Аз пък се надявах това да е просто един кошмарен сън и утре като се събудим всичко да е минало......
                          Не включвай телевизора.Щото там е апокалипсис морги пълни крематориуми не смогват лекарите и те завалийките вече изнемогват.Шок и ужас..Циганите излязоха прави просто си вземаш телевизора и през терасата....или си пусни музикадесет телевизии сеят страхотии...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Всички ще ги мине короната. Коронавируса е над човека. Разберете го. И да се пенявите, просто чакате ред. Не се страхувайте от смъртта, ако искате да живеете де. Тук виждам доста мъртъвци.
                            Доцент Мангъров НЕ е съглсен с теб нали като го минат 70% другите 30 няма да има от кой да го вхант сложи че 90% от най богатите 3% ще опазят (кой на яхатата си като онзи богаташ от LA в открито море и щрака снимки за инстаграма или кой като Сорос от както почна това не се е показвал ) Та маани ги тея те са пустиняци както казват в някой части на БГто ... но има още около 27% по обикновенни хора дето няма се заразят

                            Играта е да бъдеш от 27%те - а 70% дето ще го минат са офцете (после ако ви напрви стерлини ще дарявам сперма срещу заплащанеи)

                            Въпроса е кой има сили да е 27% процента и кой е Уфса със стаден имунитет
                            mWPCloud.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                              Да и ти сигурно лично си ходил да инспектираш масовите гробове и моргите в Италия.
                              Направо се изумявам колко лесно се хващате на пропагандата и политическите лъжи.
                              То вярно че страхът парализира мозъка, ама вашето вече си е диагноза и не се усещате как тънко ви манипулират. Все едно гледам ония дементирали пенсионери дето мятат пачки от балконите щото "сержант Георгиев" от полицията им е наредил....

                              След някой друг месец като се успокоят страстите и като излезе истината на яве ще си припомните за тази тема и сами ще се смеете на паникьорските глупости които сте писали.
                              Искаш да кажеш ,че още месеци ще ни заливат с гнусна пропаганда и политически лъжи за масови гробове иразни морги?!Аз пък се надявах това да е просто един кошмарен сън и утре като се събудим всичко да е минало......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                не се опитвай да мислиш какво съм искал да кажа.
                                с главни букви е.
                                ИМА БОЛНИ ТРЯБВА ДА СЕ ЛЕКУВАТ.
                                В конституцията го пише даже
                                С прости хора, не можеш никога да излезеш на глава. В момента освен болни от коронавирус, други не съществуват. Щаба ги е излекувал, отдавна

                                Коментар

                                Working...
                                X