IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Почва ли да проблясва вече? Скоро страхът ще е от това какво следва, грипът ще е бързо забравен

    Коментар


    • Истината за коронавирус
      за всички които искат да прочетат документа от 2010-та в оригинал следвайте този линк има го на български и на английски
      for anyone who wants to read the 2010 document in the original, follow this link it is available in Bulgarian and English

      https://drive.google.com/file/d/16OC..._80bJn5Sa/view
      https://drive.google.com/file/d/1KtA...bJ1XQHi6_/view
       
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        Е й? Какво доказваш с тези картинки. Ясно се вижда едно и също, но не си ли се замисляш че бая сайтове и новинарски агенции правят същото. Взели са кадри от италианска болница и са го пуснали при тях си същото защото нямат кадри или прочие.

        Относно снимката с ковчезите, ми взели са кадъра от 2013 и са го изтипосали като новина. Само да ти кажа че ковчезите са в църкви, а не в някакво хале.

        Щом има такава конспирация не чух много много да се обосновавате какво как и защо.
        Скрол, кат не вдяваш, да, ей сега на едноклетъчните ще обеснявам какво и защо, марш у лево

        Коментар


        • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
          Преди двайсетина години,
          селяните в Гърция разкарваха едни камиони с едни и същи овце и агнета из селата си, да си ги пишат за свои, та да прилапат едни ЕС помощи,
          после, пак Гърция лъжеше ЕС няколко години за своя "здрав" бюджетен дефицит да я приемат в съюза,
          после се сещам за Сирия, едни видеота за стотици убити сирийци покрити с бели чаршафи, ама някой даде грешен знак и умрелите се размърдаха,
          сега в театър в Италия, пак за едни ЕС помощи :

          една и съща болница, ама веднъж в Италия, а после в САЩ,
          едни мигранти в ковчези през 2013, ама те били все пенсионери през 2020, хората в дъното са същите
          http://skandalno.net/италия-призна-д...pe32z85br-7L9k
          https://www.facebook.com/10003200641...3775792032633/
          а тука е решението
          https://www.facebook.com/10003200641...0060085737537/
          Затова някои БГ болници в началото така се изолираха, че все едно чумави има вътре и никого не пускат, а то да не им се разкрие театъра (в Китай болните от вируса си влизаха свободно в болниците)
          От друга страна, като запазиш една четвърт от персонала на една болница само за корона пациенти, другите болни ги пиши бегали. [ATTACH=CONFIG]n3570864[/ATTACH]
          [ATTACH=CONFIG]n3570865[/ATTACH]
          [ATTACH=CONFIG]n3570866[/ATTACH]
          Е й? Какво доказваш с тези картинки. Ясно се вижда едно и също, но не си ли се замисляш че бая сайтове и новинарски агенции правят същото. Взели са кадри от италианска болница и са го пуснали при тях си същото защото нямат кадри или прочие.

          Относно снимката с ковчезите, ми взели са кадъра от 2013 и са го изтипосали като новина. Само да ти кажа че ковчезите са в църкви, а не в някакво хале.

          Та така с манипулирането. обикновено търсачите на манипулации биват най-изманипулирани от тия дето пускат бомбастичните открития. Все пак трябват шарани и трафик който да генерира приходи.

          Голяма част от българите посещават сайтове като бау мяу, брадва бул таймс и подобни щуротии където се лее от сутрин до вечер конспирация. Едната от тях която четох преди време е как Сорос иска да унищожи света и най-вече България хахаха

          Но най много искам да разбера как Китай, САЩ, Русия, СА, Иран, Израел, ЕС, Япония и целият свят участва в този заговор?
          Извънземните ли ще ни нападат? Или всички тия страни се държат от едни господари дето са решили да ни направят крепостни селяни?

          Щом има такава конспирация не чух много много да се обосновавате какво как и защо.


          Last edited by prectical; 01.04.2020, 04:53.

          Коментар


          • Преди двайсетина години,
            селяните в Гърция разкарваха едни камиони с едни и същи овце и агнета из селата си, да си ги пишат за свои, та да прилапат едни ЕС помощи,
            после, пак Гърция лъжеше ЕС няколко години за своя "здрав" бюджетен дефицит да я приемат в съюза,
            после се сещам за Сирия, едни видеота за стотици убити сирийци покрити с бели чаршафи, ама някой даде грешен знак и умрелите се размърдаха,
            сега в театър в Италия, пак за едни ЕС помощи :

            една и съща болница, ама веднъж в Италия, а после в САЩ,
            едни мигранти в ковчези през 2013, ама те били все пенсионери през 2020, хората в дъното са същите
            http://skandalno.net/италия-призна-д...pe32z85br-7L9k
            https://www.facebook.com/10003200641...3775792032633/
            а тука е решението
            https://www.facebook.com/10003200641...0060085737537/
            Затова някои БГ болници в началото така се изолираха, че все едно чумави има вътре и никого не пускат, а то да не им се разкрие театъра (в Китай болните от вируса си влизаха свободно в болниците)
            От друга страна, като запазиш една четвърт от персонала на една болница само за корона пациенти, другите болни ги пиши бегали.
            Нещо сметката пак няма да излезе, щото +3 млрд затворени в карантина без кондоми .....
            Click image for larger version

Name:	2we.JPG
Views:	1
Size:	77.0 КБ
ID:	3570864

            Click image for larger version

Name:	2we1.JPG
Views:	1
Size:	62.3 КБ
ID:	3570865

            Click image for larger version

Name:	2we2.JPG
Views:	1
Size:	59.3 КБ
ID:	3570866

            Last edited by benassi; 01.04.2020, 05:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

              От къде знам ли?
              Ти ли пусна онази страшна тема - 'усещате ли идващия крах' за да плашиш хората а сега гледам си сменил резбата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                От къде знам ли? Ами от официалната статистика. Всичко това е публична информация, аз просто я анализирам и си правя изводите. После виждам че и много други хора по света са стигнали до същите изводи. Една част от тези хора са и самите доктори в болниците които също потвърждават че 99% от жертвите на корона вирусът има други тежки заболявания или просто са на преклонна възраст около и над средната продължителност на живота за даденият регион. В близо 50% от случаите става въпрос за комбинация от няколко рискови фактора. Получава се естествен подбор колкото и неприятно да ни звучи, природата (или Господ) си знае работата.

                Тук не става въпрос дали умират хора или не. То е ясно че всеки ден умират по най различни причини.
                Става въпрос обаче за това че нещата относто заплахата за цялото население се преувеличават и се създава излишна паника.
                Фактите не са такива каквито ги представят медиите.
                Обстрелват ни с някакви числа и плашат колко е сташно положението. Добре ама разни такива "идиоти" като мен решават да проверят от къде идват тези числа, и решават да анализират статистиките в дълбочина и в процеса откриват нещо друго което медииите и политиците някак удобно спестяват да го кажат.

                А сега ми кажи аз на кое да вярвам? На лъжливите медии и лъжливите политици, или на собствения си разум и на числата които виждам пред себе си?


                Това че умирали само хора с 3 съпътстващи заболявания е абсолютна лъжа. То по тази логика всички имаме по 3 съпътстващи заболявания.

                Примерно част от умрелите били получили инсулт закарали ги в болницата и заболяването само ги "довършило", а никой не казва, че инсулта може да е причинен от COVID 19. Другите били с високо кръвно и COVID 19 само ги довършил, а не казват, че самия COVID 19 ви покачва кръвното и от там разбира се хората с проблеми ще имат още по-големи проблеми, но тези хора иначе ще са живи и няма да умрат от грип и настинка. Хората които умират от COVID 19 не са само някакви смъртно болни.



                Всички се хванахте за една медийна партенка, че COVID 19 бил като "грип" и после се надпреварвахте да го повтаряте това нещо. По никаъв начин COVID 19 не прилича на вируса на грип, те са абсолютно различни вируси и нямат нищо общо по между си. Най-близо до
                COVID 19 са SARS и MERS, но те нямат тази "стелт" коронка каквато има COVID 19 и която го прави труден за откриване от имунната система и води до последващите проблеми след това.


                Колкото до числата които виждаш пред себе си... смяташ че прекалено малко хора са болни и умрели ли?! Смяташ че има много заразени които го карат леко ли?! Смяташ че в Италия всички лекари са лъжци ли?!

                Коментар






                • Още един дето "нищо не разбира" в отбора на маските

                  линк до поста в туитър да не реши някой че е фейк

                  https://twitter.com/nntaleb/status/1244958907962920964
                  Last edited by marketleverage; 01.04.2020, 03:12.
                  mWPCloud.com

                  Коментар


                  • Айдеееее да ни е честит, първи болен депутат.днес един... Утре 1000 има Господ има..


                    https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2020/0...bolen_deputat/

                    Коронавирусът в България: Първи болен депутат, заседанията на парламента се отлагат засега

                    Коментар


                    • Немците изкаха крайни цифри за деня вече са на 1.1 смърност с +130 от общото + 600 критични днес до 2600+ (гледаме мача )

                      mWPCloud.com

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/inyanshared...1261265619034/

                        +100 Подкрепям !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Аз съм с маска навън и понякога ръкавици както и всички от семейството ми, бабата даже не излиза навън, всичко и се носи до дома и. Какво да отричам. Говоря за прекаленото преекспониране на маски най висок клас все едно навън има някакъв смъртоносен газ от който се умира на мига.
                          Благодаря че мислиш за другите Просто реагирах по остро за поста щото си водя кампания про маските
                          mWPCloud.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                            А ти откъде знаеш че никой не е умрял от корона вирус. Може би си бил в болниците в Италия, Испания, Китай, САЩ и знаеш от първа ръка че това е един цирк с актьори дето се гънат по пода защото са във филма нов световен ред. И се изявяваш като авторитет от последна инстанция?

                            Направо се изумявам колко лесно се хващате на пропагандата на разни маргинали и профани, които печелят пари на ваш гръб. Всички тия странички дето четете за конспирации за плоска земя и прочие се издържат от трафика на информацята си.

                            Това е подигравката с паметта на хората
                            От къде знам ли? Ами от официалната статистика. Всичко това е публична информация, аз просто я анализирам и си правя изводите. После виждам че и много други хора по света са стигнали до същите изводи. Една част от тези хора са и самите доктори в болниците които също потвърждават че 99% от жертвите на корона вирусът има други тежки заболявания или просто са на преклонна възраст около и над средната продължителност на живота за даденият регион. В близо 50% от случаите става въпрос за комбинация от няколко рискови фактора. Получава се естествен подбор колкото и неприятно да ни звучи, природата (или Господ) си знае работата.

                            Тук не става въпрос дали умират хора или не. То е ясно че всеки ден умират по най различни причини.
                            Става въпрос обаче за това че нещата относто заплахата за цялото население се преувеличават и се създава излишна паника.
                            Фактите не са такива каквито ги представят медиите.
                            Обстрелват ни с някакви числа и плашат колко е сташно положението. Добре ама разни такива "идиоти" като мен решават да проверят от къде идват тези числа, и решават да анализират статистиките в дълбочина и в процеса откриват нещо друго което медииите и политиците някак удобно спестяват да го кажат.

                            А сега ми кажи аз на кое да вярвам? На лъжливите медии и лъжливите политици, или на собствения си разум и на числата които виждам пред себе си?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
                              Утре е 1 Април, картината по Европа не показва спад,
                              САЩ и Нидерландия оставят карантината до 30 Април.
                              Въпроса е, още четири седмици карантина как ще се отразят на БГ ?
                              Като не искат маски хората ще е крантина световния опит показва това

                              Нидерландия кога се отказаха от стадния имунитет - пропуснал съм този моментт ?
                              mWPCloud.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                И аз
                                http://m.focus-news.net/?action=news..._StOkXv74qWKxc

                                Не пипам никой, в къщи не пускам никой.
                                На сайта на института нямало такава новина - и на друго ми казаха че това е дебънкнато като фалшива новина преди два месесца


                                https://www.ukbnewsroom.de/wichtige-...m-coronavirus/
                                mWPCloud.com

                                Коментар

                                Working...
                                X