IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Хубаво, бе Пепе, ама я си представи, че тия със слабите мунитети изведнъж ги изпуснеш през май да се окашлят и колабират, нали ще стане като Италия и Испания. Докато в Швеция, Норвегия, Дания, Германия, Австрия го карат засега яваш-яваш, като имат бая случаи, но малко от тях сериозни, та не им запълват болничната система. Че и смъртните случаи вървят що-годе равномерно, пък при нас може изведнъж да избичи порожението нагоре. За това става дума. Пък нека си търсят лечение, засега такова сигурно и проверено няма.
    Ама и ти си един, ти наистина ли вярвш, че здравната ни система и самосъзнанието ни е узряло за либерални мерки. Извинявай, но ние с Испания и Италия дори не можем да се мерим за здравната система, а ти отиде чак на Дания, Швеция, Германия, Австрия. Единствения правилен ход ни е да чакаме и да бавим, и да печелим време за хората ни, докато света се пребори и окупити. Не разбирам, защо искаш на ура да щурмуваш, ми не си седиш кротко в окопите, докато дойде времето за ура.

    П.П. През май може вече да има и лекарства и тестове достоверни, тъй че трай бабо за хубост....
    Last edited by pepe1234; 04.04.2020, 15:39.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
      И да докажа все пак,че и аз съм истински българин - непрекъснато изпитвам съмнения относно състоятелността на съмненията на съмняващите се....
      Ъ-ъ.

      Така си се поставил "наблюдаващ", то ест "извън" по определение.
      Така си ти, но не си в логическото множество "българи".

      Нещата започват от понятията, и е добре да бъде осъзнато и бъдат осъзнати.

      ПП. Но защо имаш нужда да се доказваш, че си българин?
      Аз не само, че нямам нужда... Това, поне при мен, просто не е на плоскост въпрос или отговор или на разрез доказвам/недоказвам.

      А защо "все пак"?
      Last edited by 78-10; 04.04.2020, 15:20.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Това казвам и аз, мъдър от преклонната възраст и инфантилизирането.
        Поздрави !

        https://www.youtube.com/watch?v=kgt1tUpRlZA

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
          Тия лумпени кога ще извадят пари за тестове ???

          Ами ПАК не гласувайте следващите избори !
          Като има протести ПАК си стойте у дома, да не би някой да ви използва "политически" !
          Дано има СЕДМИЧНА гладна криза, белким вдянат заспалите мозъци на населението, КОЙ е вируса !
          СОФИЯНЦИ, извадете си кучетата и се съберете 5000 пред парламента, стойте на 3 метра разстояние, нишо не могат да ви направят !
          Не чакайте ПАК жените първи да протестират !

          Ивършени тестове:
          НРБ - 566
          Замбия - 619
          Етиопия - 1222
          ВЕНЕЦУЕЛА - 1772
          Кения - 2201
          Албания - 2247
          Македония - 4506
          Камбоджа - 5768
          Палестина - 7553
          Азербайджан - 35000

          Румъния - 36092
          Турция - 141 716
          Статистиката е стара. На един от брифингите казаха, че са направени към 7000 теста в национални лаб. и около 2000 в частни. това беше преди 4-5 дена . На ден правят по 300-400 някъде. Значи сега да са към 11-12000 общо.

          Коментар


          • И да докажа все пак,че и аз съм истински българин - непрекъснато изпитвам съмнения относно състоятелността на съмненията на съмняващите се....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Хубаво, бе Пепе, ама я си представи, че тия със слабите мунитети изведнъж ги изпуснеш през май да се окашлят и колабират, нали ще стане като Италия и Испания. Докато в Швеция, Норвегия, Дания, Германия, Австрия го карат засега яваш-яваш, като имат бая случаи, но малко от тях сериозни, та не им запълват болничната система. Че и смъртните случаи вървят що-годе равномерно, пък при нас може изведнъж да избичи порожението нагоре. За това става дума. Пък нека си търсят лечение, засега такова сигурно и проверено няма.
              Лечение има,ама не чакай от лекарите да го предложат.

              Коментар


              • Тия лумпени кога ще извадят от НАШИТЕ пари за тестове ???

                Ами ПАК не гласувайте следващите избори !
                Като има протести ПАК си стойте у дома, да не би някой да ви използва "политически" !
                Дано има СЕДМИЧНА гладна криза, белким вдянат заспалите мозъци на населението, КОЙ е вируса !
                СОФИЯНЦИ, извадете си кучетата и се съберете 5000 пред парламента, стойте на 3 метра разстояние, нишо не могат да ви направят !
                Не чакайте ПАК жените първи да протестират !
                Намерете телефона на Винету и му изкажете със СМС какво мислите за положението, ако ше и през скрит номер !
                И СЕГА може да се протестира !
                Начини има, ама "наведена глава сабя не я сече"
                Даже и сега, както гледам като няма какво да се губи, ПАК няма желание за по-добър живот!

                Извършени тестове:
                НРБ - 566
                Замбия - 619
                Етиопия - 1222
                ВЕНЕЦУЕЛА - 1772
                Кения - 2201
                Албания - 2247
                Македония - 4506
                Камбоджа - 5768
                Палестина - 7553
                Азербайджан - 35000

                Румъния - 36092
                Турция - 141 716
                Last edited by hazard; 04.04.2020, 15:21.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  Ако тая пандемия помете целия свят(Пази Боже) и последния оцелял е българин,то той ще изпитва дълбоки съмниния ,дали изобщо е имало пандемия ....
                  еми ноев ковчег-2, после някои ще спорят имало ли. нямало ли е НОЙ (не е национален осигурителен институт) шегувам се на великденска тематика

                  Коментар


                  • Ако тая пандемия помете целия свят(Пази Боже) и последния оцелял е българин,то той ще изпитва дълбоки съмниния ,дали изобщо е имало пандемия ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ето, виждаш ли, щастливо неведение и си мрехме от левкемия като юнаци с буйна кръв. Ма, така е било през миналите векове. Мрели са от едно общо заболяване умренка и не са го мислели много зараза ли е, гангрена или полиорганна недостатъчност. Профанизирам, както казва главният жрец на ген. Годжи почитаемият Грую Груев.
                      И те така де, така,
                      И аз туй казвам, статистиката остарява бързо колкото по-бързо опознаваме и новите болести

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Малиййй, Клеопатра кво маце беше....
                        Само с миризмата на камилското мляко в което се киснеше, ми беше непоносима....
                        Всичко ще си кажеш. И за Ковид Първи ще си признаеш кви сте ги вършели по тогавашните овчици.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          За това и се разбираме с него, интересни спомени има
                          Това казвам и аз, мъдър от преклонната възраст и инфантилизирането.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            А не, тарантулчо, за щастливото неведение не се съгласявам Почти мога да простя на комунягите че са ни държали затворени в държавата, и някои други прегрешения, (както виждаме, поне са ни имунизирали с бцж, още помня как избягах от детската градина, за да спестя имунизацията, крих се 1 час в една землянка, но бяха извикали баба ми да ме намери, и нямаше как да я мъча и нея ) Но не мога да простя безобразието, когато не ни предупредиха за радиацията от Чернобил. Не виждам и с какво толкова щеше да им се урони престижа, ако бяха предупредили хората, но този грях към нацията не мога някак си да им простя
                            Е сега ни предупреждават, бият тъпаните по всички медии, а ние пак сме недоволни. Може ли да ни се угоди така!? Мисля, ще се съгласиш, че трябва да изберем по-добрия вариант
                            Ето, виждаш ли, щастливо неведение и си мрехме от левкемия като юнаци с буйна кръв. Ма, така е било през миналите векове. Мрели са от едно общо заболяване умренка и не са го мислели много зараза ли е, гангрена или полиорганна недостатъчност. Профанизирам, както казва главният жрец на ген. Годжи почитаемият Грую Груев.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Чи кво чувство за хумор, той разправя лични спомени от времето на Ехнатон и Ковид Първи.
                              Малиййй, Клеопатра кво маце беше....
                              Само с миризмата на камилското мляко в което се киснеше, ми беше непоносима....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение



                                Пропусна само - накрая все пак да удостоверят, че сестра Руми наистина е сестра Руми, което е поантата на казуса.
                                Не ,това не е края.....Край не съществува....Защото ,след като удостоверяващите,удостостоверят,че сетра Руми наистина е сестра Руми,някой друг трябва да удостовери,че първите удостоверяващи не са мними удостоверяващи.......И както се пееше в една песен от един популярен в миналото сериал : "И така,до края на света...." Таа-та,та-та-тата,тата таааа.......

                                Last edited by retro_69; 04.04.2020, 14:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X