IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    НОЩ бяха изнесли твърдение, че регистрират 2-ма от 11 заразени.
    Тогава не уточниха на какво точно се базира това тяхно твърдение. Предполагам емпиричен опит и статистически методи, незадължително български.

    Предполага се, но може и да греша в съждението си, че за регистрираните ковид заразени се полагат по веригата по-добри и по-адекватни грижи и респективно те имат относително по-добри шансове да преживеят.
    Но пък от друга страна, останалите 9 заразени, но неконстатирани, вероятно са индивиди, които са с по-здрава имунна система и карат заболяването безсимптомно. При липса на симптоми и заболяване, летален изход е нереалистичен.
    Е, винаги сред 9-те може да се промъкне някой, който да почине и Ковида да има някакъв пръст в цялата работа.

    Искам да кажа, че официално обявените "починали от Ковид" не са твърде много по-различни по брой от ВСИЧКИ "починали от Ковид".

    Субективно мнение.
    Математиците от бан си пишат с някакви от колеги във вирджиния - доколкот бяха споменали и Мутафчивек каза че американците смятат че хващаме 2 ма от 11 вероятно тези американци са казали това
    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

      Нищо не разбирах от маски до преди известнов време ама взех че се научих Искам да съм сигурен че съм взел макс мерки защото хора разчитат на мен 91% вероятност мерките ми да сработят и ако изтегля 9% къса клечка разичтам да съм поел ниска инфекциозна доза което според вирусолозите да ми гарантира по леко каране на болестта

      Наздраве на ранно пиещите
      Язък ти за цялото самообучение по биология
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Тези данни откъде ?
        Абе много ефективни тия сърби бе, 4 пъти повече болни от нас с над двойно по малко тестове хванати = 8 пъти. Това вярваш ли го ?
        https://www.worldometers.info/coronavirus/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          22-ма са официалните данни, за тези които са се саморапортували или били насочени към болниците...а колко ли има сдали богу дух, които въобще не са стигнали до личния лекар и никой не ги е тествал ?
          Защо някой ще си мре кротко вкъщи, като е достатъчно да се обади на 112 и ще получи ВИП обслужване с обдишване. Възможно е преди началото на тупурдията болните да са си мрели по къщята без да има кой да ги тества но не мисля че сега има сериозна бройка такива случаи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Абе някой няма ли да каже от първа линия какво се случва с Борис Джонсън?
            Аз съм на десета линия, но като гледам злонамеренността ви, ваша и на главните медии – "но все още може да диша" – веднага ми става ясно, че ще излезе след два дена и ще си поеме задълженията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Теб специално като те чета, имам чувството, че попадам някъде из страниците на "Щамът Андромеда". Добре, че у Поднебесната не приложиха Заповед №7 - 12 / или 12 - 7/ не помня.
              Наздраве!
              Нищо не разбирах от маски до преди известнов време ама взех че се научих Искам да съм сигурен че съм взел макс мерки защото хора разчитат на мен 91% вероятност мерките ми да сработят и ако изтегля 9% къса клечка разичтам да съм поел ниска инфекциозна доза което според вирусолозите да ми гарантира по леко каране на болестта

              Наздраве на ранно пиещите

              mWPCloud.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Аз все си мисля за лонголиерите, но много харесвам мненията му. Абе някой няма ли да каже от първа линия какво се случва с Борис Джонсън?
                И на мен ми допадат. Неговите, макар и доста дълги, не ги чета по диагонал.
                Наздраве, Селена!

                П.П. Тази книга май беше първият ми сблъсък с генетика, биохимията и биофизиката.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Аз все си мисля за лонголиерите, но много харесвам мненията му. Абе някой няма ли да каже от първа линия какво се случва с Борис Джонсън?
                  Не точно от първа линия - Ами те твърдят че НЕ е с пневмоня нищо че е в болница (поне в ранен следобед беше така) ама короната удря в бъбреци и тестиси освен бял дроб (добре че годеницата му е бременна и дано да е ок бебето) а на диализа се живее и то още дълго... самоч че за някой си е боже наказние да не може да пиеш

                  Къде удря короната заради АCE2 (Бял дроб, бъбреци тестиси)
                  https://www.medrxiv.org/content/10.1....12.20022418v1
                  mWPCloud.com

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Аз все си мисля за лонголиерите, но много харесвам мненията му. Абе някой няма ли да каже от първа линия какво се случва с Борис Джонсън?

                      Три врачки са го прокълнали заради Брегзит, но накрая доброто ще победи, а той ще е по-смирен, ако оцелее

                      Всъщност важно ли е да знаем ?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                        Това е:


                        Всичко им е наред – листовите клапани работят нормално; гумената глава е напълно еластична, не се къса при слагане; маркучът е също съвсем както съм ги ползвал едно време; във флашката на филтъра има само активен въглен, отдолу до горе; съхраняван е затворен вътре във флашката, така че надали нещо особено е погълнал, то ест има 99% от поглъщателната си способност; презрамната чантичката, отгоре на това, се търси от съвременната младеж като носталгия към.
                        Aз мога да си намеря такъв ама както казах не съм сигурен колко е стара филтърната част за частици (не помня къде съм го гледал като схема но най отпред има картонена част която ме съмнява при стар филтър)

                        Нека някой друг да се възползва от щедрата оферта

                        Иначе ей това е хардкор отговаря на клас B или дори клас а защитна екипировка
                        mWPCloud.com

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Теб специално като те чета, имам чувството, че попадам някъде из страниците на "Щамът Андромеда". Добре, че у Поднебесната не приложиха Заповед №7 - 12 / или 12 - 7/ не помня.
                          Наздраве!
                          Китайският град Ухан, където започна пандемията от коронавируса, отменя тази седмица последните ограничения след повече от два месеца и половина на строга карантина, предаде ДПА.

                          Швеците +25%, скоро ще са мини Ухан
                          Наздраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Теб специално като те чета, имам чувството, че попадам някъде из страниците на "Щамът Андромеда". Добре, че у Поднебесната не приложиха Заповед №7 - 12 / или 12 - 7/ не помня.
                            Наздраве!
                            Аз все си мисля за лонголиерите, но много харесвам мненията му. Абе някой няма ли да каже от първа линия какво се случва с Борис Джонсън?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                              На противогаза във филтъра има противопрахова част която ако е картонена незнам колко ще е валидна след дълго седене а протипораховата противоарозолната част е това което е важно за вируси

                              Който иска нов противогаз с P3 противорпрахова част на филтъра (99.95 филтрация) Zebra - бг завода работи на пълни обороти и приемат поръчки по телефона (със 7 дни чакане и пращат с куриер - явно имат доста поръчки ) https://www.zebra-bg.com/bg/%d0%bd%d...1%81-covid-19/

                              Иначе БГ MP-70 е по секси





                              а който носи очила ще има защита на очите освен ако не го накихат под ъгъл (обикновенни очила), - ако някой не вярва на БГ филтъра в офроуд форума казаха че понеже картрижда е направен да се сменя вътре филтърната част .... може да сложиш 3M P3 / FFP3 (кръгъл ) филтър - само филтърната материа си се продава от 3м и почти пасва (малко е по голяма ама може да се изреже или напъха със сила) ,




                              ПП Маркета е почти готов за Биологична война (в момента ми се обезаразяват маските че не съм сигурен в източника като ми ги е препакетирал )

                              ППП Западняците им хрумна интересен начин не инвазивно обезаразяване -- корона вирусите според голд стандарт изследване върху 22 други изследвания на корона вируси оцеляват (и са заразни) до макс 9 дни на различни повърхности (намеренто днк на даймънт принцес 17 дни по късно още не казват дали е активен или само са следи от днк)

                              Базирано на това като плзваш маска но не си изхабил ресурса от 8 часа слагаш я в плик пишеш дата и 9 дни не ползваш като за по сигурно може да я изнасяш на слънце и да въртиш за допълнително обезаразяване с UV лъчи
                              Теб специално като те чета, имам чувството, че попадам някъде из страниците на "Щамът Андромеда". Добре, че у Поднебесната не приложиха Заповед №7 - 12 / или 12 - 7/ не помня.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                22-ма са официалните данни, за тези които са се саморапортували или били насочени към болниците...а колко ли има сдали богу дух, които въобще не са стигнали до личния лекар и никой не ги е тествал ?
                                НОЩ бяха изнесли твърдение, че регистрират 2-ма от 11 заразени.
                                Тогава не уточниха на какво точно се базира това тяхно твърдение. Предполагам емпиричен опит и статистически методи, незадължително български.

                                Предполага се, но може и да греша в съждението си, че за регистрираните ковид заразени се полагат по веригата по-добри и по-адекватни грижи и респективно те имат относително по-добри шансове да преживеят.
                                Но пък от друга страна, останалите 9 заразени, но неконстатирани, вероятно са индивиди, които са с по-здрава имунна система и карат заболяването безсимптомно. При липса на симптоми и заболяване, летален изход е нереалистичен.
                                Е, винаги сред 9-те може да се промъкне някой, който да почине и Ковида да има някакъв пръст в цялата работа.

                                Искам да кажа, че официално обявените "починали от Ковид" не са твърде много по-различни по брой от ВСИЧКИ "починали от Ковид".

                                Субективно мнение.

                                Коментар

                                Working...
                                X