IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Ако става дума за хора от Земята, които "оцеляват" на Марс - това не е наука, а фантазии. Ако пък решат и да се връщат със съвременната техника - това вече са големи фантазии...

    Някакъв що-годе "разум" биха проявили единствено, ако си вземат еднопосочен "билет".
    Не е невъзможно само ще е неразумно скъпо елън мъск нарочно задържа двигателите на BFR няколко минути повече което прати колата зад марс и ще иде в астероидния пояс 2 тона товар до там за фиксирана цена 120 милиона - от там натаък умножаваш по колко тона е нужно и ако има смилъл и/или някой може да ги похарчи тези пари що да не стане

    Полетите до луната спират защото струват много


    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

      Наздраве аз пия само със специален повод
      Браво! И аз така. Днес реших, че наличие на Метакса 7 звезди е специален повод.
      Мамка му! Наистина не искам да започвам отново да пия. Край, спирам.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

        Наздраве аз пия само със специален повод
        И аз...Най-странното е,че го намирам всеки ден....Наздраве!

        Коментар


        • https://www.facebook.com/10923279407...3588795801196/
          интересно, тия банкноти на рептилите са проектирани преди две години ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Ако става дума за хора от Земята, които "оцеляват" на Марс - това не е наука, а фантазии. Ако пък решат и да се връщат със съвременната техника - това вече са големи фантазии...

            Някакъв що-годе "разум" биха проявили единствено, ако си вземат еднопосочен "билет".
            Тия фантазии за живеене на Марс американците отдавна ги развиват. Има голям сериал по Дискавърито мисля.
            Ама пък от друга страна то и "Капитан Немо" преди 100 години е бил развихрена фантазия, пък виж сега....
            Само ми е много интересно.... Как така американците изпратиха десетина души на Луната преди 40 и кусур години, пък после "загубиха"технологията. Как се губи таквоз нещо?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Тъй де и тука утре:
              Представителите на ЗДРАВИТЕ ВЛАСТИ ще обявят нещо !!!
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                Харесвам бе. Аз нали казах, че май ще има хепиенд. Стреснаха ме другите. И Харисън Форд го харесвам и то много. Обаче все пак си гледам финала на Гибралтар опън. Тръмп ниже стотачка след стотачка. Изключителен фрейм, 144.
                И коняка е добър. Пропих, мамка му! Ще ги съдя ония от НОЩ, ако пукна от пиене, а не от Ковида!
                Наздраве аз пия само със специален повод
                mWPCloud.com

                Коментар


                • Ако бяхме в Дания, груйчовците да са в панделата...
                  БХ си е слънце, а Годжиту - благодат!

                  Започна се: В Дания забраниха всякаква информация за коронавируса освен официалната
                  Last edited by Ender; 12.04.2020, 00:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Или поддържаш теорията за съществуване на независима икономика...
                    Някога е било трудно ама в наши дни ако качиш панел за гореща вода и още 3-5 киловата панели на покрива и имаш електричка ел моторче и изполваш електрическа техника да си работиш двора / парцела може да ти се получи

                    mWPCloud.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                      Няма различни гледни точки. Няма разследваща журналистика, няма мнения на реални независими експерти... Всичко идва от "централата".

                      Архитектите на кризата даже не се и крият вече! Те съвсем открито си проведоха пресконференциите и показаха планът си за действие, имат си даже сайт където е описана програмата още през Октомври миналата година. Това е поне 1 месец преди да се появи "заразата" в Китай.
                      А мен много ме кефи сценария на програмата от месец Октомври
                      Сценарият на събитието 201

                      Събитие 201 симулира огнище на нов зоонотичен коронавирус, предаван от прилепи на прасета на хора, който в крайна сметка става ефективно преносим от човек на човек, което води до тежка пандемия. Патогенът и заболяването, което причинява, се моделират до голяма степен при ТОРС, но е по-преносим в общността в хора с леки симптоми.

                      Заболяването започва в свинефермите в Бразилия, в началото тихо и бавно, но след това започва да се разпространява по-бързо в здравните заведения. Когато започне да се разпространява ефективно от човек на човек в нискодоходните, гъсто опаковани квартали на някои от мегаполисите в Южна Америка, епидемията избухва. Първо се изнася с въздушно пътуване до Португалия, САЩ и Китай, а след това в много други страни. Въпреки че в началото някои страни са в състояние да го контролират, той продължава да се разпространява и въвежда отново и в крайна сметка никоя държава не може да поддържа контрол.

                      Няма възможност ваксина да е налична през първата година. Има измислено антивирусно лекарство, което може да помогне на болните, но не значително да ограничи разпространението на болестта.

                      Тъй като цялото човешко население е податливо, през първите месеци на пандемията кумулативният брой случаи нараства експоненциално, удвоявайки се всяка седмица. И с натрупването на случаите и смъртта икономическите и социалните последици стават все по-тежки.

                      Сценарият завършва на 18-месечна точка със смъртта на 65 милиона. Пандемията започва да се забавя поради намаляването на броя на чувствителните хора. Пандемията ще продължи с известна скорост, докато няма ефективна ваксина или докато не бъдат изложени 80-90% от световното население. От този момент нататък вероятно това е ендемична детска болест.

                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Някакъв що-годе "разум" .
                        Къв разум бре: Общата стойност на смартфоните в автобуса е по-вече от неговата цена.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                          Марсианецът е добър ако харесваш такива филми и е базиран на доста наука и е филм за оцеляване не за умиране

                          Ако става дума за хора от Земята, които "оцеляват" на Марс - това не е наука, а фантазии. Ако пък решат и да се връщат със съвременната техника - това вече са големи фантазии...

                          Някакъв що-годе "разум" биха проявили единствено, ако си вземат еднопосочен "билет".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                            Марсианецът е добър ако харесваш такива филми и е базиран на доста наука и е филм за оцеляване не за умиране
                            Харесвам бе. Аз нали казах, че май ще има хепиенд. Стреснаха ме другите. И Харисън Форд го харесвам и то много. Обаче все пак си гледам финала на Гибралтар опън. Тръмп ниже стотачка след стотачка. Изключителен фрейм, 144.
                            И коняка е добър. Пропих, мамка му! Ще ги съдя ония от НОЩ, ако пукна от пиене, а не от Ковида!
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                              Марсианецът е добър ако харесваш такива филми и е базиран на доста наука и е филм за оцеляване не за умиране
                              Или поддържаш теорията за съществуване на независима икономика...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Зомбирането от екрана на ТВто върви с пълна сила:
                                По БНТ- "Подводницата К-19" - ужасии за ядрена авария на съветска подводница.
                                По БТВто - някакъв марсианец. И той ша мре, ама може и да оцелее. Ще има май хепиенд.
                                По Диема - други ужасии. Война на американци и японци. Горят хора с огнемети, откъснати глави, ръце, крака и купища трупове.
                                По Дискавъри - нещо за края на света. Няма бензин, храни, масова паника и порция ужасии.

                                Май ще взема да си сипя един коняк. ЕБАСИ!
                                Стига бе!

                                А, по Евроспорт2 снукър. Старо, повтарят нещо, ама все пак.
                                И световното отложиха гадовете. Айде ще погледам Джъд Тръмп. Само дето знам как ще завърши....
                                Марсианецът е добър ако харесваш такива филми и е базиран на доста наука и е филм за оцеляване не за умиране
                                mWPCloud.com

                                Коментар

                                Working...
                                X