IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Основателят на TWITTER Jack Dorsey дарява 1 000 000 000 долара (28% от личното си състояние) за борбата с коронавируса и други цели.

    @jack
    I’m moving $1B of my Square equity (~28% of my wealth) to #startsmall LLC to fund global COVID-19 relief. After we disarm this pandemic, the focus will shift to girl’s health and education, and UBI. It will operate transparently, all flows tracked here:
    https://docs.google.com/spreadsheets...BAR4/htmlview#
    Виж какви сме добри от синята птица. Летииииииииии десет процента нагоре, а сме щяли да станеме юноши.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      днес излизах извън кварталните 3 блока, трябваше да свърша малко работа. Ужасен съм, всичко работи, всякакви магазини, хората щъкат без маски поне 25% от тях. Да имаше по-малко народ може би, но прекалено много за извънредно положение. Дано не ядем дървото... Аз излизам само до магазина и до аптеката и разходка около блока и то само 2 пъти в семицата, откак сме в извъредно положение, а народа щъка като хлебарки баси... започвам да си мисля, че ние сме ги карали всичките корони подред и и сега много малко ни лови. На фона на това което видях денес очаквам или да се сговнясаме сериозно много скоро. Или просто господ ще се окаже българин в най-важния момент...
      Боже, боже, колко мъка има по тоя свят!

      Па по нас, у прованса само 10% или по-малко одят с маски. И си щъкат. Лично мен не могат да ме задържат в къщи освен с полиция. Ама и това е трудно, щото си направих настоящ адрес на село.
      На ККПто: Къде? На село.
      На връщане пък се прибирам у дома.
      Днес даже се подстригах и вече не мязам на орангутан.
      И те така.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Основателят на TWITTER Jack Dorsey дарява 1 000 000 000 долара (28% от личното си състояние) за борбата с коронавируса и други цели.

        @jack
        I’m moving $1B of my Square equity (~28% of my wealth) to #startsmall LLC to fund global COVID-19 relief. After we disarm this pandemic, the focus will shift to girl’s health and education, and UBI. It will operate transparently, all flows tracked here:
        https://docs.google.com/spreadsheets...BAR4/htmlview#
        Аааа прецакал се е........Ще му лапната парите фармацията и НПО-тата за един обикновен грип.Ама имал човека бол пари дал.

        Коментар


        • Да сериозно, това ми е личното впечатление.
          тз няма да излизам, аз ще си чакам пика след великден. Привърженик съм на поговорката "да бе мирно седяло, не би чудо видяло..."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            днес излизах извън кварталните 3 блока, трябваше да свърша малко работа. Ужасен съм, всичко работи, всякакви магазини, хората щъкат без маски поне 25% от тях. Да имаше по-малко народ може би, но прекалено много за извънредно положение. Дано не ядем дървото... Аз излизам само до магазина и до аптеката и разходка около блока и то само 2 пъти в семицата, откак сме в извъредно положение, а народа щъка като хлебарки баси... започвам да си мисля, че ние сме ги карали всичките корони подред и и сега много малко ни лови. На фона на това което видях денес очаквам или да се сговнясаме сериозно много скоро. Или просто господ ще се окаже българин в най-важния момент...
            Или най-логичното е че всичко е пре-пре-преекспонирано и вируса си е като обикновен грип.Излизай смело всеки ден........От седене на затворено в това хубаво време верно може да се разболееш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              днес излизах извън кварталните 3 блока, трябваше да свърша малко работа. Ужасен съм, всичко работи, всякакви магазини, хората щъкат без маски поне 25% от тях. Да имаше по-малко народ може би, но прекалено много за извънредно положение. Дано не ядем дървото... Аз излизам само до магазина и до аптеката и разходка около блока и то само 2 пъти в семицата, откак сме в извъредно положение, а народа щъка като хлебарки баси... започвам да си мисля, че ние сме ги карали всичките корони подред и и сега много малко ни лови. На фона на това което видях денес очаквам или да се сговнясаме сериозно много скоро. Или просто господ ще се окаже българин в най-важния момент...
              Това сериозно ли???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от koev Разгледай мнение
                Извинявам се ако се е публикували по рано. Но се опитах да го напиша, а не се вижда в темата.

                https://www.svobodnaevropa.bg/a/30538782.html
                Исландия е тествала вече над 5% от населението си и планира да продължи с масовото тестване. Много се тестват на случаен принцип.
                До вторник вечерта в Исландия са направени 28 992 теста за COVID-19. Това прави 84 957 теста на милион души от населението.
                Потвърдените случаи са 1586. От тях 1021 са на домашно лечение, 556 са излекувани, 39 са хоспитализирани, от които 13 са в интензивни отделения. Починалите с болестта до вторник са шестима.
                От около 14 хил. теста на случаен принцип , 141 заразени , от които 50% без симптоми.

                Предполагам, че са хванали може би 80-90% от заразените.
                От тестваните 2.5% , 1% критични, 0,5% починали.
                те са един пловдив хора в тази държава
                mWPCloud.com

                Коментар


                • Основателят на TWITTER Jack Dorsey дарява 1 000 000 000 долара (28% от личното си състояние) за борбата с коронавируса и други цели.

                  @jack
                  I’m moving $1B of my Square equity (~28% of my wealth) to #startsmall LLC to fund global COVID-19 relief. After we disarm this pandemic, the focus will shift to girl’s health and education, and UBI. It will operate transparently, all flows tracked here:
                  https://docs.google.com/spreadsheets...BAR4/htmlview#

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                    И ще умреш, така както още не си живял, нали? Страаашно!
                    Ами страшно си е https://www.dw.com/bg/коронавирус-кр...а/a-53061800

                    Коментар


                    • Руми Маринова добра ли се вече до телефон с камера или още плаче?

                      Коментар


                      • днес излизах извън кварталните 3 блока, трябваше да свърша малко работа. Ужасен съм, всичко работи, всякакви магазини, хората щъкат без маски поне 25% от тях. Да имаше по-малко народ може би, но прекалено много за извънредно положение. Дано не ядем дървото... Аз излизам само до магазина и до аптеката и разходка около блока и то само 2 пъти в семицата, откак сме в извъредно положение, а народа щъка като хлебарки баси... започвам да си мисля, че ние сме ги карали всичките корони подред и и сега много малко ни лови. На фона на това което видях денес очаквам или да се сговнясаме сериозно много скоро. Или просто господ ще се окаже българин в най-важния момент...
                        Last edited by pepe1234; 08.04.2020, 21:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          А бе това вярно ли е

                          Kоронавирусът заразява и убива чернокожи американци в тревожно висока степен – това пише в. "Вашингтон пост" в обстановка на растящи искания да се съобщава расата на болните, хоспитализираните и умиращите от COVID-19.

                          Според анализ на вестника в окръзи с преобладаващо чернокожо население степента на заразяване е тройно по-висока, а смъртните случаи - почти шесткратно повече, отколкото в окръзи с преобладаващо бяло население.

                          Ега ти вируса хем расист -избира старци и негри най-вече. Вчера в САЩ са починали 1939 заразени.Рекорд.
                          Вируса всъшност заразява и убива демократи ето до преди седмица статистиката дали си в щат ръководен демократи или (черните гасвуват близо 90% за демократите) (иначе е така статистиката защото консервативните само 5% са фенове на urban) a няма как да се заразиш ако в околните мили нямаш никой

                          mWPCloud.com

                          Коментар


                          • По Канал 1 дават в момента филм за Ухан.

                            Коментар


                            • Извинявам се ако се е публикували по рано. Но се опитах да го напиша, а не се вижда в темата.

                              https://www.svobodnaevropa.bg/a/30538782.html
                              Исландия е тествала вече над 5% от населението си и планира да продължи с масовото тестване. Много се тестват на случаен принцип.
                              До вторник вечерта в Исландия са направени 28 992 теста за COVID-19. Това прави 84 957 теста на милион души от населението.
                              Потвърдените случаи са 1586. От тях 1021 са на домашно лечение, 556 са излекувани, 39 са хоспитализирани, от които 13 са в интензивни отделения. Починалите с болестта до вторник са шестима.
                              От около 14 хил. теста на случаен принцип , 141 заразени , от които 50% без симптоми.

                              Предполагам, че са хванали може би 80-90% от заразените.
                              От тестваните 2.5% , 1% критични, 0,5% починали.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                                Това е ясно и уж теста за антитела е много по-евтин, а защо не го правят, или поне не дават резултата доста дълго време.
                                Щото ако си прясно заразен теста с антитела не дава резултат. Там трябва време да почнеш да боледуваш и имунната система да даде отговор. Дават го че хваща след 4 дни след заразяване (май така си спомням, но не съм сигурен за 4-те дни).

                                Коментар

                                Working...
                                X