IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
    Както и да го разбираш, твое право е.
    Естествено няма да се ваксинирам, нито някой от моето семейство ми.
    Естествено напъните ще са да е задължително.
    Естествено никога не сме се ваксинирали срещу грип.
    А и без ваксина повечето болести вече се лекуват - туберколоза, детски паралич, хепатит Б, едра шарка.
    Ще поема риска.


    П.П.Преди две години корумпираното Италианско правителство се поддаде на парите и задължи родителите, първокласниците да са били ваксинирани, иначе - няма училище, щото видиш ли щели да заразят другите ако хванат нещо си ......
    Решението е твоя,отговорността за твоето семейство - също е твоя...

    П.П.Не мисля,че лечението на "туберколоза, детски паралич, хепатит Б, едра шарка" е едно от най-приятните изживявания....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      СЗО са политкоректна организация


      .. каза CNN, това си ми цитирал. Няма данни че СЗО не са прави за почти за всичко, освен за истерията, която е работа на CΝΝ и компания, а самите цитати вероятно са извадени от контекст или откровено фалшиви. Те ако обявяваха за пандемия всяка гъша хуйня в Азия и мерките бяха такива нямаше да си излизал от новородено от вкъщи
      Китайците казват че ЦРУ е пуснал вируса, искаш ли цитати и ще им повярваш ли ?
      Остава да разберем защо „епидемия“ с 90% мними жертви спря света за месеци до тук и го върна назад с години до момента, но нямам добри предчувствия .. за отговора.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

        Петолъчката е пентаграм, каквито има и в знамената на половината държави по света и 50 на брой в американския флаг.
        Каква е символиката, ако ти е интересно, можеш да прочетеш
        Тази петолъчка е друга винаги си личи от къде идва остновния дизайн - логото на политическата партия на шефа на сзо от етиопия а и като прочетеш People Liberation ....

        Last edited by marketleverage; 11.04.2020, 20:32.
        mWPCloud.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

          Путин беше с хазмат костюм
          Да, докато беше на посещение в болница където има незнам си колко заразени не само от корона ами и от много други болести. Средната продължителност на живота в Русия е 71.59г. а Путин е на 67г. и вече попада в рисковата група. Все момент може да си замине и то не от корона вирус ами от всеки друг обикновен грип.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

            Ретро, имах впечатление от мненията ти преди, че си балансиран, трезв човек, но упоритостта ти да ме вкараш в политическа окраска, заради мненията ми, различни от твоите ме кара и мен да се замисля дали не е тенденциозно. Жалко
            Прехвърлих по диагонал назад непрочетени мнения и видях, че си питал Гигов - "Щеше ли да си против мерките, ако управляваше БСП?"
            Не видях дали ти е отговорил, но моят отговор е
            Категорично щях да съм на сегашната ми позиция!
            Когато човек има изградена здрава основа за поглед към света не се влияе от управление, за да изгражда мнението си.
            Май, когато китайците въведоха арестантската карантина в Ухан някои от ъъъъъ, да ги наречем, десните маняци във форума побързаха да критикуват тези комуняжски репресии. Пък после обърнаха... посоката на въртене. Не е лошо да се провери некъде към началото на темата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

              Няма пари за тяхната издръжка $500 мил/год и затова 80% са на хранилка от спонсорства.
              А който поръчва музиката ....
              Айде бе, и Гейтс ги спонсорира.
              Доброволните вноски за СЗО са на стойност $3015 млн. (76%), от които 800 милиона долара са отделени за гъвкаво финансиране, а остатъка е обвързан с конкретни програми или цели.[41]

              През последните години работата на СЗО включва увеличаване на сътрудничество с външни органи. Към 2002 г., 473 неправителствени организации имат партньорства със Световната здравна организация.[42] 189 партньорства са с международни неправителствени организации в официални „служебни отношения“ – останалата част се считат за неформални по характер.[43] Сред партньорите са фондациите „Бил и Мелинда Гейтс[44] и „Рокфелер“.[45]

              WIKI

              https://www.setlansbg.com/tedros-geb...-organizatsia/
              кой е тоя африканец Тедрос, белким хората повече ни вярват
              Last edited by hazard; 11.04.2020, 20:29.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                Ми, махнете тъпата и против здравето на човека забрана за излизане в паркове и разходки в планините и виж дали ще съм против!
                Разходките в планините са забранени за да не се сформират партизански отряди !!!
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                  Да допълня шефа на СЗО e избран с лобирането на китай, политическата партия на която е член е Tigray People's Liberation Front в корените са си Марксисти и до днес носят петолъчка в Емблемата си ..............
                  Петолъчката е пентаграм, каквито има и в знамената на половината държави по света и 50 на брой в американския флаг.
                  Каква е символиката, ако ти е интересно, можеш да прочетеш

                  Коментар


                  • Смъртност на 1 000 000
                    (11 април 2020 г., 15:52 ч. GMT):
                    Словакия 0.4
                    Латвия 2
                    България 4
                    Полша 5
                    Хърватия 5
                    Малта 7
                    Кипър 8
                    Литва 8
                    Унгария 9
                    Финландия 9
                    Гърция 9
                    Чехия 11
                    Румъния 15
                    Естония 18
                    Словения 24
                    Германия 33
                    Австрия 37
                    Дания 45
                    Португалия 46
                    Ирландия 58
                    Люксембург 86
                    Швеция 88
                    Обединено кралство 145
                    Холандия 154
                    Франция 202
                    Белгия 289
                    Италия 312
                    Испания 350
                    САЩ са 59 на милион (за сравнение със страните в ЕС)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                      Политиците просто изпълняват инструкциите които им спускат отгоре архитектите на кризата. Дава им се план, те го изпълняват мислейки си че така ще си подсигурят бъдещето и ще се освободят от отговорност. Съсипват цялата икономика и съдбите на стотици хиляди хора, а после ще кажат ами криза е, дойде отвън, целият свят приемаше същите мерки, ние не сме виновни.....абе ще си измият ръцете по най подлият начин.

                      Те обаче са наясно с реалната ситуация и знаят че фактите не са такива каквито се представят за пред обществото. Казано накратко, ако опасността наистина беше толкова голяма колкото ни я представят, политиците щяха да носят не маски ами противогази и дори цели hazmat костюми. Може би дори изобщо нямаше да им видим очите. Всички щяха да си стоят вкъщи а не като сега по цял ден да обикалят из страната със лимузините заедно с десетките си бодигардове.

                      Самият факт че масово самите политици, полицаи и др. важни клечки в държавата ходят без маски, и всеки ден се събират на големи групи ясно показва с какво си имаме работа.
                      Путин беше с хазмат костюм
                      mWPCloud.com

                      Коментар


                      • Ето го туита им пак. Ако искаш да ти го преведа. Просто казват какво са имали като инфромация в дадения момент.

                        According to the latest information we have, there is no clear evidence of sustained human-to-human transmission and there are no infections reported among health care workers.

                        Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        След като нямаш информация се подготвяш за най-лошото. А не да препоръчваш най-лекото.

                        Едно е да кажеш "Не знаем все още дали се прехвърля от човек на човек, бъдете внимателни", друго е да кажеш "Споко, не се прехвърля от човек на човек".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          СЗО са политкоректна организация, която се стремеше повече да изчисти имиджа на Китай вместо реално да се бори с епидемията. И така е от доста време. Бюрократи които вредят повече.

                          Специално за тази епидемия почти всичко което казваха в началото излезе грешно.


                          1. Не се предава от човек на човек.

                          https://twitter.com/WHOWPRO/status/1217646741677166593

                          According to the latest information we have, there is no clear evidence of sustained human-to-human transmission and there are no infections reported among health care workers.



                          2. Ама никакъв смисъл няма да спирате полетите.

                          https://twitter.com/WHOWPRO/status/1217646749545664514

                          Travel advice was posted by @WHO on 10 January. Based on currently available information, WHO does not recommend any restriction of travel or trade.



                          3. Няма такова нещо като асимптоматично пренасяне.

                          https://twitter.com/who/status/1223659708072038400
                          Asymptomatic #2019nCoV infection may be rare, and transmission from an asymptomatic person is very rare with other coronaviruses, as we have seen with MERS. Thus, transmission from asymptomatic cases is likely not a major driver of transmission http://bit.ly/36QhfKq



                          4. Няма голям смисъл от маските

                          https://twitter.com/who/status/1234095938555260929

                          When to use mask

                          • If you are healthy, you only need to wear a mask if you are taking care of a person with suspected #coronavirus infection.
                          • Wear a mask if you are coughing or sneezing


                          Вземи да им четеш Туитер акаунта от януари насам и ще ти се поиска да ги изправиш до стената и .... сещаш се.
                          Да допълня шефа на СЗО e избран с лобирането на китай, политическата партия на която е член е Tigray People's Liberation Front в корените са си Марксисти и до днес носят петолъчка в Емблемата си https://en.wikipedia.org/wiki/Tigray...beration_Front




                          mWPCloud.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            Аз мисля ,че вече са се сбогували и с президентската институция....Не, че чак толкова ме интересува...Просто -наблюдения и интуиция....
                            Ретро, имах впечатление от мненията ти преди, че си балансиран, трезв човек, но упоритостта ти да ме вкараш в политическа окраска, заради мненията ми, различни от твоите ме кара и мен да се замисля дали не е тенденциозно. Жалко
                            Прехвърлих по диагонал назад непрочетени мнения и видях, че си питал Гигов - "Щеше ли да си против мерките, ако управляваше БСП?"
                            Не видях дали ти е отговорил, но моят отговор е
                            Категорично щях да съм на сегашната ми позиция!
                            Когато човек има изградена здрава основа за поглед към света не се влияе от управление, за да изгражда мнението си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              Историята помни много недъгави гении и още повече здрави и прави,дето нищо не са свършили през целия си живот.....
                              Както и да го разбираш, твое право е.
                              Естествено няма да се ваксинирам, нито някой от моето семейство ми.
                              Естествено напъните ще са да е задължително.
                              Естествено никога не сме се ваксинирали срещу грип.
                              А и без ваксина повечето болести вече се лекуват - туберколоза, детски паралич, хепатит Б, едра шарка.
                              Ще поема риска.


                              П.П.Преди две години корумпираното Италианско правителство се поддаде на парите и задължи родителите, първокласниците да са били ваксинирани, иначе - няма училище, щото видиш ли щели да заразят другите ако хванат нещо си ......
                              Last edited by hazard; 11.04.2020, 20:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                                Ми, махнете тъпата и против здравето на човека забрана за излизане в паркове и разходки в планините и виж дали ще съм против!
                                Отвори широко прозореца и започни да навърташ кръгчета в стаята. Ако ти липсва гледка - пусни по телевизора или на компютъра някой клип с природни забележителности.

                                А ако искаш да си изкараш агресията - купи си ДАРТС, залепи на него снимката на ББ, и започни да го целиш по носа със стреличките.

                                Коментар

                                Working...
                                X