IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бре! Ти michaelis21 ли си?

    Коментар


    • Аха, егати простотията...

      Едно време така затриха темата за златото, та трябваше да отваряме нова.

      Ама много неудобно така
      отворили ???
      Не, АЗ я отворих !
      А ти си минавал прав под масата предполагам.

      Коментар


      • Тези от инвестора са за бой

        Коментар


        • Аха, егати простотията...

          Едно време така затриха темата за златото, та трябваше да отваряме нова.

          Ама много неудобно така

          Коментар


          • ааа, можело значи,
            Какво стана, пазарите затворени ДНЕС, ама отворени утре до сряда вкл. и после пак затворени.
            Абе, тия на маймуни направиха хората и търговците.
            Какъв е смисъла, няма никакво значение за вируса.

            Коментар


            • @benassi,
              разбра ли обясненията ми?

              Коментар


              • Днес бяхме се събрали на теферич на пейките(!), на слънце и ветрец и на разговор пет-шест жалки твари.
                Минаха двама полицаи и по човешки и коректно ни казаха, че не ни се полага.
                Харесаха ми, засега са меки.

                Ех, кво да се прави?

                Коментар


                • Подаден е сигнал, казват админите, за трудностите с достъпа до темата. Дано да се оправят.

                  Покрай това се сетих, че малко захванах времето, когато едрата шарка беше опасна болест.

                  Салю!

                  Коментар


                  • Ку-ку!
                    Влязох през задната вратичка
                    И сега ше си пиша тука на воля, докато другите не могат

                    Само да ви напомня реалния живот (щото вече сте само в медийния): както каза оня ден и говорител на американските здравни власти, от сърдечни заболявания и рак умират много повече хора, отколкото от Водки-19... оппа!... Ковид-19.

                    Ариведерче!

                    Коментар


                    • Бил Гейтс удари джакпота
                       
                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                        БИЛЛ ГЕЙТС - самый добрый человек на планете?
                        Евала Бил Гейтс удари джакпота
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Я как ги беше строил Мутафа шефовете на болници...
                          "За пропага-а-анда – строй се!"

                          И какво ни казаха чичко доктори в подкрепа на командира си? Нещо специализирано, нещо по същество, нещо ново? Казаха, с облещени от страх очи, "Вижте по медиите колко е страшно!"

                          Мерси, ч. доктори, но това го знаехме и без вас, медиите и без вас са ни зейнали от вси страни.



                          Само се чудя, не ги ли беше срам така едно... малко... по комсомолски малко така едно?.. А?
                          Пу! Даже мен ме срам за тях!


                          Май брифинго става все по-къс, в скоро време май ще съдържа само прочитането на числата и прясната порция сплашване и зъбене на уважаемия дон Генерале?
                          Last edited by 78-10; 12.04.2020, 08:31.

                          Коментар


                          • https://novini.bg/sviat/eu/592704?fb...DwDjJExyCNzv9M

                            Айде всички мигранти да си одят дома. И за БГ гастарите се отнася.
                            Ще станем пак 9млн.
                            Глобализация, ценности - вирусчето го пуснаха или поне го използваха за затриване на либерасткия модел
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Само да напомня, че ако нещата с коронавируса прекалено много се влошат, то тогава извънредното положение може да бъде подменено от ВОЕННО ПОЛОЖЕНИЕ. Молете се да не стигаме дотам, защото тогава ограниченията в свободата на словото ще ви изглеждат розови на фона на това, че при военно положение същите вече ще се третират като ПРЕДАТЕЛСТВО, наказанието за което го знаете какво е.

                              Затова всички трябва да осъзнаят, че всяка една следваща ограничителна мярка се налага поради простата причина, че предишната мярка е била неуспешна. И колкото повече бойкотирате текущата мярка, толкова повече способствате за налагането на следващата, още по-тежка мярка. Надявам се малоумниците да го осъзнават това, защото те са единствената причина за все по-влошаващото се положение с коронавируса и за все по-тежките мерки.

                              Ако карантината се спазваше стриктно, трябваше 2-3 седмици след нейното налагане броя на новозаразените да падне до нула. Да, ама не пада, и основната причина са именно малоумниците, които си мислят, че е геройство да се бойкотират мерките на правителството. Заради тези малоумници маските станаха задължителни. И ако пак няма ефект, причината за следващата още по-тежка мярка пак ще са същите тези малоумници. Имам чувството, че малоумниците си просят да бъдат вкарани в затвора, и дори си просят да бъде обявено военно положение, при което знаете какво може да им се случи.

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X