IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
    ..... Мяркат се още разни плашипутарници, ама и те, забелязвам, лека-полека са взели да изпълзяват от бункерите!
    Плашипутарниците изоставиха темата на акълоизгубеняците, които не виждат по-далече от собствения си нос. И да ви го обясня, знам че нямате интелектуалния капацитет да го разберете, и затова сте изоставени да квакате в собствения си вмирисан гьол.

    Иначе високоинтелигентните хора осъзнават, че бъдещето не е едно единствено, както си го мислят някои хазартни личности, а широк спектър от възможности и равновероятни сценарии, от най-лошия до най-добрия. И съгласно Теорията на риска, за която повечето акълоизгубеняци дори и не са чували, този риск трябва да се прогнозира, анализира, оценява и УПРАВЛЯВА. Сложни думички, които акълоизгубеняците също не са ги чували.

    Е хайде със здраве и успех в хазартните ви залози и в самонавиването ви колко сте "умни и велики", а всички останали колко са глупави, прости и тъпи.

    Коментар


    • Държавният комисар по здравеопазването на щата Вирджиния д-р Норман Оливър каза пред 8News в петък, че планира да назначи коронавирусните ваксинации за виргинци, след като едната бъде предоставена на обществеността.

      Законът на щата Вирджиния дава право на комисаря по здравеопазването да наложи незабавни имунизации по време на криза в общественото здраве, ако има ваксина. Здравните служители казват, че имунизацията може да бъде освободена още през 2021 година.

      Д-р Оливър казва, че докато той все още е комисар по здравеопазването, той възнамерява да възложи ваксината срещу коронавирус.

      Оливър вярва, че COVID-19 е спешна ситуация за общественото здраве, която трябва да има превес над всичко останало и че имунитетът, подпомаган с ваксина, е най-добрата и единствена реална защита на държавата.

      Решението идва, след като Масачузетс заяви, че тази година ваксината срещу грип ще бъде задължителна като част от кампания за защита на медицинската система на държавата.
      Подозирам, че Вирджиния и Масачузетс няма да са единствените щати, които обсъждат задължителната ваксинация срещу COVID и/или грип през следващите седмици, тъй като учебната година започва.


      Защо ще ваксинират задължително децата под 18 год, при условие, че нито се заразяват толкова, нито предават заразата.
      Корумпирана Олигофренска Оруелска Територия ...
      Колко деца под 18 год са умрели във Швеция бре ???

      Aлабама е забранила напълно аборта, даже и след изнасилване.
      Мисури - също, ако е след 8-та седмица
      Last edited by hazard; 22.08.2020, 13:25.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

        Вече се обърквам в коя вълна на вируса се намирам, но със сигурност доста народ беше потопен от вълната на тоталното затъпяване покрай ковида. Гледам и темата не е интересна и за видните апокалиптоси начело с вожда Матеев, чиито математически модел на разпространение на вируса претърпя пълен крах. Иначе досега трябваше да сме го изкарали по два пъти. Мяркат се още разни плашипутарници, ама и те, забелязвам, лека-полека са взели да изпълзяват от бункерите!

        Живот, кво да правиш. По-силен от всяка зараза!
        100+
        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
          Някой има ли инфо за кога беше глобално планирана и кога ще започне официално Втората вълна от вируса?
          Вече се обърквам в коя вълна на вируса се намирам, но със сигурност доста народ беше потопен от вълната на тоталното затъпяване покрай ковида. Гледам и темата не е интересна и за видните апокалиптоси начело с вожда Матеев, чиито математически модел на разпространение на вируса претърпя пълен крах. Иначе досега трябваше да сме го изкарали по два пъти. Мяркат се още разни плашипутарници, ама и те, забелязвам, лека-полека са взели да изпълзяват от бункерите!

          Живот, кво да правиш. По-силен от всяка зараза!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
            Някой има ли инфо за кога беше глобално планирана и кога ще започне официално Втората вълна от вируса?
            В Западна Европа официално има увеличения от известно време и там връщат част от ограничения. Така че там си тече втората вълна.

            Па ние намаляваме - те наобратно, ние наопъки


            Коментар


            • Някой има ли инфо за кога беше глобално планирана и кога ще започне официално Втората вълна от вируса?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                https://petel.bg/CHartarnata-program...rochno__378197
                Чартърната програма за германски туристи във Варна е прекратена предсрочно

                И ако някой ми каже, че това е станало без съдействието на нашето правителство, няма как да му повярвам. Сега ще компенсират хотелите вкл. октомври /Ангелкова обяви, че сезона ще включва октомври/ с еврогейташки пари, които ще връщаме и които за сега са само обещани. На земеделците "засегнати от КВ 19 ще раздават стотици милиони, ,които пак са само обещани и които ще връщаме. Затъваме заради акъла на тиквоча.
                Ами искаха земеделие и туризъм а то земеделието е божа работа пък туризмът вече на 50% е във фалит.

                Коментар


                • https://petel.bg/CHartarnata-program...rochno__378197
                  Чартърната програма за германски туристи във Варна е прекратена предсрочно

                  И ако някой ми каже, че това е станало без съдействието на нашето правителство, няма как да му повярвам. Сега ще компенсират хотелите вкл. октомври /Ангелкова обяви, че сезона ще включва октомври/ с еврогейташки пари, които ще връщаме и които за сега са само обещани. На земеделците "засегнати от КВ 19 ще раздават стотици милиони, ,които пак са само обещани и които ще връщаме. Затъваме заради акъла на тиквоча.

                  Коментар


                  • Рейна дел мар в Обзор - имам д апохарча остатъка от дивидента в Спиди, та така. Преди месец бях за 4 дни в Катарино - никакви проблеми, хигиената е на мега високо ниво, чак ми е жал за пердонала, че всички са с маски и т.н. Иначе бройката тестове и мен ме хвърли в потрес, но пр грип, сър, правим си каквото си искаме с него - вчера 4,5% заразени, днес 1,5 - всичко е точно и математически издържано както казах, очаквам ръст в началото на септември, когато софийската селяния ще тръгне към малякостан.

                    п.с. наздраве, математик
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                      Иначе бройката познати, които са доказани с тест расте (4 бр са от миналата седмица върнали се от почивка) - всичките са със симптоми, на домашно лечение, и отвреме-навреме разходка до Пирогов ???
                      Нормално е. Все пак има инкубационен период средно 5-7 дена ли беше (по памет)

                      Така че на почивка си, заразяваш се, и тъкмо като се прибереш и симптомите почват.

                      Ако не ходиш по кръчми и заведения на закрито според мен е безопасно. Ресторантчета навън на открито и минаваш само през фоаето на хотела без да ходиш на закуска в затворен ресторант - си е безопасно. На плажа или на улицата много трудно може да го хванеш.

                      Коментар


                      • Груец, къде си на море бе? Обиколих цялото черноморие, ма не те видях Видях обаче много заведения, където "няма корона", нищо че хората се връщат болни. Естествено си набелязах няколко места, където непременно ще повторя до края на годината.
                        Ся за тестовете - такова рязко намаление, след изказването на г-жа Itcard за смяна на методологията, ми е подозрително. Значи ли това, че преди това е имало увеличение с 50% пак поради "смяна на методологията" заради протестите? В началото бяха казали, че ако се правят много цикли в пцр теста, неминуемо показва фалшиво положителни. Факт, е че тия дни пред лабораториите е празно - има по 2-3ма човека, а преди месец бяха по 20-тина. Поне тия, покрай които минавам. Как правят по 8000 теста?
                        Иначе бройката познати, които са доказани с тест расте (4 бр са от миналата седмица върнали се от почивка) - всичките са със симптоми, на домашно лечение, и отвреме-навреме разходка до Пирогов ???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Хайде, че слънцето напече и трябва да си викна едно коктейлче, като почне анимацията на чаветата. Ужасно е навън, стойте си вкъщи, нека някой друг си мори по тия гадни плажове
                          Пий и едно от мене, че нещо много напрегнат ми изглеждаш

                          То в бункера по-спокойно от това море бе.

                          Коментар


                          • математиче, ходи да громиш врага с партиен билет в клоаката - колкото разбираш (и се беше насрал от страх) от кУроната, толкова разбираш и от политика. Ясно, за там изпълняваш партийна поръчка, но ми е интересно и тук ли пишеш под нечия диктовка, или всичко е плод на мишето ти сърчице на държавна службичка? Ма си е рахат така, а - кесиш си дома хоум офис, пърдиш си на воля, а заплатката си тече, че даже бх ви обеща и 30% отгоре, щото сте се преуморили от лежане и са ви се обадили хеморидите.

                            Мани, навън е много страшно, за това забегнах на море - тук е още по-страшно, ужасно е просто. мани че са без маски, ми и си позволяват да ходят само по бански - смътожадните софиянци сеят зараза. Че и чужденци има - боклуци, боклуци, как не ви е срам бе.

                            Интересно ми е дали ще имаш доблестта да си признаеш, че си сгрешил и си скапал живота на поне един човек с апокалиптичните си призиви и всяването на страх? Айде, твоят гуру матейко е ясен, ма ти - все още не мога да я разбера тази обратна метаморфоза при теб и как стана такъв плужек. Жалко, много жалко....

                            Хайде, че слънцето напече и трябва да си викна едно коктейлче, като почне анимацията на чаветата. Ужасно е навън, стойте си вкъщи, нека някой друг си мори по тия гадни плажове
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Понеже някой разправяше, че капацитета на тестване бил малък, а и като повече тестваме и повече заразени намираме. Ми не е баш така.

                              Вчера са направени 8 649 теста, а са открити само 151 заразени.

                              Коментар


                              • https://youtu.be/SwlkumcRf6w

                                Коментар

                                Working...
                                X