IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/watch/?v=39...dbGytMIiEgipJe
    така е, ПСР-те нищо не показват,
    ако брояха само хоспитализираните, нямаше да е ПАН-, а просто епидемия,
    както грипната, с разликата, че върлува и през лятото.
    Но лудостта продължава със локдауни, ваксини, евентуални здравни паспорти.
    Никаква гаранция няма за филма да приключи Април, ще го прожектират колкото искат,
    дано замисъла да е бил компрометиране и загуба на Тръмп, КАКТО и належащото
    сега вече и със причина, печатане и наливане на трилиони в балонясалата Щатска икономика.
    Ако замисъла е друг, отиде и другата година.
    Click image for larger version

Name:	987.JPG
Views:	1
Size:	26.3 КБ
ID:	3653524

    Click image for larger version

Name:	900.JPG
Views:	1
Size:	84.9 КБ
ID:	3653525



    ей за тия заградени цифрички е цялата мобилизирана патаклама, като Беларус даже и не прави превенции около Ковида.
    Смъртност на милион за БГ и Беларус -0.01%, за УК и Швеция -0.06%,
    в тези проценти влизат хора със няколко придружаващи заболявания, както и вероятноста за болнично "лекуване (изпробване)" на нерегламентирани лекарства в тестов период, за която дейност се плаща щедро.
    Last edited by hazard; 22.09.2020, 13:29.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

      оппа, ти жена ли си, аз мислех, че си Тракториста с дългата коса, ама нещо изчезна

      Мой … хехе… не бе пич ,, мъж съм с маркуч между краката Не съм жена ама дявола в мен ме накара в пристъп на екстаз да го напиша в женски род …. хехе…. де да предположа че така ще се вържете Е, убаво стана да се посмеем и весело да стане в тая депресираща тема щото не знам дали от короната ще умрем ама чини ми се , че по- скоро страха от вируса ще затрие бая хора

      Ся по темата :
      Страх и депресия – корона вирус – смърт

      Щастие и смях – корона вирус – живот

      Ето ви упражнение за домашно да мислиш ти и Матеев, нал знаете че смеха ще спаси света, кат умни люде знаете за безбройни терапии със смях използвани и от лекари и от психиатри по света, как само няколко минути смях повдигат имунитета и прочие.

      Да кажа така, смеха лекува, смеха ще ни спаси от короната…. Умни хора сте мислете когато човек е щастлив и се смее кво става в мозъка му…. серотонин … кви биохимични процеси и реакции протичат в тялото и так далее да не навлизам в подробности….


      Тъй каза асото (той), тъй каза тя, тъй каза то …. хе хе хе ....

      Живи и здрави


      Интересувам се само от глупости

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

        Брейййй .... живА да не бях че ще доживея
        оппа, ти жена ли си, аз мислех, че си Тракториста с дългата коса, ама нещо изчезна

        Коментар


        • Даниил Иванович Хармс ни е написал една история, сякаш специално за тази темичка, преди около 80 години

          "Живял един рижав човек, който нямал очи и уши. Нямал и коса, тъй че го наричали рижав съвсем условно.
          Не можел да говори, тъй като нямал уста. И нос си нямал. Нямал дори ръце и крака. И корем нямал, и гръб нямал, и гръбнак нямал, и каквито и да било вътрешности — също. Нищо си нямал! Тъй че не е ясно за кого става дума. Я по-добре въобще да не говорим за него."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

            Брейййй .... жива да не бях че ще доживея деня, в който някой да говори за Хармс.....

            Ставали чудеса начи в живота .... браво пич , много се изкефих честно ....
            а водка, место не хватает...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              В планетарен мащаб са установени 31 милиона заразени с Ковид. Което не прави и половин процент от световното население. Ебахти и "пандемията"! Уж вече девет месеца "върлува".
              То с тези темпове ще трябват 150 години да се заразим всички. И 50 години да са ... Не ми пука. До тогаз ще съм отдавна умрял от нещо друго.
              Има някои малки държавици или обособени територии, които са тествали цялото си население по няколко пъти: Андора, Монако, Гибралтар, почти изцяло – Люксембург и Исландия.
              В Андора досега Короната е спипала само 2% от населението, в Монако – 0.5%, в Гибралтар и Люксембург – по 1% и нещо.
              .
              Единици са държавите, които са отчели по-висок % заразени от населението, като арабските държави в Персийския залив са първенци: Катар е на първо място в света – 4.38%, Бахрейн – с 3.76%, Кувейт – 2.3%. (тези държави също тестват усилено и изпреварват редица от европейските).

              Как така има над 500 заразени деца ученици или такива в детската градина, но поне в 10 пъти по-малко студенти.
              Студенти, които не спазват дистанции, но явно болеста ги избягва, че много кинти са навързани около университетите.

              Броя на тестове е малък в БГ, спрямо броя на населението (след Ангола сме, на 100 и кусур място), незнам нарочно ли е или не.
              Такава малка бройка заразени поддържа статуквото (извънредното положение).
              Повишено тестване ще разкрие повече на брой заразени, което от своя страна ще докара повече проблеми: намалено плащане на данъци, запълване на болниците, разходи по контрол и следене на заразените, международен лош имидж, затваряне на съседни граници, изнервяне на населението и др.
              Има резон, ако го прави нарочно, БХ няма сметка от надуване на бройките да храни медицинската мафия.
              Отделно, повечето хора я карат болестта на крак, без да знаят.
              Други, при които има усложнения, отиват в болница за консултация или остават там.

              Друга тема е бройката починали от грип през 2020.

              Ковид харесва учителки.
              И бяга от касиерките в Кауфланд, Билла, Лидл и Метро.
              За карантинирани магазин, банка и аптека не съм чул.
              Last edited by hazard; 22.09.2020, 10:57.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                По този повод Даниил Хармс е написал - "Падащите баби":

                "Една баба се надвеси от прозореца от прекомерно любопитство, падна и се преби.
                От прозореца се подаде друга баба и се загледа в размазаната долу, но от прекалено любопитство също се изхлузи от прозореца, падна и се преби.
                После от прозореца се изтърси трета баба, след нея четвърта, след нея пета.
                Когато и шестата се прекатури, ми омръзна да ги гледам и отидох на Малцевския пазар, където, казват, на един слепец му подарили плетен шал."

                Това е относно ролята на бабите в живота на човека. Изглежда този въпрос не е от вчера и е вълнувал умовете на мнозина.
                Брейййй .... жива да не бях че ще доживея деня, в който някой да говори за Хармс.....

                Ставали чудеса начи в живота .... браво пич , много се изкефих честно ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                  Това ме накара да се замисля за бабите си. Едната може би би се вързала, не съм сигурен, но по-интелигентната от двете щеше да се скъса от смях.
                  По този повод Даниил Хармс е написал - "Падащите баби":

                  "Една баба се надвеси от прозореца от прекомерно любопитство, падна и се преби.
                  От прозореца се подаде друга баба и се загледа в размазаната долу, но от прекалено любопитство също се изхлузи от прозореца, падна и се преби.
                  После от прозореца се изтърси трета баба, след нея четвърта, след нея пета.
                  Когато и шестата се прекатури, ми омръзна да ги гледам и отидох на Малцевския пазар, където, казват, на един слепец му подарили плетен шал."

                  Това е относно ролята на бабите в живота на човека. Изглежда този въпрос не е от вчера и е вълнувал умовете на мнозина.

                  Коментар


                  • В планетарен мащаб са установени 31 милиона заразени с Ковид. Което не прави и половин процент от световното население. Ебахти и "пандемията"! Уж вече девет месеца "върлува".
                    То с тези темпове ще трябват 150 години да се заразим всички. И 50 години да са ... Не ми пука. До тогаз ще съм отдавна умрял от нещо друго.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                      Страшна работа! Всички ша Омрем!

                      Ама някои може и да не Омрат.
                      Таз година при страшно смъртоносната пандемия от Коковидата до 36тата седмица са умрели 72 597 човека.
                      Пък миналата година до същата седмица са умрели 74 729 човека. При пандемиите по-малко ли се мре? Щот са умрели 2100 души по малко таз година.
                      А през 18та година са умрели 72 973. Пак са повече с 400 от таз година страшна.
                      За 2017та не ми се говори. Там мор нямаше, ковид нямаше, пандемия нямаше, а умряха 76 160 души до 36тата седмица. 3550 повече от сега.

                      Ама пък ако не бяха МЕРКИТЕ..... Нямаше да има кой да дращи глупости по форумите.

                      Някои хора искат дещата ни да останат неграмотни, само защото са изцапали гащите си от страх.
                      Вече всяка година ще мрат по малко хора щото наборите намаляват.Когато дай Боже след много години почнат да мрат наборите след 2000година смъртността ще е по малка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Кой е говорил за такива работи?Живеем в ерата на интернет и една ,две години не са фатални докато се намери ваксина и бъдат ваксинирани
                        абсолютно всички.
                        Една двегодини интернет и наркотици и сме готови за Марс.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                          ти не си нормален.
                          да ти пращам доктор радева
                          Не съм луд ,бесен съм и само гледай зимата какво ще стане.Ще ме пратиш при твойта доктор Радева ако оцелее
                          до март.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Да ВЗЕМЕМ ДА ИЗТРЕПЕМ ДЕЦАТА, че да градим миналото ...
                            И без това 2-ра година няма да учат ОФИЦИАЛНО.
                            Искаме и ги правим маймуни. Ще се връщаме в каменната ера?
                            Кой е говорил за такива работи?Живеем в ерата на интернет и една ,две години не са фатални докато се намери ваксина и бъдат ваксинирани
                            абсолютно всички.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Не трябваше да пускат училищата ,това ще ни докара много голяма беля.
                              ти не си нормален.
                              да ти пращам доктор радева

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Не трябваше да пускат училищата ,това ще ни докара много голяма беля.
                                Да ВЗЕМЕМ ДА ИЗТРЕПЕМ ДЕЦАТА, че да градим миналото ...
                                И без това 2-ра година няма да учат ОФИЦИАЛНО.
                                Искаме и ги правим маймуни. Ще се връщаме в каменната ера?
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X