IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Не, покана за съдебно дело.
    Ти гледай на тебе да не пратят за всяване на паника

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Буахаха, Матейко, запри се, не мога да спра да се хиля, денят ми тръгва супер
      Явно е гъст с бухалките на каскета.
      Е то няма да го има до няколко месеца
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Не, покана за съдебно дело.
        Буахаха, Матейко, запри се, не мога да спра да се хиля, денят ми тръгва супер
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          и за какво е това?
          коронавирус ли ще му пратиш, като му знаеш адреса.
          Не, покана за съдебно дело.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Аз също съм готов да сключа бас с тебе, само за да те разбера кой си и какъв ти е адреса. Дори мога да пратя някой лично да ти го донесе и да ти изкаже моите благодарности. Може и без бас - да си имената и адреса на ЛС и уискито тръгва ... Може и само ЕГН - другото ще си го намеря сам.
            и за какво е това?
            коронавирус ли ще му пратиш, като му знаеш адреса.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от representjah

              Грую Груев пак да се включа? Като миналия път.
              Здрасти, въпреки че този бас е по-неизгоден за мне от предишния път - сега погледнах, че тези в болница са почти 1400 човека вече - няма да ти откажа, най-малкото щото си държиш на думата, пък и трябва да ти дам възможност за реванш Така че на параметрите от миналия път, при условията на Равновеско - 2500 човека в болница до 28.02.2021. Имаме сделка
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Наздраве, като го отвориш

                Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Успех на теб и още не съм отворил вискито ти - чакам хубав повод, че да е за твое здраве. Наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                  Естествено, че проблемът е медицинския персонал.




                  А иначе легла, където да умираме, има много. Ако не стигнат, оня малоумник, шкембе войводата, ще нареди 1000 легла в Арена Армеец. Нали това направи в началото на пролетта. И нито един журналист не се сети да го пита, КОЙ ще се грижи за болните.

                  Да не говорим, че има десетки държавни санаториуми и болници за рехабилитация. Които имат и някакъв медицински персонал.
                  Дерзай Гигов коронавирус нет а и да има той е безобиден.

                  Коментар


                  • Нов рекорд - 819 с положителен PCR. Гоним хилядарката - утре или вдруги ден. Честито и лека нощ.

                    Коментар


                    • Мнение на доктор дето още си е в здравната система (аз гледам да избягам от нея, засега и доброназорно).

                      "То не се състоя никаква подготовка в тези месеци. Положението е горе-долу същото, като на пролет. Легла има хиляди по хотелите на черноморието примерно, ама няма кой да работи. И проблемът пак казвам, въобще не е са само пациентите с Корона. Днес затвориха хирургията в нашата болница. От преди седмица е затворена в съседен град. Скоро и с апандисит да си, няма да има как да те лекуват. И понеже нищо не се направи досега, а системата е безобразно продънена, подозирам, че ще поизчакат още малко, предимно заради политическата обстановка и после ще ни скъсат трътките от всевъзможни ограничения. Дано се окажа лош пророк, но всички обективни факти, сочат натам."

                      От какво ще мрем - апандисит, кокоши трън или С ковид?
                      Last edited by bota156; 14.10.2020, 22:45.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Аз също съм готов да сключа бас с тебе, само за да те разбера кой си и какъв ти е адреса. Дори мога да пратя някой лично да ти го донесе и да ти изкаже моите благодарности. Може и без бас - да си имената и адреса на ЛС и уискито тръгва ... Може и само ЕГН - другото ще си го намеря сам.
                        Oф, Матейко, ти напрао мъ уби - аз не сключвам басове заради уискито, уиски си имам бол, сключвам го заради принципа, че човек сис тои зад думите. А имена и адреси мога да ти дам на поне 10 човека - и всеки ще ти благодари за уискито
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Хазартно е, щото е много разтегливо понятие, но отново залагам на политическия привкус - БХ ще държи до последно, ерго, няма да се позволи да има много бройки, а и се намалиха дните карантина и т.н. Трябва да е силен преди изборите през март, ако са редовни, а се върви към това да са редовни, затова няма да има многохилдни бройки и чували с трупове При теб беше също политически бас - до края на летния сезон, после можеше спокойно да ги понадуят, както и стана. От другата седмица ще почнат пак да падат. Успех на теб и още не съм отворил вискито ти - чакам хубав повод, че да е за твое здраве. Наздраве!
                          Аз също съм готов да сключа бас с тебе, само за да те разбера кой си и какъв ти е адреса. Дори мога да пратя някой лично да ти го донесе и да ти изкаже моите благодарности. Може и без бас - да си имената и адреса на ЛС и уискито тръгва ... Може и само ЕГН - другото ще си го намеря сам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Много хазартно, колега

                            Тук нямаш много шанс, според мене

                            Замисли се, че дори и баса за 500-те заразени на ден щеше за го загубиш ако бяхме дали по-дълъг срок


                            Хазартно е, щото е много разтегливо понятие, но отново залагам на политическия привкус - БХ ще държи до последно, ерго, няма да се позволи да има много бройки, а и се намалиха дните карантина и т.н. Трябва да е силен преди изборите през март, ако са редовни, а се върви към това да са редовни, затова няма да има многохилдни бройки и чували с трупове При теб беше също политически бас - до края на летния сезон, после можеше спокойно да ги понадуят, както и стана. От другата седмица ще почнат пак да падат. Успех на теб и още не съм отворил вискито ти - чакам хубав повод, че да е за твое здраве. Наздраве!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Защо никой не коментира, че днес в България отново имаме рекорд, при това драстичен - 785 нови с положителен PCR от общо 5815 теста, или 13.5% от изследваните. Броят на хората в болниците нарастна до 1307 души, като вече има болници със 100% запълнен капацитет на леглата. Това днес, ами какво ще правим утре? Ами след седмица или след месец?

                              Виждате ли експоненциалната скорост на нарастване и осъзнавате ли, че до тежката здравна криза остават дни, най-много седмица-две?

                              Дори и утре да се предприемат някакви супер-драстични мерки, ефекта от тях ще настъпи чак след 2-3 седмици, а дотогава можем да стигнем до 3-4 хиляди заразени всеки божи ден и до 100 умрели на ден. А зимата все още не е започнала ...............

                              https://nova.bg/news/view/2020/10/14...1%81-covid-19/
                              https://nova.bg/news/view/2020/10/14...8%D1%86%D0%B8/

                              Наближава времето, в което лекарите ще започнат да избират кого да лекуват, а останалите направо ще ги насочват към гробищата още докато са живи.

                              https://nova.bg/news/view/2020/10/14...2%D0%B0%D1%82/
                              Айде паникьорите и страхливците да си научите мястото.Боли ма фара че трепериш в землянката

                              Коментар


                              • Много хазартно, колега

                                Тук нямаш много шанс, според мене

                                Замисли се, че дори и баса за 500-те заразени на ден щеше за го загубиш ако бяхме дали по-дълъг срок

                                Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Разбрано - ако дори и в един ден минат над 2500 на болнично лечение до 28.02.2021 - ти печелиш, ако не - аз. Мъжка приказка! Ако аз спечеля, нямам претенции, и това става

                                Коментар

                                Working...
                                X