IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Ти като си смел като орел да не мислиш ,че ще ти прости?Владиката дето по цял ден си общува с Господ и на него му видя сметката още лятото.
    Не мисля, че ще живея вечно и затова си живея живота, доколкото мога - смелият умира веднъж, страхливецът - всеки ден! Ти беше фен на историята, макар и малко алтернативен със Спароток и прочие, в най-новата ни история има един великан - полковник Дрангов, знаеш какво е казал, нали:
    • Две смърти няма, без една не може!
    • Изплашеният е полуразбит.
    • Колкото и да ни струва победата, всякога поражението ще ни струва повече.
    • На страха очите са четири.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      На страха очите са големи
      Ти като си смел като орел да не мислиш ,че ще ти прости?Владиката дето по цял ден си общува с Господ и на него му видя сметката още лятото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Не,нормална улица в центъра.Прави ми впечатление и ,че некролозите всякаш са по-вече.
        На страха очите са големи
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Ми аз не знам да сме станали безсмъртни.Ти ако си безсмъртен тва е друго нещо
          Единият мъж беше шофьор на междуградските автобуси ,двете женски чистачки в заведенията а другият мъж не го знам какво бачка,но и
          четиримата бяха около 50 годишни .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            На мойта улица вече 4ма дадоха фира та се чудя на очите си ли да вярвам или на твойте клетви и заклинания
            Ми аз не знам да сме станали безсмъртни.Ти ако си безсмъртен тва е друго нещо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Не,нормална улица.
              Малко е трудно е от гледна точка на теория на вероятностите, но понякога и математиката е безсилна към глупостта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Да не живееш на улица, на която има старчески дом?
                Не,нормална улица в центъра.Прави ми впечатление и ,че некролозите всякаш са по-вече.
                Last edited by Grosss; 19.10.2020, 20:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  На мойта улица вече 4ма дадоха фира та се чудя на очите си ли да вярвам или на твойте клетви и заклинания
                  Да не живееш на улица, на която има старчески дом?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    70-100 човека няма да завалят болниците.Съд трябва за тия измамници Искове за милиони и милиарди а за ковидидиотите тука съд за всяване на паника
                    На мойта улица вече 4ма дадоха фира та се чудя на очите си ли да вярвам или на твойте клетви и заклинания

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                      Сигурно може да се моделира и сметне кога ще се стигне до стаден имунитет. Всъщност много преди това броят на новите случаи ще започне да намалява.

                      Та най-добрата стратегия в момента ми изглежда поддържане на максимален брой нови заразени, доколкото това няма да надмине способността на болниците да третират тежките случаи. Нещо подобно се и случва в момента, но има още възможност за повече заразени дневно.

                      Ваксина би ускорила процеса многократно, но и без вакссина, ако не се налагат панически карантини ще му се види края.
                      70-100 човека няма да завалят болниците.Съд трябва за тия измамници Искове за милиони и милиарди а за ковидидиотите тука съд за всяване на паника

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        Грипните вълни имат ясно изразено начало и край. А тук края се не види.

                        Сигурно може да се моделира и сметне кога ще се стигне до стаден имунитет. Всъщност много преди това броят на новите случаи ще започне да намалява.

                        Та най-добрата стратегия в момента ми изглежда поддържане на максимален брой нови заразени, доколкото това няма да надмине способността на болниците да третират тежките случаи. Нещо подобно се и случва в момента, но има още възможност за повече заразени дневно.

                        Ваксина би ускорила процеса многократно, но и без вакссина, ако не се налагат панически карантини ще му се види края.

                        Коментар


                        • Понеже сме по темата....

                          Click image for larger version

Name:	viber_изображение_2020-10-19_14-09-10.jpg
Views:	2
Size:	9.4 КБ
ID:	3664759

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Няма се шашкаш, така или иначе вече е ясно че 98% нямат реално нужда от болнично л-е, а % на хоспитализираните е общо взето като при сезонните грипове.
                            Грипните вълни имат ясно изразено начало и край. А тук края се не види. Или поне ще чакаме юли докато почнат да намаляват бройките и после пак нагоре от октомври.

                            Коментар


                            • https://www.24chasa.bg/novini/articl..._3y_lSuIfl12kk

                              Коментар


                              • В болницата в гр. Левски влиза пациент с инсулт. Инсулта не е тежък и няма обездвижване. Стаите и санитарните помещения са в развалини. Топла вода няма. На обяд дават четири филийки хляб изцапани отгоре с нещо червено. Двете филийки са за обяд, другите две е добре да си ги пазиш за вечеря. Това е настоящото положение с героичното ни здравеопазвание.

                                Коментар

                                Working...
                                X