IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ферментациите са в конспекта по биохимия.
    Написал съм съпътстващи, като утежняващи конспекта по биохимия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Преди време се разговорихме за замърсяване с СО2. Такива глупости наговори за ферментациите, че силно се съмнявам да си ги учил а и съпътстващите микробиология, органична, неорганична химия и т.н
      Сетих се....да, потвърждавам. Консумацията на месо, отглеждането на добитък и лайната - основен производител на въглегоден диоксид. ....потвърждавам. Но това не са чисти ферментационни процеси. Така се изказах, а ти ако не си съгласен просто дай друго мнение.
      За алкохолната ферментация мога и друга лекция да ти изнеса, но не е безплатно.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Тебе па кой те коментира?! Темата е само за хейт и тролня.
        Открил си топлата вода. Н'еам време ви чета дитирамбите за и против, та на въпроса: Смяташ ли, че съществува"м"?!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Чакай, той знае само винена ферментация и ферментация от монозахариди и дизахариди до етилов алкохол. Но съм сигурен че и нея не може да контролира. А за други ферментационни процеси не му говори че главата ще му натежи.
          Дай да не се захващаме с непознати за теб теми. Подразних се от компетентните ти мнения и претенция за знания.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение
            Тук паниката е повсеместна. Еле па като разбраха че съм се клонирал яко....
            Спокойно бре, живее се и от вас зависи!
            Тебе па кой те коментира?! Темата е само за хейт и тролня.

            Коментар


            • Тук паниката е повсеместна. Еле па като разбраха че съм се клонирал яко....
              Спокойно бре, живее се и от вас зависи!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                Няма значение кои. Ферментациите са си ферментации. Ама ти би трябвало да го знаеш. Нали си лекар.
                Ама аз ги знам, лошото е че ти си мислиш че ги знаеш.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ферментациите са в конспекта по биохимия.
                  Чакай, той знае само винена ферментация и ферментация от монозахариди и дизахариди до етилов алкохол. Но съм сигурен че и нея не може да контролира. А за други ферментационни процеси не му говори че главата ще му натежи.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Кои? Ферментациите на виното ли или парниковия ефект? ...
                    Няма значение кои. Ферментациите са си ферментации. Ама ти би трябвало да го знаеш. Нали си лекар.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Преди време се разговорихме за замърсяване с СО2. Такива глупости наговори за ферментациите, че силно се съмнявам да си ги учил а и съпътстващите микробиология, органична, неорганична химия и т.н
                      Кои? Ферментациите на виното ли или парниковия ефект? ...че мен винари тук във форумите ми признаха изказванията, ти не си бил съгласен. Що не каза бре, щяхме да го обсъдим.
                      Last edited by bulgarian lev; 31.10.2020, 21:58.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Преди време се разговорихме за замърсяване с СО2. Такива глупости наговори за ферментациите, че силно се съмнявам да си ги учил а и съпътстващите микробиология, органична, неорганична химия и т.н
                        Ферментациите са в конспекта по биохимия.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Глей го тоз дебил отгоре кви ги пише....мале, мале, матрял на 8-ма степен. Да съм учел, да ме проемат.
                          ТНМ, я ми кажи, мога ли да отказвам всякакъв контакт с подобни двукраки плондери у главата. Виж - и пример ми дава с Белгия и двамата с кислород...подобрение настъпило. За него случаят е ясен. То не вдява ако му заговориш за товар, рецептори - дори тези на пациента показват различия, а вирусът се захваща с комбинация от главрн комплекс на тъканната съвместимост - MHC class II, ACE рецепторът има вариации, най-много е в клетките на тънкото черво, не на белия дроб и назофаринкса....тоя е от тези дето всичко му е ясно, само що не го е срам да изказва мнения когато не му е мястото даже да се регистрира.
                          Помни tnm, подобни всезнайковци има само у нас. Такива не видях никъде, в 3 държави работих. Това е опасно.
                          А ако знае че има и 100-ина различни pathways of virus, респ. RNA replication, и зависи кой път доминира при различните индивиди съвсем ще му се омеша кратуната празна. За него е ясно - перфоратора прави дупки в билета, вируса причинява болест, химикалката пише...фактите са изпълнили познавателната му сфера, научил ги е от бебе...толкоз. Светът е ясен.
                          Last edited by bulgarian lev; 31.10.2020, 21:55.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Остави другото, ами освен доктор е и лекар. Мани, маниии, опасна комбинация в тези времена.
                            Наздраве!
                            Глей го тоз дебил отгоре кви ги пише....мале, мале, матрял на 8-ма степен. Да съм учел, да ме приемат.
                            ТНМ, я ми кажи, мога ли да отказвам всякакъв контакт с подобни двукраки плондери у главата. Виж - и пример ми дава с Белгия и двамата с кислород...подобрение настъпило. За него случаят е ясен. То не вдява ако му заговориш за товар, рецептори - дори тези на пациента показват различия, а вирусът се захваща с комбинация от главен комплекс на тъканната съвместимост - MHC class II, ACE рецепторът има вариации, най-много е в клетките на тънкото черво, не на белия дроб и назофаринкса....тоя е от тези дето всичко му е ясно, само що не го е срам да изказва мнения когато не му е мястото даже да се регистрира.
                            Помни tnm, подобни всезнайковци има само у нас. Такива не видях никъде, в 3 държави работих. Това е опасно.
                            Last edited by bulgarian lev; 31.10.2020, 22:05.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ти хейтърче ли си или участник във форум. Да ти се изкажа като поп тогава - Бог да е с теб, Чадо!
                              Преди време се разговорихме за замърсяване с СО2. Такива глупости наговори за ферментациите, че силно се съмнявам да си ги учил а и съпътстващите микробиология, органична, неорганична химия и т.н

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Най-вероятно, защото е доктор.
                                Да, ама първо трямва да кандидатства, после да го приемат, после да учи и т.н.
                                В Белгия родители на мой близък 72 и75 години. Незнайно как се заразяват/почти не излизат/ Двамата са със значителни съпътстваши. Дали са им кислород за домашно лечение. След 3 дни започва подобряване.
                                Има и такива примери.

                                Коментар

                                Working...
                                X