IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Това чипиране ли го наричаш? Браво ве! За подобно нещо трябва информация и електроннобазирана информация в условия на пандемия. Нали утре братчеда ти най-малко ще иде в Нова Зеландия, Аржентина, Кипър, Тайланд...
    Ти си мислиш че нищо не се знае за теб ли? Чипираха ви отдавна с телефоните, фейса и куп още соц мрежи, акаунтите които правиш. Ако не се плашиш от нещо това вече е факт с всеки един от нас. Иначе ще ти взривят кенефа с насочен взрив само на теб ако пожелаят. В кой век живеете бре, хора!
    Не разбирам защо в поста си цитираш мен. Аз съм твърдо за ваксините. Просто малоумното отиграване на пандемията от правителството ни ще я направи излишна за България

    Коментар


    • Това е ако имаме късмет, ако нямаме може някоя седмица починалите да минат и 10000 , общо починалите. Магията на експоненциалните функции, които за съжаление Премиера ни не схваща. Доказаните случаи поне от месец нямат нищо общо с реалността.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Още жертвите са малко и за това има невярващи, но като почнат да умират по 7000 души на седмица , което ще стане доста скоро и също както рязко намаля отричането на вируса когато всеки вече познава по няколко болни, така и рязко ще спрат конспирациите за ваксини когато всеки познава по няколко починали
        Това чипиране ли го наричаш? Браво ве! За подобно нещо трябва информация и електроннобазирана информация в условия на пандемия. Нали утре братчеда ти най-малко ще иде в Нова Зеландия, Аржентина, Кипър, Тайланд...
        Ти си мислиш че нищо не се знае за теб ли? Чипираха ви отдавна с телефоните, фейса и куп още соц мрежи, акаунтите които правиш. Ако не се плашиш от нещо това вече е факт с всеки един от нас. Иначе ще ти взривят кенефа с насочен взрив само на теб ако пожелаят. В кой век живеете бре, хора!
        Не стига че сме се нароили като мравки по света ами и без контрол да се реем докато си изядем главите. Почнали сме, осъзнай го, нямаш време.

        Извинявай, Равновесие, подскочих и поста беше към потребителя неон7 с поста под теб...
        Last edited by bulgarian lev; 15.11.2020, 00:42.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Още жертвите са малко и за това има невярващи, но като почнат да умират по 7000 души на седмица , което ще стане доста скоро и също както рязко намаля отричането на вируса когато всеки вече познава по няколко болни, така и рязко ще спрат конспирациите за ваксини когато всеки познава по няколко починали
          Защо само по 1000 човека на ден?!?НЕ Е ЛИ МАЛКО?ДАЙ НАПРАВО ПО 10-15000 НА ДЕН.БЕЛКИМ НЕЩАСТНИЯ НАРОД СЕ КУРТУЛИСА ЗА ИМА -НЯМА ГОДИНА..............

          Коментар


          • Още жертвите са малко и за това има невярващи, но като почнат да умират по 7000 души на седмица , което ще стане доста скоро и също както рязко намаля отричането на вируса когато всеки вече познава по няколко болни, така и рязко ще спрат конспирациите за ваксини когато всеки познава по няколко починали

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Само че, отказал ваксина не би трябвало да се приема безплатно за лечение. В извънредни ситуации и законите лесно се променят. Инак тъпана е опасност и то голяма. Демокрацията в този и вид е пагубна. Невежество и демокрация не виреят.
              То не е и необходимо всички да се ваксинират.
              Наричате имунопрофилактиката експеримент! Това изчерпва всичко, за чипирането имаш ли мнение, че аз се чудя как става чипиране с ваксина, каквато глупост четох. Развинтени конспирации, забавни са до едно време, после стават опасни. Абе казвал съм аз хомо сапиенс е най-неуспешната маймуна на еволюцията. Провали планетата.
              Не очаквах подобни глупости от лекар. Т.Н.чипиране ще е сертификата за ваксинация
              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Никой няма да си сложи главата в торбата с подобно нещо, което е и невъзможно. Чети вчера дадпх обширен пост за ваксините. Матряла не знае какво е ваксина и как действа, как се получава, кои са усложненията, и на какво се дължат. И колко са редки, единични и то локални.
                Само така.Всичко живо да се ваксинира та да мирнем и закрием темата.Ако трябва и два пъти да се ваксинира с две различни ваксини-за по-сигурно.Парламента да направи необходимите поправки в закота та ваксините да са задължителни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  90% от дофторите са шайка измамници и убийци. Мислите ли че ще ви се размине?
                  След правителствата вие сте следващите които ще измете гражданската война. А такава неминуемо ще има
                  И това го казваш ти? Повече пост реплика от мен няма да чуеш. Измитайте всичко наред, аз съм на линия. И адреса ще ти дам като започнете. Никакъв проблем.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Принципно неизпробван вид ваксина, за тип вирус, за който до момента не е правена сполучлива ваксина, се пуска изключително прибързано - какво би могло да се обърка.
                    Никой няма да си сложи главата в торбата с подобно нещо, което е и невъзможно. Чети вчера дадпх обширен пост за ваксините. Матряла не знае какво е ваксина и как действа, как се получава, кои са усложненията, и на какво се дължат. И колко са редки, единични и то локални.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Айде само без уроци. Дълго време вземах и се правех че съм съгласен. Нивото сам го виждаш. Десетилетия минаха. Оттук нататък аз си знам. Вие се учете взаимно.
                      90% от дофторите са шайка измамници и убийци. Мислите ли че ще ви се размине?
                      След правителствата вие сте следващите които ще измете гражданската война. А такава неминуемо ще има
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                        Съжалявам, не живея в пробитата София, не работя в болница като тебе, дето е развъдник на вируса, няма да си правя принудителна ваксина, пак като тебе
                        Добре. От утре болниците по поляните с разстояние 10 метра от палатка до палатка. . Ако зависи от мен ще ви цитирам мненията в достъпен профил в нета. Ще се избиете накрая, нямам думи. Вое не сте били войници, не сте попадали в екстемна среда, да не говорим за война, ще се насерете всички. Не се прави така с отрицание и негативизъм към всичко, само това ще ти кажа. За останалото има книги. Сори за откровеността.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Само че, отказал ваксина не би трябвало да се приема безплатно за лечение. В извънредни ситуации и законите лесно се променят. Инак тъпана е опасност и то голяма. Демокрацията в този и вид е пагубна. Невежество и демокрация не виреят.
                          То не е и необходимо всички да се ваксинират.
                          Наричате имунопрофилактиката експеримент! Това изчерпва всичко, за чипирането имаш ли мнение, че аз се чудя как става чипиране с ваксина, каквато глупост четох. Развинтени конспирации, забавни са до едно време, после стават опасни. Абе казвал съм аз хомо сапиенс е най-неуспешната маймуна на еволюцията. Провали планетата.
                          Принципно неизпробван вид ваксина, за тип вирус, за който до момента не е правена сполучлива ваксина, се пуска изключително прибързано - какво би могло да се обърка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Лев и ти ли почна да суспендираш конституцията?
                            Докторите мноо си повярваха - и вас ще ги направят зайчета
                            Айде само без уроци. Дълго време вземах и се правех че съм съгласен. Нивото сам го виждаш. Десетилетия минаха. Оттук нататък аз си знам. Вие се учете взаимно.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Спокойно, пичове. Подгответе се и не се паникьосвайте. Смъртта е естествен завършек на живота в тази реалност която познаваме. С нея не се свиква, но се приема като се замисли човек. Нищо не е вечно, природата си знае работата. Човешкият род няма да изчезне, само леко може от 10 млрд да стане 2. Нооо това не става за година-две, споко. За около 10 може.
                              Съжалявам, не живея в пробитата София, не работя в болница като тебе, дето е развъдник на вируса, няма да си правя принудителна ваксина, пак като тебе

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Айде и камилски дофтори почнаха да разбират от закони и да обясняват как да се нарушава конституцията Личи ти че си живял сред аборигени.
                                Ти ше си първия дето ще писнеш когато ти припари под гъзето.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X