IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    За какво ми е да си купя и чета цяла тухла от 500страници като ми трябват 10 от тях?
    Има ги в интернет, има търсачка а не прелистване.
    И после като не ми трябва - къде да я хвърля? Като продадох имотите 2 библиотеки с книги, учебници и списания по математика основно отидоха на боклука. Родителите ми цял живот, че и аз 10 години сме ги събирали.
    Както казва един колега - целия ми живот се събира в една кутийка 1х2х3см
    https://youtu.be/RqifMMQ_ttU

    Коментар


    • Още малко за повсемесното разпространение на кУроната.
      Всеки втори от изследваните с антигенни тестове в Бяла е заразен с COVID-19 - DUNAVMOST.comю

      46% са били положителни, но повечето са отказали да си направят PCR тест.
      А доверието в дофтурите?
      И не само че не отиват на пиАр, а се самолекуват и второ-обикалят из целия град.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        За какво ми е да си купя и чета цяла тухла от 500страници като ми трябват 10 от тях?
        Има ги в интернет, има търсачка а не прелистване.
        И после като не ми трябва - къде да я хвърля? Като продадох имотите 2 библиотеки с книги, учебници и списания по математика основно отидоха на боклука. Родителите ми цял живот, че и аз 10 години сме ги събирали
        Ако ти трябва 10 от 500 страници или още 10 по 10 по още 500 по 500 страници .ще ти е мниго по удобно за информацията.

        Отделно в нетата често трудно намериш стойностните неща а ще те заринат с боклуци, И това важи за теб който си от старата школа , смета знаеш кво се случва с новите поколения

        При четенето на книга се задействат и други сетива и концетрацията е много по голяма.
        Last edited by Todor Sabev; 04.12.2020, 18:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          И кво повече предлага от дебелите книги ,

          Масата няма нищо общо с подобни теми.

          Тя се храни от лесно смилаеми популярни, грабващи въображението теми със силна емоционална натовареност където може да се почувства призната. Като същевремменно е от някакъв ,,революционен фронт,, За да си обясни статуквото и да намери обяснение на собствените си неуспехи.
          За какво ми е да си купя и чета цяла тухла от 500страници като ми трябват 10 от тях?
          Има ги в интернет, има търсачка а не прелистване.
          И после като не ми трябва - къде да я хвърля? Като продадох имотите 2 библиотеки с книги, учебници и списания по математика основно отидоха на боклука. Родителите ми цял живот, че и аз 10 години сме ги събирали.
          Както казва един колега - целия ми живот се събира в една кутийка 1х2х3см
          Last edited by bota156; 04.12.2020, 18:14.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            там пише как манипулират с ковид?
            В библиотеката ходех едно време често често .
            Кво му е да се учиш от тоя?
            Fluid Pressure - Bing video
            Introduction to Carbohydrates - Bing video
            Поне 100 клипа съм му изгледал че и по няколко пъти
            И кво повече предлага от дебелите книги ,

            Масата няма нищо общо с подобни теми.

            Тя се храни от лесно смилаеми популярни, грабващи въображението теми със силна емоционална натовареност където може да се почувства призната. Като същевремменно е от някакъв ,,революционен фронт,,
            За да си обясни статуквото и да намери обяснение на собствените си неуспехи или трудния живот.
            Last edited by Todor Sabev; 04.12.2020, 17:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Не е ясно какво казваш.

              Ще го гледам - КОЛКОТО пъти трябва и докогато МОГА.

              Това НЕ зависи от моите желания.

              ,..................

              Ако смяташ, че не те пазя достатъчно, в грешка си!
              Да то и от мен малко зависи всъщност, прибързано се изказах

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Препочиташ всеки ден ли да го гледаш

                Не е ясно какво казваш.

                Ще го гледам - КОЛКОТО пъти трябва и докогато МОГА.

                Това НЕ зависи от моите желания.

                ,..................

                Ако смяташ, че не те пазя достатъчно, в грешка си!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Не мисля че агонията на консуматорското общество е планирана. Като влязоха и най-големите прошляци (ние българите и подобни) и решиха че е изчерпана и крайно време е да я сменят. Няма как всички да са богати, аху иху на бахами, малдиви, круизчета, курви бело. Кой ще работи, а и защо да храни содом и гомор със заеми. Основната цел на младата пача е да си направи цици, джуки и т.н., на джендъра - тяло на аполон с добавки. Някой да иска да работи, да постигне нещо. Проблема им е че нямат цици, а не 2-та грама мозък !?!?!
                  Моля, моля! Другите - може и да не работим, но правителството се "скъсва" от работа! Има и пари за усвояване по направления(та)!

                  Трудна е задачата на "регулировчика" на паричните потоци! С пот на челото се обслужват "обществените" поръчки! Как да намериш най-изгодните изпълнители (за обществото), но дали те са правилните изпълнители, от гледна точка на мандатоносителя, на когото 10 години народът...!

                  Суверенът НИ е гласувал доверие! Ще управляваме!

                  В последно време - 2-та грама мозък са им напълно достатъчни, за да ни "управляват". Това са и внушенията към тях на Боко: щом той бил прост, значи и ПКП-ки могат да ни "управляват"!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Причината е само една и много проста - твърде късно се сещат да ги лекуват в болниците. Масово измират до 48 часа след като са приети, Б-стан е лидер по смъртност, отнесена към броя заболели!
                    По-скоро нещата са като руска рулетка. Не знаеш дали ще изтеглиш късата клечка.

                    Някои го карат леко, други по-тежко. Повечето нямат усложнения, а тези с усложнения е Божа работа дали ще прескочат или не.

                    Има млади без придружаващи заболявания си отиват, по-възрастни с придружаващи заболявания го прекарват.

                    Руска рулетка в действие. Най-добрия начин е да не играеш (да се пазиш да не се заразиш).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      ЧЕТЕНОТО В ИНТЕРНЕТ НЯМА МНОГО ДА ТИ ПОМОГНЕ, ПО ТОЧНО ОБРАТНОТО.
                      ПО ДОБРЕ МИНИ ПРЕЗ СОФИИСКАТА БИБЛИОТЕКА..

                      ОЛИМПИЕЦО.
                      там пише как манипулират с ковид?
                      В библиотеката ходех едно време често често .
                      Кво му е да се учиш от тоя?
                      Fluid Pressure - Bing video
                      Introduction to Carbohydrates - Bing video
                      Поне 100 клипа съм му изгледал че и по няколко пъти
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        КОЙ би ти обещал, че няма да "ти се случва повече"?

                        За първи път ли ти се случва да си на (едно) погребение?

                        А дано не ти се случва повече! А дано, ама... Все пак пожеланието е до края на дните ти! Това - когато си го избереш и имаш готовност!

                        (на хората им се случва изневиделица, но само за теб да бъде, когато имаш нагласа за това!)

                        ​​​​​​
                        Препочиташ всеки ден ли да го гледаш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          чета и двете тези и си изграждам мнение. Като си го изградя спирам с активното четене
                          ЧЕТЕНОТО В ИНТЕРНЕТ НЯМА МНОГО ДА ТИ ПОМОГНЕ, ПО ТОЧНО ОБРАТНОТО.
                          ПО ДОБРЕ МИНИ ПРЕЗ СОФИИСКАТА БИБЛИОТЕКА..

                          ОЛИМПИЕЦО.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Добре си се увартел у конспирации Олимпиецо.
                            чета и двете тези и си изграждам мнение. Като си го изградя спирам с активното четене
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Причината е само една и много проста - твърде късно се сещат да ги лекуват в болниците. Масово измират до 48 часа след като са приети, Б-стан е лидер по смъртност, отнесена към броя заболели!
                              След заключването пролетта смъртноста по една или друга причина падна значително. Сега Господ си взема неговото и това съчетано с добре отработената, масова диагноза - смърт от Ковид - ни направи световни шампиони.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Причината е само една и много проста - твърде късно се сещат да ги лекуват в болниците. Масово измират до 48 часа след като са приети, Б-стан е лидер по смъртност, отнесена към броя заболели!
                                страшно много хора не се декларират, че са болни.

                                отива взима си тест от аптеката вижда, че е болен и чака да му мине. лошото е, че някои не са отговорни и като се чустват добре ходят напред назад и си траят, а тази гадост май се оказа, че е много важно и колко 'дози' вирус си получил.. и затова работа в затворени помощенияи тн и тн дълго ги удря хората здраво вируса.

                                вероятно заразените са много много повече от статистиката и понеже нашите идиоти казаха прави си тест ако си 100% сигурен, че имаш почти всички симптоми реално тя обхваща по-тежките случаи, които от немай къде са отишли на лекар.... а леките и безсимптомните ръсят вируси... и затова закъсняха с мерките боеко и компания.

                                повече витамин д, по-малко социални контакти и белким позаглъхне.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X