IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    С плацебо, физ разтвор, глюкоза, после що не и алкохолец, тъкмо ще пестим пара за пиене, с една спринцовка от 2 мл се отрязваш като талпа.
    А не , претпочитам зелев сок с праз и лют пипер.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      А, бе, май - само ще си се боцкаме. Много ми харесва този култов лаф, защото той има двояка страна, валиден е в два противоположни аспекта - и като напразни усилия, и като мащабна успешна операция.
      С плацебо, физ разтвор, глюкоза, после що не и алкохолец, тъкмо ще пестим пара за пиене, с една спринцовка от 2 мл се отрязваш като талпа.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Кво става бре, като чета отгоре отгоре нещо схвана народа кое е шега, кое не е и че шега не бива. И за ваксината ще схванат, но по-късно.
        А, бе, май - само ще си се боцкаме. Много ми харесва този култов лаф, защото той има двояка страна, валиден е в два противоположни аспекта - и като напразни усилия, и като мащабна успешна операция.

        Коментар


        • https://www.24chasa.bg/novini/article/9415352

          Бъдете внимателни. Ето едно опасно усложнение на Ковида. Подобно на характерния, но сравнително рядък Кавазаки синдом при деца. Миокардит, с кожни и лигавични обриви. Миикардитът при класическия синдром на Кавазаки е с добра прогноза, но при Ковида едва ли, уврежданията на миокарда са необратими и инвалидизират ако преживеят болните острата фаза.
          Онзи ден инвазивните кардиолози ме питаха как да съхранят миокардна биопсия - вземане на късче миокард за изследване на Ковид в него с метод на геномно секвениране.
          Отговорът - в метанол - 35-55% разтвор на метилов алкохол.
          Last edited by bulgarian lev; 15.01.2021, 22:39.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Кво става бре, като чета отгоре отгоре нещо схвана народа кое е шега, кое не е и че шега не бива. И за ваксината ще схванат, но по-късно.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              A както знаем вече, тръгнат ли да намаляват новозаразените, конспиративните фенове, антиваксърите и динаялистите излизат от дупките и обсебват всичките ковид теми тържествувайки
              Мен не ме интересуват.Дори и да спрат да говорят по телевизията за ковида аз ще си имам едно наум дълго време.Много народ измря много млади хора много трагедии се случиха много деца останаха сираци...Не е шега работа.Паника не трябва да се всява но трябва да сме внимателни и отговорни към близките си и към всички хора.Лесно когато не си лично засегнат да се правиш на мъж.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Какви ваксинации, не видя ли - тия идиоти се "надяват" до април да са ваксинирали 100 000. На Модерна вместо да вземат предложените 2.5 милиона, са поискали само 500К, щото скъпа, сложно било, не знам какво си. Вместо да похарчиш милиони, губиш милиарди. Да имаш идиоти и крадци на власт по време на пандемия е смъртоносно и много скъпо.
                Много ги надценяваш според мен си е от тъпотия най обикновена тъпотия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Когато октомври месец написах ,че пускането на училищата и детските градини и фундаментална грешка някой във форума ме нарекаха
                  идиот и лицемер и какво се оказа ,спряха ги и заразата намаля няколко пъти,в други държави не ги спряха и мега локдаун.Децата ако трябва ще учат
                  лятото след като минат ваксинациите и се създаде колективен имунитет .Ковид в момента са го минали 2 мил българи и 2 мил да ваксинират и
                  чао на заразата.
                  Какви ваксинации, не видя ли - тия идиоти се "надяват" до април да са ваксинирали 100 000. На Модерна вместо да вземат предложените 2.5 милиона, са поискали само 500К, щото скъпа, сложно било, не знам какво си. Вместо да похарчиш милиони, губиш милиарди. Да имаш идиоти и крадци на власт по време на пандемия е смъртоносно и много скъпо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                    14 дена по- късно трябваше да имаме огромна бройка новозаразени на ден, а те пък напук намаляват .
                    A както знаем вече, тръгнат ли да намаляват новозаразените, конспиративните фенове, антиваксърите и динаялистите излизат от дупките и обсебват всичките ковид теми тържествувайки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      Трябва да се покаже чрез примери на останалия свят, коя линия да следват.
                      Затова Германия, Франция и УК показателно въвеждат строги локдауни, Израел скоростно ваксинира, Дания/Австрия въвеждат ваксинационен паспорт.
                      От една страна се тества общественото мнение, от друга това служи като пример.
                      Преди години Швеция "пилотно" започна безкешовата икономика.
                      Е, Байдън ще въведе адски локдауни от другия уикенд.

                      На Xman да му припомня нещо.
                      Миналата година пред март-април, когато училищата бяха затворени в някои страни, това не доведе до намаляне на заразените хора.
                      Ми като са затворени всички ние и да отворим се е тая.

                      Коментар


                      • Трябва да се покаже чрез примери на останалия свят, коя линия да следват.
                        Затова Германия, Франция и УК показателно въвеждат строги локдауни, Израел скоростно ваксинира, Дания/Австрия въвеждат ваксинационен паспорт.
                        От една страна се тества общественото мнение, от друга това служи като пример.
                        Преди години Швеция "пилотно" започна безкешовата икономика.
                        Е, Байдън ще въведе адски локдауни от другия уикенд.

                        На Xman да му припомня нещо.
                        Миналата година пред март-април, когато училищата бяха затворени в някои страни, това не доведе до намаляне на заразените хора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Западняците са програмирани да вярват на ВСИЧКО, казано официално по медиите. Уникално са дресирани. Затова беше/е толкова важно за тях да наложат такава зверска цензура. Не само Тръмп, отдавна до трибуна не биват допускани дори епидемиолози.

                          та отговорът е - да има, бая вярват. Вярват повече на телевизора, а не на собствените си очи.
                          Само идиот и тотален глупак може да вярва на политици и медии парцали...
                          Last edited by RUBLA; 15.01.2021, 09:06. Причина: Спасвайте добрия тон!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                            В Германия Меркел иска тотален Мегалокдаун с тотално затваряне на страната и дори спиране на обществения транспорт в градовете и междуградските линии!!! Откачена история, лудост и безумие!
                            Когато октомври месец написах ,че пускането на училищата и детските градини и фундаментална грешка някой във форума ме нарекаха
                            идиот и лицемер и какво се оказа ,спряха ги и заразата намаля няколко пъти,в други държави не ги спряха и мега локдаун.Децата ако трябва ще учат
                            лятото след като минат ваксинациите и се създаде колективен имунитет .Ковид в момента са го минали 2 мил българи и 2 мил да ваксинират и
                            чао на заразата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                              Във Франция пък полицейския час вече ще е от 18 часа, а не от 20 часа както е било до сега. Заповедта е за 15 дена. Прави се с цел ....да се забави разпространението на коронавируса. Има ли някой изобщо да вярва на тези безумия?
                              Западняците са програмирани да вярват на ВСИЧКО, казано официално по медиите. Уникално са дресирани. Затова беше/е толкова важно за тях да наложат такава зверска цензура. Не само Тръмп, отдавна до трибуна не биват допускани дори епидемиолози.

                              та отговорът е - да има, бая вярват. Вярват повече на телевизора, а не на собствените си очи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Всекиму според потребностите. Комунал-кибуц-концепция или страх лозе пази, както е казал нашенеца
                                Във Франция пък полицейския час вече ще е от 18 часа, а не от 20 часа както е било до сега. Заповедта е за 15 дена. Прави се с цел ....да се забави разпространението на коронавируса. Има ли някой изобщо да вярва на тези безумия?

                                Коментар

                                Working...
                                X