IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Това е вариант.
    При това обаче, стадото вече започна полека-лека да се осъзнава и е напълно възможна съпротива.
    При първата имунизация могат да използвата предложената от теб рецепта (доколкото истинска ваксина още няма). Без оглед на това, че неизбежно ще има и актове на насилие (отделни овце ще се съпротивляват), стадото ще усети релаксиране и спад в напрежението.

    При реимунизацията (планът е такъв), заедно с изнамерената вече противоКовидова ваксина, в тялото на овцата вероятно ще с е вкара и една друга валенция, в резултат на която ще започне ентусиазирано отдаване на чест с неслизаща от лицето усмивка
    Сега сме на етап "каляване на нервите" )
    С постепенно надграждане със стрес тест, засега локализиран за по-удобно наблюдение
    Стара Загора с вечерен час от 9ч вечерта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Путин обявил април за неработен месец. Сега бившите пролетарии ще проверятдобре ли се живее без да се работи. Май заразата не се казва Ковид 19, а Тянка Лентяйка.
      Наша Тянка ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        На мен ми е любопитно, дали някой е сметнал до къде се разпростира допустимият предел на така упражняваните репресии, без у хората да заговори инстинктът на затвореното животно.
        Путин обявил април за неработен месец. Сега бившите пролетарии ще проверятдобре ли се живее без да се работи. Май заразата не се казва Ковид 19, а Тянка Лентяйка.

        Коментар


        • Бачков е учител и природно надарен разказвач..Има таланта да разказва за живота на обикновените хора и живота им..Чета го с удоволствие..
          Last edited by Kiro; 02.04.2020, 18:43.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Тарантулчо, като стана дума за аграрната тема, за колко месеца при при тебе става разсада
            При мен е малко сложно, но към два за доматето и месец и нещо за тиквички. Камбите не ги лови изчисление, що не щат да никнат.

            Коментар


            • Г-н Бачков беше учител на децата ми. Знам, че в час им е чел произведенията си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Тъй, тъй...за теб на Коледа стават чудеса.....

                пп Поне Тарантул ще има с кого да играе сантесе....

                Шегичка.....
                Защо пък сантасе? Ние ще се правим на Кумчо Вълчо и ще гоним онова яре, да не казвам нещо по-старо, Тянка Габърчанка, да проверим може ли да бега пъргаво пред Ковида или ще му се дава без съпротива.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Това е вариант.
                  При това обаче, стадото вече започна полека-лека да се осъзнава и е напълно възможна съпротива.
                  При първата имунизация могат да използвата предложената от теб рецепта (доколкото истинска ваксина още няма). Без оглед на това, че неизбежно ще има и актове на насилие (отделни овце ще се съпротивляват), стадото ще усети релаксиране и спад в напрежението.

                  При реимунизацията (планът е такъв), заедно с изнамерената вече противоКовидова ваксина, в тялото на овцата вероятно ще с е вкара и една друга валенция, в резултат на която ще започне ентусиазирано отдаване на чест с неслизаща от лицето усмивка
                  На мен ми е любопитно, дали някой е сметнал до къде се разпростира допустимият предел на така упражняваните репресии, без у хората да заговори инстинктът на затвореното животно.

                  Коментар


                  • Кире, хубав разказ
                    само не разбрах, водката на празен стомах по-силен имуномодулатор ли е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Щом няма ваксина, сигурно властите ще смесят тебешир и кока за принудителното боцкане.
                      Това е вариант.
                      При това обаче, стадото вече започна полека-лека да се осъзнава и е напълно възможна съпротива.
                      При първата имунизация могат да използвата предложената от теб рецепта (доколкото истинска ваксина още няма). Без оглед на това, че неизбежно ще има и актове на насилие (отделни овце ще се съпротивляват), стадото ще усети релаксиране и спад в напрежението.

                      При реимунизацията (планът е такъв), заедно с изнамерената вече противоКовидова ваксина, в тялото на овцата вероятно ще с е вкара и една друга валенция, в резултат на която ще започне ентусиазирано отдаване на чест с неслизаща от лицето усмивка

                      Коментар


                      • Малко за разтуха..Един прекрасен разказ от К.Бачков..

                        БРАТЛЕ
                        - Сега, когато до нас стигна този корона - вирус разбрах, че и от кусурите може да има полза, братле! - смигна ми Чочо - Пантата и отпи от двестаграмката. - Ако не жулех алкохол всекидневно, едва ли щях да съм оцелял до сега!
                        Бях спрял до парко-мястото, на отсрещната кооперация и щом видях клошаря, ми дожаля за него. Влязох в близкия магазин и купих малка бутилка водка. После му я дадох, с препоръката да хапне, преди да се напие. Този клошар бе част от глутницата улични кучета, обитаваща нашия квартал. Те заедно тарашеха контейнерите за смет и се възползваха от хранителните продукти в тях. Не знаех на каква възраст е клошаря, но бях разбрал, че е доста интелигентен за клошар. Преди няколко месеца бях свидетел, как той изгори банкнота от сто лева, ей тъй за кеф! Нещо, което не би си позволил и милионер. Сега той стана, позаклати се и рече:
                        - Човекът, по принцип е видял много по-страшни изпитания! Не можеш уплаши някого, с нещо невидимо! Трябва да е огромен звяр, с ужасен рев отсреща, за да те стресне! Иначе, не вървиш!
                        - Да, но когато се заразиш и не можеш да си поемеш дъх, друга песен ще запееш! - отвърнах аз.
                        Пантата се усмихна презрително и бръкна в джоба на якето си. Изкара някакъв сух корен и запита:
                        - Знаеш ли, какво е това?
                        - Какво?
                        - Корен от джинджифил! От време на време си гризвам за мезе от него, а през останалото време пия водка, мастика или ракия! Преди да си легна, гълтам лъжичка хлебна сода! И ако щеш вярвай, помага! Цяла зима съм изкарал на открито и още не съм се разболял!
                        - Това е, защото нямаше сняг тази зима! - трезво поставих нещата на местата им.
                        - Все едно, дали е имало или нямало сняг! Важното е, че оцелях! А ти признай, колко пъти боледува тази зима?
                        - Веднъж! - признах.
                        - Виждаш ли? - наклони на една страна главата си той - А аз нито веднъж!
                        Не можех да допусна, в спора да ме победи някакъв бездомен клошар. Размахах показалец пред носа му:
                        - От скитническият живот, си изградил имунитет, който те пази от заболяванията!
                        - Ха-ха-ха! - присмя се на глас Пантата - Ти сам вярваш ли в това, което говориш, братле? Не влиза ли то в разрез с всякаква логика?
                        Не знаех какво да отвърна, затова запитах:
                        - Виждаш ми се доста начетен, за клошар! Какво образование имаш?
                        Чочо - Пантата се засмя и бръкна в раницата, която бе сложил до себе си. Извади три дипломи и ми ги показа. Докато четях и асимилирах написаното в тях, той започна да изброява:
                        - Първата диплома е от Сорбоната във Франция, втората е от Хайделбергския университет „ Рупрехт - Карлс“, а третата от университета по физика в Токио! Съмнявам се, че в този град има по-начетен човек от мен!
                        - Не може да бъде? - възкликнах, а той отвърна:
                        - Може, братле! Може!
                        - А защо си клошар? - изплъзна се от устата ми.
                        Той се надигна, изпи останалата водка и рече:
                        - Защото само така можех да продължа живота си! Иначе или трябваше да се самоубия, или да убия някого! А вярвай ми, има предостатъчно хора за убиване в нашата имитация на държава! Чак ли си, братле?
                        Не знаех, какво да отвърна. Чувствах се прекалено малък, спрямо уличната философия на този непонятен за мен човек. Той стоеше над всички и всичко, нещо, което аз или съгражданите ми не можехме да си позволим, дори само в мислите си. Такава голяма и абсолютна свобода имаше в някой друг свят или живот, далеч от мен и закостенелите ми разбирания. Махнах с ръка на Пантата и тръгнах към дома си. Трябваше да се прибера в мишата си дупка, за да си взема въздух от ежедневните проблеми, а той имаше целия свят и като щедър собственик, не го скъпеше за никого. Много ми се искаше да му кажа „Братле“, но нямах нито куража, нито знанията, нито свободата му!
                        Красимир Бачков

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение
                          https://www.thelocal.dk/20200313/den...oronavirus-law

                          Новият закон позволява на властите да налагат принудителна ваксинация, въпреки че до момента няма ваксина.

                          "As well as enforcing quarantine measures, the law also allows the authorities to force people to be vaccinated, even though there is currently no vaccination for the virus."
                          Щом няма ваксина, сигурно властите ще смесят тебешир и кока за принудителното боцкане.

                          Коментар


                          • Така, ето за феновете на изолациите и малоумните мерки покрай короната - продължавахте да страхувате народа, продължавайте. Тази жертва на кого да я пишем?жена почина, лекувана от джи пи-то по телефона, щото се бил насрал от страх от короната
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • https://www.thelocal.dk/20200313/den...oronavirus-law

                              Новият закон позволява на властите да налагат принудителна ваксинация, въпреки че до момента няма ваксина.

                              "As well as enforcing quarantine measures, the law also allows the authorities to force people to be vaccinated, even though there is currently no vaccination for the virus."

                              Коментар


                              • Нова официална заповед въведе нови мерки в борбата срещу заразата у нас!


                                Има нови случаи на COVID-19 у нас, всички са в София!
                                Last edited by nachev; 02.04.2020, 18:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X