IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гюбрейесус, маймуната от СЗО, казва, че имало голям напредък в създаване на ваксина, но най-лошото тепърва предстояло.

    Този е явно работи за задължителната имунизация с някаква прибързана ваксина, от която ще умрат повече, отколкото измислените "жертви на Ковид", но за жертвите на ваксината няма да се чуе. Те ще минат по графата на просто умрелите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


      Последните 30 години държавата съвсем умишлено развъжда маргинали и това е положението. Съгласен съм че Българите драстично намаляваме.

      Но ти правиш основна грешка, като си мислиш, че тези "пълни квартали" имат някаква реална тежест. Държавата продължава да се "страхува", много повече от тия намаляващи Българи отколкото от кварталите пълни с маргинали... защото тия иначе "пълни с хора" квартали са лесно манипулируеми (то и затова държавата така охотно ги размножава).

      Съвсем друг е въпроса, че ако продължаваме по този начин, аз много пъти съм го казвал, ще останат само "политиците и Ромеите", за съжаление можеби няма да съм жив да го видя.... но ще бъде голяма трагикомедия. Тогава политиците ще милеят за всеки интелигентен човек и ще го посрещат с хляб и сол като стъпи на родна земя, както сега правят с туристите.... но ще е вече много късно. България ще се озове във втората половина на 21-ви век, с едно почти тотално маргинализирано население в двете крайности, много бедни и необразовани "Ромеи" и малко количество богати "Български политици" и техните наследници.

      Цяла гейвропа влиза в черна дупка и спасение няма. За щатите има надежда -Тръмп, но в гейропа либерастите са непобедими, масово се гласува за зелените, което си е равно на сороски комунизъм.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение
        Кой ще ви превземе, та вие сами се самоунищожихте ! Трупате хартия под матрака, пишете умнотии в мрежата, после ви е страх да излезете от колата извън центъра на града... Огледайте се, та вие сте САМИ!!! На много от вас им остават само форумите за някакво човешко общуване. Тоя "шефче" ония "инвеститорче" и никой няма дори квартална пиянска компания за моабет. Общество от ТВ зависими хора без приятелства, получаващи значимост(заблуждаващи се че получават значимост) от драсканици в мрежата. Вие давате ли си сметка, че 99% от вашите контакти са ви служители, подчинени и евентуално колеги. Как да вярвам в 165+ след като очевидната демография е ОКОНЧАТЕЛЕН СЪДНИК!

        Последните 30 години държавата съвсем умишлено развъжда маргинали и това е положението. Съгласен съм че Българите драстично намаляваме.

        Но ти правиш основна грешка, като си мислиш, че тези "пълни квартали" имат някаква реална тежест. Държавата продължава да се "страхува", много повече от тия намаляващи Българи отколкото от кварталите пълни с маргинали... защото тия иначе "пълни с хора" квартали са лесно манипулируеми (то и затова държавата така охотно ги размножава).

        Съвсем друг е въпроса, че ако продължаваме по този начин, аз много пъти съм го казвал, ще останат само "политиците и Ромеите", за съжаление можеби няма да съм жив да го видя.... но ще бъде голяма трагикомедия. Тогава политиците ще милеят за всеки интелигентен човек и ще го посрещат с хляб и сол като стъпи на родна земя, както сега правят с туристите.... но ще е вече много късно. България ще се озове във втората половина на 21-ви век, с едно почти тотално маргинализирано население в двете крайности, много бедни и необразовани "Ромеи" и малко количество богати "Български политици" и техните наследници.


        Коментар


        • 29.06.2020
          4 525 теста, 140 заразени, 31 в интензивно отделение, 4 починали

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение

            мне тайминга от 4 месеца ми се струва прекалено кратък
            обаче калифорнииски ботове , да раздават зелени гущери на бг прошляци ми се струва малко в повече
            мне , не е ок тая работа
            Ще ги раздават на всеки който ще ги изхарчи бързо.
            Last edited by alex1001111; 30.06.2020, 01:31.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

              Преди 2-3 месеца бях писал нещо вече виждам потвърждения още и още. Главното при тези пари е, че първите по веригата виждат повече стойност от всички следващи. Последния днес купува запорожец след 4 месеца за гащи не стигат.
              мне тайминга от 4 месеца ми се струва прекалено кратък
              обаче калифорнииски ботове , да раздават зелени гущери на бг прошляци ми се струва малко в повече
              мне , не е ок тая работа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                хах ,днес гоогле аддс ми пратили 365лв
                във връзка с ковид 19 да ми стимулират бизнеса
                ще ми стигнат за три дни и не, че нещо
                но получих първия си грант , без да съм го искал,без да съм кандидаствал
                директно от калифорния
                не е ок тая работа
                Преди 2-3 месеца бях писал нещо вече виждам потвърждения още и още. Главното при тези пари е, че първите по веригата виждат повече стойност от всички следващи. Последния днес купува запорожец след 4 месеца за гащи не стигат.
                Last edited by alex1001111; 30.06.2020, 00:50.

                Коментар


                • хах ,днес гоогле аддс ми пратили 365лв
                  във връзка с ковид 19 да ми стимулират бизнеса
                  ще ми стигнат за три дни и не, че нещо
                  но получих първия си грант , без да съм го искал,без да съм кандидаствал
                  директно от калифорния
                  не е ок тая работа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Не си свидетел, след като я живееш. Участник си, и след като казваш че това което други участници в същата история не е правилно да го правят е нормално да се приеме че ти правиш нещо различно. Ако ще правиш каквото аз правя, а приказваш как народа трябва смело да ходи да се разболява. Ами нещо не е както трябва в цялата картинка.
                    Знаеш ли... ако бях в цеха(знаеш за какво говоря) тая цялата работа много по-професионално щях да я пробутам на масите. Ама вие хем нямате подход, хем е силов и нищо не се получава.
                    Last edited by alex1001111; 30.06.2020, 00:29.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

                      Съвети не давам. Моето е нещо като свидетел на историята.
                      Не си свидетел, след като я живееш. Участник си, и след като казваш че това което други участници в същата история не е правилно да го правят е нормално да се приеме че ти правиш нещо различно. Ако ще правиш каквото аз правя, а приказваш как народа трябва смело да ходи да се разболява. Ами нещо не е както трябва в цялата картинка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        Ок, прати снимки от мача за купата. Да видим как си изпълняваш съветите
                        Съвети не давам. Моето е нещо като свидетел на историята.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

                          Кой ще ви превземе та вие сами се самоунищожихте Трупате хартия под матрака, пишете умнотии в мрежата, после ви е страх да излезете от колата извън центъра на града... Огледайте се та вие сте САМИ!!! На много от вас им остават само форумите за някакво човешко общуване.
                          Ок, прати снимки от мача за купата. Да видим как си изпълняваш съветите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Да, да, ромите ще ни превземат. Тръгнали са да ни превземат та пушек се вдига, само се чудят кога ще свърши тази драма с короната, че пак да се връщат в Германия да живеят като нормални хора.
                            Кой ще ви превземе, та вие сами се самоунищожихте ! Трупате хартия под матрака, пишете умнотии в мрежата, после ви е страх да излезете от колата извън центъра на града... Огледайте се, та вие сте САМИ!!! На много от вас им остават само форумите за някакво човешко общуване. Тоя "шефче" ония "инвеститорче" и никой няма дори квартална пиянска компания за моабет. Общество от ТВ зависими хора без приятелства, получаващи значимост(заблуждаващи се че получават значимост) от драсканици в мрежата. Вие давате ли си сметка, че 99% от вашите контакти са ви служители, подчинени и евентуално колеги. Как да вярвам в 165+ след като очевидната демография е ОКОНЧАТЕЛЕН СЪДНИК!
                            Last edited by alex1001111; 29.06.2020, 23:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

                              Е не е така, не е онака. Ама като мина през български квартал(даже град) е мъртвило(само пенс и то ако някой се е показал, младо нищо няма) като погледна в уличките на "маалата" кошера е целия вънка. Аз на кое на вярвам да очите си ли или на това което ми приказват по ТВ? Теб не те знам къде живееш влез в някоя ЦМ и ми кажи кое ти се вижда по живо, Б. град или Ц. маала. Град и маала не са случайно подбрани описания за човешко присъствие.
                              Да, да, ромите ще ни превземат. Тръгнали са да ни превземат та пушек се вдига, само се чудят кога ще свърши тази драма с короната, че пак да се връщат в Германия да живеят като нормални хора.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                https://qz.com/694340/the-richest-fa...s-in-florence/

                                Не е така. Хората там поколения наред се учат как да запазват богатство. За разлика от източна европа. Където за 30 години май се смениха вече трето поколение богати. Ама това е цената да се печели от хаос, най-вероятно хаоса ще затрие и тези които го правят.
                                Е не е така, не е онака. Ама като мина през български квартал(даже град) е мъртвило(само пенс и то ако някой се е показал, младо нищо няма) като погледна в уличките на "маалата" кошера е целия вънка. Аз на кое на вярвам да очите си ли или на това което ми приказват по ТВ? Теб не те знам къде живееш влез в някоя ЦМ и ми кажи кое ти се вижда по живо, Б. град или Ц. маала. Град и маала не са случайно подбрани описания за човешко присъствие.

                                Коментар

                                Working...
                                X