IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

    Не, починали са 3+ хил. при заразени 81+ хил.
    Горе-долу като тук.
    Благодаря.Успокоих се.
    То у нас повече спечелиха от търкане на билетчета.

    Коментар


    • Дойде време за горене на вещици. Може би трябва отделна тема за идеи и опит. Като начало почваме от 5G.


      Cell towers in the U.K. have reportedly been set on fire in the wake of a bizarre conspiracy theory that links 5G communications technology to the coronavirus pandemic.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

        Означава ли това, че са починали над 5-6 милиона?
        Не, починали са 3+ хил. при заразени 81+ хил.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
          Имам зачервени очи и обилно разстройство.............. Генерала ги спомена сред симтомите ............

          Сигурно съм лепнал Ковида - а ............

          Ще ви държа в течение и подробности , относно симптомите
          В Блиц ги споменаха сред симптомите ако се влошиш и почнеш да набюдаваш още звънни на личния си лекар

          https://zdrave.to/zdravni-novini/pet...&cache=nocache

          Статията започва със Според проучване на учени от Оксофрдския университет

          Третият признак за заразяване с COVID-19 е диарията, която се наблюдава при много пациенти в Ухан, където започва пандемията. Симптомът е открит в почти половината от случаите.

          Друг симптом е лек фоликуларен конюнктивит: Кървящи очи, парене, натрупване на гной, сърбеж в очите.
          Last edited by marketleverage; 05.04.2020, 11:38.
          mWPCloud.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

            Около 4% към момента. Но очакванията ми са да намалее още.
            Означава ли това, че са починали над 5-6 милиона?

            Пардон - 50-60 милиона.
            Last edited by марин; 05.04.2020, 11:31.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
              Някой срещал ли е публикувани данни за т. нар. "смъртност" в Китай?
              Все пак те са по-напред с материала, въпреки, че поради характера на
              обществения им строй, всичко, което публикуват, следва да се приема
              с известна доза резерв.
              Около 4% към момента. Но очакванията ми са да намалее още.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Ще цитирам колега.
                "Как да ти кажа за Франция - почнали са да тестват и в един момент тестваните са били 100% положителни и са спрели да "ги тестват". То просто няма смисъл - само хабиш тестовете от един момент натам."

                Barbaron да потвърди ако има инфо.
                Ако се затруднявате с изводите ще ви ги напиша пак
                Франция отначало искаше да тества почти всички ама нямало смисъл защото след три дни някой тестван вече може да е заразен и трябва да го тестваш пак

                Това мисля е спиране на тестването на случаен принцип (да тръсиш къстъри) тестваш само в болницата за да потвърдиш или евентуално мъртвите при аутопсията

                mWPCloud.com

                Коментар


                • Някой срещал ли е публикувани данни за т. нар. "смъртност" в Китай?
                  Все пак те са по-напред с материала, въпреки, че поради характера на
                  обществения им строй, всичко, което публикуват, следва да се приема
                  с известна доза резерв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                    За да пуснете субтитри натиснете настройки и после включете надписите. /sorry/

                    Чух от няколко места, че българи в България са изкарали болест със същите симптоми още Декември и Януари. Болки в гърдите, тежък задух, не може да направи 5 крачки.

                    Аз също вярвам, че нещата не са баш както ни ги набиват. Соросоидчетата са нещо прекалено активни.
                    Да това е тежък Грип тип Б (Свински грип ) каран от неваксиниран, една приятелка на сестра ми се е изслевала януари и са и казали това ...

                    Ако познаваш някой който го е карал и си е навил на пръста че е изкарал корона вируса - щото такива наблюдавам дори и сред мойте приятели за негово добро прати го да си направи тест за антитела - този е по евтиния - ще зане дали го е изкарал коронавируса (почти напълно съм сигурен че не е)


                    иначе от мен https://faktor.bg/bg/articles/18-fak...svetovna-voyna




                    18 факта - комунистически Китай е основният виновник за най-голямата световна криза след Втората световна война

                    12. 9 януари 2020: ВНИМАНИЕ! СЗО издава официална декларация и твърди - „Ранното определяне на новия вирус е забележително постижение на китайските власти ...... СЗО не препоръчва ограничаване на пътуванията”. (Виж ТУК) От това е ясно, че СЗО е изцяло под влиянието на Китай и изобщо не знае какво работи и за какво и плащат данъкоплатците на ООН.

                    13. 10 януари 2020: левичарският „Ню Йорк таймс” папагалски и малоумно повтаря безумията на китайските власти в Ухан, че вирусът „не е е заразен”. (Виж ТУК).
                    mWPCloud.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Преди месец мислех, че Матеев е паникьор или апокалиптик, или всяващ паника и ужас, сега ...не знам какво да мисля за този професор, който го изрича пред милиони зрители и го повтаря, за да го чуем добре

                      проф. Михаил Константинов
                      Под истинска смъртност разбирам починалите, разделено на починалите + оздравелите,
                      във Великобритания тази смъртност е 96%, съобщи в "Денят започва с Георги Любенов" проф. Михаил Константинов. Случаите са 3 700, от които 3 600 са починали и 100 са оздравели.
                      В Ирландия смъртността е 96%.
                      В Нидерландия смъртността е 86%. Този вирус не само е с дълъг инкубационен период, открива се трудно и бавно, но той има удивителна смъртоносна сила, отбеляза проф. Константинов
                      И пикът ще е по Великден, не че после няма да има
                      Най-опасно ще е по Великден – най-много ще се заразяват, най-много ще умират….така казват всичките математически модели
                      ...
                      Е, да ще има и други хора умрели от стрес и че ще има много тежки последствия, ще има, но пред перспективата да умреме масово,
                      .. няма какво да се съмняваме

                      https://bnt1.bnt.bg/bg/a/prof-konsta...mrtonosna-sila
                      Така нареченият "Професор" Михаил Констатнтинов е просто един досаден клоун, един абсолютен смешник! Той /професор Михаил Константинов/, всъщност, е не толкова смешен, колкото е ДРАЗНЕЩ ТИП! Простете ми за откровението, моля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                        Имам зачервени очи и обилно разстройство.............. Генерала ги спомена сред симтомите ............

                        Сигурно съм лепнал Ковида - а ............

                        Ще ви държа в течение и подробности , относно симптомите
                        разстройството е симптом в 1% от случаите - ще оцелееш, ако нес е посереш до смърт от смях, както правя аз напоследък с апокалипсиса и неговоте конници
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Имам зачервени очи и обилно разстройство.............. Генерала ги спомена сред симтомите ............

                          Сигурно съм лепнал Ковида - а ............

                          Ще ви държа в течение и подробности , относно симптомите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Съни, нали го обговорихме това. Професорът е от командата попускане на дезинформация, защото това изчисляване на смъртността е изключително некоректно. То има смисъл само при приключване на епидемията или към края й, когато няма голямо множество заразени, които да не са се изчистили от вируса. В момента повечето от заразените не са сред критичните случаи или умрелите, но интересно защо не ги слаогат в сметката, сякаш за тях също е възможно ей сега да се тръшнат. Има и такива случаи, леко преболедуващи изведнъж да се влошат, но те са малко. Така че проф. К-офф направи изключително спекулативно изказване, за да плаши гаргите, че решението за още месец плътна каратгина да се приеме без ропот. Дано зад това решение се крият само медицински съображения, защото в някои интерпретации то може да се приема като умишлено съсипване на дребния и средния бизнес, дори като пресиране на гражданското общество и демократичните процедури в подготовка за налагане безалтернативен режим на управление. Ако си проследиявала изявите на проф-ора, би могла да забележиш тенденциозните му позиции по много въпроси. За мен последното му изказване е най-яркото доказателство.
                            Тоя "професор" е по-компетентен в нищоговоренето и капацитет по разтягането на локуми по всичкология от теб, мен, Матейко, Мъни и вСелената, ретро-аналогово взети заедно без лоши чувства
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Преди месец мислех, че Матеев е паникьор или апокалиптик, или всяващ паника и ужас, сега ...не знам какво да мисля за този професор, който го изрича пред милиони зрители и го повтаря, за да го чуем добре

                              проф. Михаил Константинов
                              Под истинска смъртност разбирам починалите, разделено на починалите + оздравелите,
                              във Великобритания тази смъртност е 96%, съобщи в "Денят започва с Георги Любенов" проф. Михаил Константинов. Случаите са 3 700, от които 3 600 са починали и 100 са оздравели.
                              В Ирландия смъртността е 96%.
                              В Нидерландия смъртността е 86%. Този вирус не само е с дълъг инкубационен период, открива се трудно и бавно, но той има удивителна смъртоносна сила, отбеляза проф. Константинов
                              И пикът ще е по Великден, не че после няма да има
                              Най-опасно ще е по Великден – най-много ще се заразяват, най-много ще умират….така казват всичките математически модели
                              ...
                              Е, да ще има и други хора умрели от стрес и че ще има много тежки последствия, ще има, но пред перспективата да умреме масово,
                              .. няма какво да се съмняваме

                              https://bnt1.bnt.bg/bg/a/prof-konsta...mrtonosna-sila
                              Има ли нещо, от което този професор не разбира? Каквато и актуална тема да има в общественото пространство, той е гост в някоя медия и дава акъл. Май е професор по всичкология.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                                Някой знае ли, кво стана с 1000 та проби на полицаи, доктори и др. на първа линия?
                                Да не се е оказало, че 50% вече сме го изкарали тоя грип.
                                Пък ние още сме по мазетата.
                                май трябва пак да пуснат филма Ъндърграунд - мразя шумадийците, ма тоя филм е класика - особено когато им дадоха банани и само маймуната знаеше как се яде правилно Фашистички, сър, представящи се за демикрати - няма да вкарвам и Барби в тази роля, щото лично ме е черпил с биткойн превод, който превърнах в две хубави бутилки Джеймисън, така че си държи на думата, обаче ми идват малко повече всички тези страхувания. Ма форум е, всеки може да се страхува колкото си иска, обаче искам да задам няколко въпроса:

                                1. Докога ще се крием по мазетата - срок, дори приблизителен и какво правим, ако дотогава няма развитие
                                2. Какво правим с икономиката и кой ще поеме политическата отгвороност
                                3. Какво става със стотиците хиляди затворници - спасихме 10 бабички с по 18 инфаркта и 15 инсулта, за да разболеем стотици хиляди. Естествено, това за бабичките е хипотетично (спасението им, щото те са пътници - фейс ит), точчно толкова колкото и за стотиците хиляди с ментални проблеми, в следствие на затворите вкъщи, ма ние сме се вторачили в бабичките
                                4. как ще визаразя, като вие сте си вкъщи, без значение къде съм аз - това го питах, само Пирона се пробва да отговори, че било от грижа за мен, което било от грижа за него, че иначе трявбало да ме копа, пък на него не му се копало.

                                Опс, генералгоджи е слънце, гешев е радост, всяка крива, успоредна на мозъчната кора на генералгоджи е права
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X