IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Боян Чуков:

    "Доктор Антъни Фаучи е национален консултант по имунология на САЩ. Той е известен с това, че гравитира около "дълбоката държава". През 2017 година д-р Антъни Фаучи заяви, че Тръмп ще се сблъска с една "изненадваща епидемия". През 2017 г. по време на Форум за подготовка за пандемии в Университета Джорджтаун той заяви пред аудиторията, че "администрацията на Тръмп ще се сблъска не само със сегашните санитарни заплахи, като грипа и СПИН, но и с една изненадваща епидемия с глобални мащаби". И добави: "Ние със сигурност ще бъдем изненадани през следващите години".
    Както става ясно няма и капка "конспирология" в официално американско събитие и изказването на официално лице в американска институция. Няма нужда от никакъв коментар! Кратко и ясно! Човекът е служил в пет администрации..."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

      https://m.24chasa.bg/novini/article/8428828 1/3 предимно млади изграждат прекалено малко антитела. Колективен имунитет не работи. От днес инфото https://novini.bg/zdrave/bolesti/592154, все още не е ясно изгражда ли се изобщо имунитет.

      Мисля, че пропускаме много важен момент!

      Ако това е наистина добре обоснован извод: КОЯ Е ПРИЧИНАТА у младите /днес/ - да е затруднено изграждането на очаквания имунитет!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Кажи и за пари - стока(услуга в случая) - пари прим, може би ще те разбере
        Казах и а тя, ми и прима ще остане в твоя джоб.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
          Днес Щабът отговори на настоятелния въпрос на един от колегите тука, този за хилядате проби на полицаите.

          За утре Мутафа се закани да отговори и на моя въпрос, този за сравнение на общата смъртност преди Ковида – и сега с Него (малко тържествуващ ми се стори гласа му, сигурно ще е в "тяхна" полза... )

          Хе-хе, май четат този форум?
          Отговори, ама дали каза истината???
          Защото аз друга информация имам по градове, но пусто, полицаите са под строг контрол да не говорят и да не споделят нищо. Не можем ги накара да си кажат. И ножа и хляба са в правителството, могат да си говорят каквото искат, утре може да кажат обратното и да ни обвинят в грешна памет, нищо, че е записано. С това овчо удобрение от 80% могат и по един нахуйник да ни сложат и всички под строй при министърката на туризма да дадем своя мъжки дан.........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
            Груев много е тревожно, че футбола ще загуби стотици милиарди, но щерката ме успокои. Вика тате ми хората няма ли да ги спестят/спечелят тези пари. Не знам как да и отговоря. Идеи?

            Бих ѝ отговорил така: Скъпа, България е една от малкото страни, в които тия пари са безусловно спечелени! Това ще разбереш след време, когато пораснеш още малко. /вероятно е до 10-годишна/. Да ти е здрава!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
              Груев много е тревожно, че футбола ще загуби стотици милиарди, но щерката ме успокои. Вика тате ми хората няма ли да ги спестят/спечелят тези пари. Не знам как да и отговоря. Идеи?
              Кажи и за пари - стока(услуга в случая) - пари прим, може би ще те разбере
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Информация и от Мангъров.
                Доцентът е твърд и последователен във вижданията си.

                Като дойде есента, ще се преброим нас си, после пилците, пък тогава ще правим изводи - кой крив, кой прав!

                Доц. Мангъров: Българите са защитени, ако при 70% от тях се открият антитела
                Мангъров трябва да го изследват с предимство за антитела през 14 дена за да не го обвиняват несправедливо в конфликт на интереси.

                Коментар


                • Информация и от Мангъров.
                  Доцентът е твърд и последователен във вижданията си.

                  Като дойде есента, ще се преброим нас си, после пилците, пък тогава ще правим изводи - кой крив, кой прав!

                  Доц. Мангъров: Българите са защитени, ако при 70% от тях се открият антитела

                  Коментар


                  • Груев много е тревожно, че футбола ще загуби стотици милиарди, но щерката ме успокои. Вика тате ми хората няма ли да ги спестят/спечелят тези пари. Не знам как да и отговоря. Идеи?

                    Коментар




                    • https://m.24chasa.bg/novini/article/8428828 1/3 предимно млади изграждат прекалено малко антитела. Колективен имунитет не работи. От днес инфото https://novini.bg/zdrave/bolesti/592154, все още не е ясно изгражда ли се изобщо имунитет.
                      Last edited by pepe1234; 09.04.2020, 11:35.

                      Коментар


                      • Ето подробна информация за тестваните 1000 полицаи.

                        Обяснено е значението на видовете антитела и моментите на тяхната поява.

                        Проф. Кантарджиев: Рано е за намаляване на тежестта на мерките за физическа дистанция

                        Най-после и аз да чуя изказване от водещ специалист, което да отговаря на моето виждане за т.н. дистанция. От самото начало винаги и пред всички казвам, че в условия на потенциална тежка зараза, хората трябва да спазват ФИЗИЧЕСКА ДИСТАНЦИЯ, което е доказателство и мерило за тяхната СОЦИАЛНА БЛИЗОСТ и ОТГОВОРНОСТ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          За 1 година при 60+ годишните колко е смъртността?
                          Средната е 1/80. За възрастните поне 4-5 пъти повече - демек 5-6%. На месец 0,5%*2000 (55% от 3700) = 10-ма.
                          Ама те умрели цели 11. Брех брех ЦЯЛ 1 повече от КОРОНАТА.
                          Мор невиждан 1 човек умря в повече
                          Абе когато си прав прав си, обикновено на круизите хвърлят топа около 10 човека, затова на тях има и погребални бюра. Скоро ще има по две най малко за да има конкуренция заради новата конвенция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Тъй, тъй, тикво, а видя ли, че 55% от тези на Принцесата са над 60 години? А видя ли, че са имали идеалната среда да се заразят? Ма айде полвайте ги тези глави и за мислене де
                            За 1 година при 60+ годишните колко е смъртността?
                            Средната е 1/80. За възрастните поне 4-5 пъти повече - демек 5-6%. На месец 0,5%*2000 (55% от 3700) = 10-ма.
                            Ама те умрели цели 11. Брех брех ЦЯЛ 1 повече от КОРОНАТА.
                            Мор невиждан 1 човек умря в повече
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Тъй, тъй, тикво, а видя ли, че 55% от тези на Принцесата са над 60 години? А видя ли, че са имали идеалната среда да се заразят? Ма айде полвайте ги тези глави и за мислене де
                              Груев, това нещо ако не те убие те прави инвалид и няма да изкараш много с поразени бели дробове,единственото спасение е изолация и
                              карантина и затова всички са така уплашени и правят едно и също.
                              Last edited by Grosss; 09.04.2020, 11:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Много е просто. Поглеждате Диамантената Принцеса. 712 заразени, 11 умрели (за сега! има още хора в интензивното). Смъртност 1.5% и то при здравно обслужване на макс, в Япония при непретоварена система.

                                Смятате ли, че на Принцесата и без КОВИД-19 щяха да умрат тези 11 човека, че и повече даже?


                                Абе, главанци! Абе, тикви!

                                Тъй, тъй, тикво, а видя ли, че 55% от тези на Принцесата са над 60 години? А видя ли, че са имали идеалната среда да се заразят? Ма айде полвайте ги тези глави и за мислене де
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X