IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След като Ковид короняса и селата на Шумен информационна агенция Гигов спря с изявите по темата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от representjah

      Би ли споделил накратко какъв е Плана? Каква му е целта?
      На лични съобщения ще ти изпратя писмо относно Плана

      THE MATRIX

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        На днешният ден освен рекорд в България по новозаразени с коронавируса (104) има и нов световен рекорд (134 349). Тоест както в България, така и в целия свят нещата отиват на много зле. Няма дори и намек да започнат постепенно да се оправят.

        https://www.worldometers.info/coronavirus/

        На първия етап от епидемията целия свят се опитваше някакси да я контролира посредством мерки, които част от гражданите ги възприеха като много драстични. Сега обаче навлизаме в нов етап, при който хем епидемията се разраства с бързи темпове, хем правителствата по света облегчават драстичните мерки. Не знам до какво ще доведе това, но то в никакъв случай няма да е на добро.

        Създава се впечатлението, че политиците вдигнаха ръце от критиките на Мангъровците по света, и сега все едно ни казват "ами мрете, след като толкова ви е мерак". Ужасявам се само като си помисля до какво може да доведе едно такова развитие на събитията.

        Сега като се замисля, може и това да е бил основният план на този, който командва задкулисно. По този план хем ще се изтрепе някакъв сериозен процент от населението на земята и ще се редуцира популацията, хем в същото време политиците ще се оправдават с думите "ама нали вие самите така искахте". Перфектен план, перфектно измислен и перфектно отигран - да накарат нациите по собствено желание да се самоубиват.
        Споко! Положението не е толкова страховито!

        В БГ смъртността е много ниска. Възможно е така и да се запази!

        Не дей да обявяваш Апокалипсиса!

        Реално, ако сега при тези клъстери, нямаме смъртни случаи, нещата не са негативни!
        В момента всичко опира до това, до колко всеки иска да се пази, което ще рече маски и ограничаване на ненужни контакти!

        Личен избор!

        Нещата не са лоши! Единствено при скок на смъртността може да има преосмисляне! Към момента няма основание за мислене в подобна насока!
        Не виждам смисъл от нови карантини и тн.
        За мен би било абсолютно безмислено!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение
          Доста интересно сравнение с теорията на Елиът.Само че аз залагам,че сме в пета а не трета вълна и че до 15.07. СЗО ще отмени световната пандемия.Да видим кой ще познае.
          Със сигурност не си наясно с Елиът-уейв и затова няма да познаеш!

          В момента от март насам сме само на X,Y и Z - вълни(начални и цифрово-необозначени), които са част от главната вълна идентифицираща се на по-късен етап когато събитието вече се е случило.

          Световните експерти обаче почват броенето от декември- януари и Ухан,което дава предпоставка за повече достоверност и очаквания за Втора(къса) и Трета(дълга)Вълна....Сащ дори се пробват да изместят "броенето" още от лятото на 2019 понеже разполагали със сателитни снимки от пълните паркинги на болниците в Ухан - което било доказателство ,че нещо не е наред!

          При всички случаи ударът тепърва предстои и всички които олабват мерките предварително са нарисувани самоубийци - сащ са едни от тях!Следващите са европейците - вчера меркел и макрон обявиха,че Европа не е готова за Втората вълна.

          За пик можем да говорим при смъртност над 10 пъти от досегашната и близо или малко над тази от испанката!Останалото е щраусовата поза на главата в пясъка.

          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • На днешният ден освен рекорд в България по новозаразени с коронавируса (104) има и нов световен рекорд (134 349). Тоест както в България, така и в целия свят нещата отиват на много зле. Няма дори и намек да започнат постепенно да се оправят.

            https://www.worldometers.info/coronavirus/

            На първия етап от епидемията целия свят се опитваше някакси да я контролира посредством мерки, които част от гражданите ги възприеха като много драстични. Сега обаче навлизаме в нов етап, при който хем епидемията се разраства с бързи темпове, хем правителствата по света облегчават драстичните мерки. Не знам до какво ще доведе това, но то в никакъв случай няма да е на добро.

            Създава се впечатлението, че политиците вдигнаха ръце от критиките на Мангъровците по света, и сега все едно ни казват "ами мрете, след като толкова ви е мерак". Ужасявам се само като си помисля до какво може да доведе едно такова развитие на събитията.

            Сега като се замисля, може и това да е бил основният план на този, който командва задкулисно. По този план хем ще се изтрепе някакъв сериозен процент от населението на земята и ще се редуцира популацията, хем в същото време политиците ще се оправдават с думите "ама нали вие самите така искахте". Перфектен план, перфектно измислен и перфектно отигран - да накарат нациите по собствено желание да се самоубиват.
            Last edited by Mateev; 11.06.2020, 15:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Това са сметки от официални статистики в Москва. Смъртността в града е повишена с почти 200% не заради индипендънт, а защото много хора са умряли. Ти като искаш вярвай че руснаците са нещо специално. Поради някаква причина мрът в пъти повече от всичко друго, но пък точно от корона мрът в пъти по-малко.
              Именно, нямай им вяра на Масква.
              Цензурата е поголовна там, какво пък остава за занижена и лъжлива Ковид статистика.
              Забраниха на банките да работят със биткойн, интернета се следи централно.
              VPN компаниите със сървъри там, избягаха надалече, остана само политкоректния "Касперски".
              Убиват журналисти, политически лидери.
              "Самоубиват" лекари, отворили си устата.
              Като Китай станаха.
              И там се чакат резки промени, след евентуална победа на Байдън,
              затова отсега Путин променя конституцията, че глутницата либерални олигарси му дишат във врата.
              Last edited by hazard; 11.06.2020, 13:32.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                Не ме разбра. Мерките бяха ок, докато боко не почна да върти гъзицата да угажда на тоя и оня. Ние нямаме дисциплината - прекалено близо сме до анадола, а за такива индивиди си трябва тоягата. Ама нали идват избори...
                Трябваше да се избаца една карантина на пристигащите - в така или иначе затворените хотели. Хем бизнес им даваш, хем пазиш границите. Така направиха в Кипър. А не с парацетамолче, декларацийка, и директно на рейса към село.
                Да, моя грешка, не съм разбрал. С това съм съгласен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                  Много добре си ми върви логиката - като отидеш на друго място, почваш от нулата (или близко до нулата).

                  Варианта да си 1-во поколение софиянец и да имаш нормални контакти, е вашите да са дошли в София преди '89-та, с яко връзки на държавна службица, и да си имал късмета да си в нормално училище. Щото много хора така дойдоха в Кремиковци, но сега най-големите гета са там.
                  Предполагам, че е несъвпадение на смисъла на думата при всеки от нас.

                  Роден съм в София, учил в нея, живял и сега живея. И съм първият в семейната линия, роден и отрасъл в София. Това за мен означава "софиянец първо поколение".
                  Децата ми също са родени тук и са второ поколение софиянци.
                  Така разбирам смисъла.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    Май не се усети какъв оксиморон се получи със твоя пост.
                    Конете се ритат в конюшните, да знаеш.
                    "Индипендънт" не е никакъв "независим" вестник, откакто са го продали на Александър Лебедев през 2015.
                    Е, шанс сега малко да поплюе по Путин.
                    Това са сметки от официални статистики в Москва. Смъртността в града е повишена с почти 200% не заради индипендънт, а защото много хора са умряли. Ти като искаш вярвай че руснаците са нещо специално. Поради някаква причина мрът в пъти повече от всичко друго, но пък точно от корона мрът в пъти по-малко.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Ето ви нов рекорд за цялата история на епидемията в България. Съгласно вълновата теория на Елиът тази вълна ще е по-мощна, по-бърза, и по-висока от предишната вълна поне няколко пъти. Всъщност реалната височина на новия пик, който не знаем кога ще се оформи, може многократно да превиши тази на предишния пик. Тепърва сме в режим на ускоряване, после ще премине в линейно развитие, после ръста ще започне да се забавя и чак тогава можем да се надяваме на нов връх и постепенно бавно и продължително във времето затихване.

                      Всички песимистични прогнози за съжаление се сбъднаха, и се случи точно това, което песимистите в темата го очаквахме. Хората се поуспокоиха с отмяната на мерките, и ето го сега резултата, който със всеки изминал ден ще се влошава все повече и повече. Дето се казва, изпуснахме духа от бутилката.

                      С цялата тази история ББ си бетонира позицията, защото вече има неоспорими доказателства, че мерките на правителството бяха навременни и адекватни, но когато надделя Мангъровщината в обществото (няма да казвам идиотщина), и резултата тотално се влоши. И сега всеки в България може да си направи равносметката ББ ли беше прав, или Мангъров.

                      Тази Мангъровщина ще доведе до огромен брой жертви, а в историята името на Мангъров ще влезе като на най-големия злодей на нашето съвремие, който заедно с последователите си носи отговорноста за тези човешки жертви, които все още не ги знаем колко много ще станат на брой.
                      Доста интересно сравнение с теорията на Елиът.Само че аз залагам,че сме в пета а не трета вълна и че до 15.07. СЗО ще отмени световната пандемия.Да видим кой ще познае.
                      Състраданието не е добродетел

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                        Начи има мерки - не сме се справили заради мерките, а заради самосъзнанието си
                        Няма мерки - отиваме в г*за заради управляващите, а не заради самосъзнанието си
                        Не ме разбра. Мерките бяха ок, докато боко не почна да върти гъзицата да угажда на тоя и оня. Ние нямаме дисциплината - прекалено близо сме до анадола, а за такива индивиди си трябва тоягата. Ама нали идват избори...
                        Трябваше да се избаца една карантина на пристигащите - в така или иначе затворените хотели. Хем бизнес им даваш, хем пазиш границите. Така направиха в Кипър. А не с парацетамолче, декларацийка, и директно на рейса към село.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                          Не върви нещо логиката ти.

                          Какво влияние има това, че родителите ми на младини са се заселили в София, с това, какъв е кръгът на непосредствените ми и опосредствени контакти?

                          Мисля, че бройката на контактите ми на работа, в квартала и в общо в градската среда е по-голяма от средното.
                          Тези от непосредственото ми обкръжение също са активни и с немалък брой техни контакти.
                          Много добре си ми върви логиката - като отидеш на друго място, почваш от нулата (или близко до нулата). В един период от 10 години, имах няколко пъти възможността да забегна в чужбина за постоянно, и това беше причината да не го правя. Твоето "средно" като бройка, е средно за представите ти (които твоите родители са създали в теб, и което ти си видял в твоето обкръжение, което пак е ограничено от предходното поколение). Но това не е средното. Другото е качеството - забит в туристическата спалня "Младост/Люлин", какво качество би имал? Всичките ти познати да са офисен планктон - безценно. Да седнете уикенда зад блока да пиете бира, люпите семки и обсъждате футбола....ааа, чакай - те уикендите си ходят по родните места.
                          Варианта да си 1-во поколение софиянец и да имаш нормални контакти, е вашите да са дошли в София преди '89-та, с яко връзки на държавна службица, и да си имал късмета да си в нормално училище. Щото много хора така дойдоха в Кремиковци, но сега най-големите гета са там.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Руснаците така си занижават смъртните случай приемат че някой е умрял от ковид само ако аутопсията покаже това. И в Москва от екстра смъртност от почти 8000 човека под 2 хиляди ги приемат че са от ковид.
                            https://www.independent.co.uk/news/w...-a9558381.html
                            Май не се усети какъв оксиморон се получи със твоя пост.
                            Конете се ритат в конюшните, да знаеш.
                            "Индипендънт" не е никакъв "независим" вестник, откакто са го продали на Александър Лебедев през 2015.
                            Е, шанс сега малко да поплюе по Путин.

                            Коментар


                            • Руснаците така си занижават смъртните случай приемат че някой е умрял от ковид само ако аутопсията покаже това. И в Москва от екстра смъртност от почти 8000 човека под 2 хиляди ги приемат че са от ковид.
                              https://www.independent.co.uk/news/w...-a9558381.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                                Матеев, не благодарение на боко, а въпреки боко се справихме добре. А сега ще сме в г*за, благодарение на боко и мангърича (и още един-двама ревльовци тука).
                                Начи има мерки - не сме се справили заради мерките, а заради самосъзнанието си
                                Няма мерки - отиваме в г*за заради управляващите, а не заради самосъзнанието си

                                Не коментирам мерките, щаба, боко, а логиката ти - по-скоро липсата на такава.

                                Коментар

                                Working...
                                X