IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

    А от близкото и обкръжение? Извинявай, че любопитствам, но имам лична причина за това и търся инфо.
    Не се притеснявай, дано съм от полза!
    В апартамент живеят - трима възрастни и 10 год малчуган. При първият път бяха болни със свекърва й. Жена на около 70.
    Нейните симптоми са били същите, като на сестра ми.
    Изолацията е ставала по схемата всеки болен в отделна стая, а здравите в останалите. При второто и третото боледуване никой освен сестра ми не се е разболявал.
    Може би при нея има връзка и професията й - учителка е на 1-4 клас, а нали казват, че децата разнасят без симптоми.
    Фани, който е болен да кара леко, а останалите да не се разболяват..
    ​​​
    ПС: пропускам, че вторият път беше с бронхопневмония.

    Мисля си, че след първата карантина не се е излекувала напълно и вируса се е активизира отново/лаишко звучи, но не съм лекар/
    Last edited by polax; 21.03.2021, 17:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Още на първата доза ми дадоха дата за втората доза, взеха и телефона, като казаха че ще се обадят за потвърждение
      Аз нямам дата, имам период от 2 месеца в който трябва да е втората. Ще видим дали ще се обадят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        Още на първата доза ми дадоха дата за втората доза, взеха и телефона, като казаха че ще се обадят за потвърждение
        Днеска като ходих в болницата дойде един мъж вчера си поставил втора игла на американската ваксина и тая сутрин загубил мирис и вкус,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение
          Ми то така се лекуват хората които не вярват,Аз му пожелавам на човека да оздравее и не вярвам повече даа е толко наперен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

            А от близкото и обкръжение? Извинявай, че любопитствам, но имам лична причина за това и търся инфо.
            При мен всички лепнахме бронхопневмонии.Моята се оказа може би най леката но се притеснявам за мама щото е в болница и нямам никаква връзка с нея

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Края на ноември силна хрема, главоболие и температура около 38 градуса. Личен лекар и направление, ПСР тест - положителен. 14 дни карантина. Упорита хрема и главоболие около 10 дни. Температура само първите 3-4 дни. Изтекла карантина и връщане на работа. Не е правен тест. Два антибиотика/не помня какви бяха/ + останалите за ковид които изписват.
              Около 20.01 отново същите симптоми обаче хремата беше зверска, а главоболието и температурата по слаби. Лекар и бърз тест - положителен. Отново карантина 14 дни и пак два антибиотика + останалите хапове.
              Изтекла карантина и връщане на работа.
              След средата на февруари пак същото, но този път с бърз тест от аптеката - положителен. Личен лекар - два антибиотика. Симптоми същите.

              Само първия път изгуби обоняние и вкус, но за ден-два.
              Към 10.март нов тест и вече отрицателен.

              Според личен лекар е било ковид и трите пъти.
              А от близкото и обкръжение? Извинявай, че любопитствам, но имам лична причина за това и търся инфо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                Дай подробности. Всеки път е имала симптоми, след което са изчезвали и после пак проява?????
                Края на ноември силна хрема, главоболие и температура около 38 градуса. Личен лекар и направление, ПСР тест - положителен. 14 дни карантина. Упорита хрема и главоболие около 10 дни. Температура само първите 3-4 дни. Изтекла карантина и връщане на работа. Не е правен тест. Два антибиотика/не помня какви бяха/ + останалите за ковид които изписват.
                Около 20.01 отново същите симптоми обаче хремата беше зверска, а главоболието и температурата по слаби. Лекар и бърз тест - положителен. Отново карантина 14 дни и пак два антибиотика + останалите хапове.
                Изтекла карантина и връщане на работа.
                След средата на февруари пак същото, но този път с бърз тест от аптеката - положителен. Личен лекар - два антибиотика. Симптоми същите.

                Само първия път изгуби обоняние и вкус, но за ден-два.
                Към 10.март нов тест и вече отрицателен.

                Според личен лекар е било ковид и трите пъти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Не е невъзможно да го е боледувал ноември. От края на ноември до началото на март сестра ми три пъти я диагностицитаха с ковид. Първия път с ПСР а другите с бърз тест.
                  Това чудо е отвратително....
                  Дай подробности. Всеки път е имала симптоми, след което са изчезвали и после пак проява?????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                    Дали го е преболедувал ноември, или си е измислил оправдание?
                    Аз имам един познат - 4 пъти го е "преболедувал" от март миналата година...
                    Не е невъзможно да го е боледувал ноември. От края на ноември до началото на март сестра ми три пъти я диагностицитаха с ковид. Първия път с ПСР а другите с бърз тест.
                    Това чудо е отвратително....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                      Дали го е преболедувал ноември, или си е измислил оправдание?
                      Аз имам един познат - 4 пъти го е "преболедувал" от март миналата година...
                      Както се казваше в един сериал - истината е там някъде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение
                        Дали го е преболедувал ноември, или си е измислил оправдание?
                        Аз имам един познат - 4 пъти го е "преболедувал" от март миналата година...

                        Коментар


                        • https://dnes.dir.bg/obshtestvo/prof-...tsa-s-covid-19

                          Ами сега?!?

                          Коментар


                          • Ползата от маските

                            https://www.facebook.com/10002672682...71549013745986

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Факт. Само за втората доза е малко сложно май, вече ги няма зелените коридори, поне засега. Със записване би трябвало да стане, през май месец примерно.
                              Още на първата доза ми дадоха дата за втората доза, взеха и телефона, като казаха че ще се обадят за потвърждение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение

                                поста ти няма нищо общо с темата за ковид
                                алюзията с двете снимки има
                                съвсем друга цел
                                "младежа" на снимката отива на фронта на 31г. и се прибирана 35..,
                                евгиний е художник и график ,не ми се дтлбае повече.., но силно се надявам такива като теб след 4 април да останат безработни, че да спрат да драскат глупости по интернет....
                                Позачудих се ,защо ли пък точно след 4 - ти април трябва да остана безработен,а то имало избори....Да приема ли,че си толкова силно обвързан с властта,та в зависимост от това ,кой е на власт,бизнесът ти (ако имаш такъв) или ти се вдига ,или ти се спихва....Или пък си някакъв чиновник и има опасност да те сменят?!Това си е твой личен проблем....Не си спомням нито едни избори да са ми повлиявали, по какъвто и да е начин....
                                Драгата малка особеност е ,че знам и две ,и двеста....Ти, като "баровец", може и да си леко скаран с 2-то?!
                                И между другото,ако остана безработен,има много голяма вероятност в пъти повече да драскам глупости по интернет...
                                Така че,ако не държиш да ми четеш глупостите,по- добре се надявай да не оставам безработен след тая сакрална за теб дата...

                                Коментар

                                Working...
                                X