IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Ден година храни, не съм кат теб всеки ден по-много Ще почакам няколко седмици и ако затворят населението по къщите ще влеза да напиша "Аз казах ли ви". Ако ням мерки и се препълнят болниците - пак - "Аз казах ли ви". В общи линии варианта да не се случи нито едното нито другото през август е нищожна.
    не се кахъри нищо няма да се случи август месец ако ще и по 200 чиляка на ден да откриват, виж октомври може и да затворят за малко отново овцете в кошарата
    ся не знам по колко ти плащат ама аз ще ти платя повече ако поне за 1 месец спреш да драскаш тука, добра оферта ше ти направя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

      то кат гледам и ти си на линия, днес цял ден кибичиш в темата, изкара за 1 пица с кока кола
      Ден година храни, не съм кат теб всеки ден по-много Ще почакам няколко седмици и ако затворят населението по къщите ще влеза да напиша "Аз казах ли ви". Ако ням мерки и се препълнят болниците - пак - "Аз казах ли ви". В общи линии варианта да не се случи нито едното нито другото през август е нищожна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        Мангъров винаги е на линия, нали там си пускат.
        то кат гледам и ти си на линия, днес цял ден кибичиш в темата, изкара за 1 пица с кока кола

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Не го мисли Слънцето. При първото кихване от негова страна и всички светила на медицината ще го скъсат от тестове е прегледи.
          Мангъров винаги е на линия, нали там си пускат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Гледам че тука има много народ без работа.Утре почвам да вадя картофите.Да идват да помагат от мен хубава салата хубаво сирене и вода от герана.Като им изпотя гъзъ ше забравят за короната
            Не е ли рано? По-едрата 1/3-та ще се забавлява с тях към края на месеца.

            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Ми проклет съм си, за мен това е пр вирус - виждаме какви мерки "спазва" властта, особено в лицето на БХ, а Той (да се свети името Му) следва да е най-запознат с грипчето, нали? Това е информиран избор. Та гледаме мача, пък да видим
              Наздраве, тнм!
              Не го мисли Слънцето. При първото кихване от негова страна и всички светила на медицината ще го скъсат от тестове е прегледи.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Май се напика
                ти кажи какво става с короната в аеца, да не се налага скоро да внасяме ток, поради липса на работна ръка там

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ще следваме шведския още седмица, две, след това най-вероятно пак по къщите. Иначе болниците в София ще се напълнят през август. То дали има или няма ограничения не е само желание на Бойко, а и възможности за справяне с проблема. А такива възмижности София няма при експоненциален ръст. Да не бяха пускали нощните заведения и мачовете, можеше и да се закрепи положението, но в момента това е вече невъзможно.
                  Май се напика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    Ха ха ха и в космоса се пренася и под водата и под земята.А много ми е интересно умрелите как го разнасят.Ба си тва е некаква подла невидима гад дето издържа под вода в земята в умрелите лети в космосът ходи...Деба и учените му лекари деба и дебилите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Възможно е да има и световъртеж и леко гадене. При мен се е случвало сатурацията, да падне когато хемоглобина ми се смъкне около 100. Общо взето, цитираният от теб господин просто се лигави.
                      Наздраве!
                      Гледам че тука има много народ без работа.Утре почвам да вадя картофите.Да идват да помагат от мен хубава салата хубаво сирене и вода от герана.Като им изпотя гъзъ ше забравят за короната

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        по 70% ръст на хоспитализираните за седмица, или със сегашното темпо горе долу, към края на юли в болница ще са над 4000 човека или половината от капацитета на болниците ни изобщи. Ако след това се забавят само една седмица и болните в болница в средата на август ще са вече 12000 с 4000 над капацитета на болниците. За да се гарантира че болните в болница няма да минат 8000 колкото е капацитета ограниченията трябва да се сложат поне 3 седмици преди достигането на тази цифра. Това е средния период между заразяване и хоспитализация. А както казах тази цифра се достига първата седмица на август.
                        Оф тия инженери още не могат да възстановят връзката с кораба майка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                          машинката почва да писука под 93. На 96 просто ще му се спи и ще се чувства уморен.
                          Възможно е да има и световъртеж и леко гадене. При мен се е случвало сатурацията, да падне когато хемоглобина ми се смъкне около 100. Общо взето, цитираният от теб господин просто се лигави.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Нива под 90 се тълкуват като заболяване. За нива под 80 се препоръчва използването на помпички. Имам близък човек болен от ХОББ - при криза гледката никак не е приятна.
                            машинката почва да писука под 93. На 96 просто ще му се спи и ще се чувства уморен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              БХ е идиот, той си е във всички рискови групи. И се прави на смел. Това рядко свършва добре. Болсонаро в Бразилия се подиграваше на всички, които смятаха това за сериозно, а сега пуска съобщения как равнището на кислород в кръвта му било паднало до 96. То това даже не е опасно равнище, ама очевидно не е същото като да говори за другите и като да го изпитва сам.
                              Нива под 90 се тълкуват като заболяване. За нива под 80 се препоръчва използването на помпички. Имам близък човек болен от ХОББ - при криза гледката никак не е приятна.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Стотици учени към СЗО: Covid-19 се пренася по въздуха, променете препоръки
                                https://news.bg/world/stotitsi-uchen...eporakite.html

                                Коментар

                                Working...
                                X