IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Анализ на 26 различни изследвания е установил, че смъртността в различните краища на света е около 0,68%, като варира между 0,53% и 0,82%, според проучване, публикувано в medRxiv през юли, което все още не е прегледано от други изследователи.

    Към 10 юли Центровете за контрол и превенция на заболяванията на САЩ посочват, че смъртността е 0,65%.


    https://news.bg/world/kolko-e-smarto...o-otgovor.html
    http://forexnews.bg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

      https://www.youtube.com/watch?v=uzxlR608iyk&t=1337s за добрата физическа форма
      Не ми се гледа цялото, но да, хората с проблеми с кръвна захар карат не само този вирус, а реално всеки вирус много по-тежко. Но силно ме съмнява елитни спортисти да се тъпчат със сладко, да имат проблеми с кръвната захар или силно наднормено тегло.

      Здравословното хранене може да намалява риска, особено ако човек е и в отлична форма. Но реално не го премахва. Никой не си знае бройката на рецепторите за които този вирус се лови в тялото. Може да изкара лош късмет и да е пълен с тях, може и да са много малък брой.

      Сещам с в началото на пандемията как обясняваха че пушачите били заплашени. След това се оказа че всъщност риска при тях е по-малък. Нездравословен навик, но късмет, предполагат че и никотина се лови и той за тези рецептори, за които се лови вируса.

      Като при всяка болест почнаха да приказват как виматин С помагал. След това се оказа че вреди. Помага за съсирването на кръвта и реално хората които се тъпчат с боровинки и портокали си вдигат доста шанса за инсулти и сърдечни проблеми по време на болестат, повече и от тези дето се тъпчат с кола и пица.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Защото добрата физическа форма е най-доброто, от което можем да съдим колко здрав е имунитета на някой.
        Тук не бих се съгласил.
        Всеки лекар ще ти каже, че любителския спорт повишава имунитета, но професионалния го събаря!
        п.с.
        Аз също съм склонен да си мисля, че Григор поне малко преувеличава нещата.
        Било с цел да замаже издънката покрай Адриа тур, било да оправдае слабата си форма...

        Коментар



        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          НеУравновеско, запри се, честно. Да даваш мнението на световно признатия хазартен шанаджия Григор ТОТО Димитров, който наглася мачове и най-редовно губи нарочно от анонимници, след като е повел в резултата с 1:0, е меко казано несериозно. Баш пък тоя - иначе му благодаря де, в началото губех доста залози покрай него, но в последствие му хванах играта и оттогава съм си избил многократно загубите. Дай сега мнение и на Рони О'Съливан - другият такъв мошеник от световна класа
          Имаш ли такива проблясъци и за футбола?
          За мен Livorno е такъв отбор, има данни да влезе в А група, ама все не иска, повече кинти прави във Б група, може да завърши всеки мач във Б група както си иска.

          А, за Короната, гледам Швеция излиза от проблема, и то без карантина.
          https://www.worldometers.info/corona...ountry/sweden/
          Click image for larger version

Name:	32.png
Views:	1
Size:	3.1 КБ
ID:	3631777
          Last edited by hazard; 28.07.2020, 17:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Искаш да кажеш че той не е карал леко коронавируса, заради хора които са се хванали на бас, че ще го кара без симптоми ли ?
            Не, искам да кажа, че лъже повече от БХ, защото е доказан тото играч, затова. Освен това е инстаграм звезда, а в момента е много "тренди" да се заиграваш с всякакви корони, диадеми, тиари или каквото там се сетиш. За Григор са важни лайковете и кинтите, за тях е готов на всичко, останалото не е важно - язък му за таланта!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • За Гришо не знам, ама Галена и Деси Слава добре изглеждат, че ги мислех.
              Дариткова също изглежда, че няма проблеми с инвалидизиран бял дроб...добре подтичкваше пред БНТ-то

              Сега, след като ЦБ печатат ли, печатат, гръмнаха един куп бизнеси, лобитата са доволни и нагушени, а атовете се наритаха едно такова безбомбено, ще ни оставят ли намира или ще продължаваме да се правим, че не сме наясно какво и защо се случва.

              Или чакаме ноември да видим ще имаме ли нова реалност или ще се връщаме към старата, че няма пари?

              Годжито беше прав за невижданата ярост - наистина е невиждана и невидима.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                Защото добрата физическа форма е най-доброто, от което можем да съдим колко здрав е имунитета на някой. Другите неща ама аз имам силен имунитет, ама за не се разболявам от грип, ама аз карам леко настинки. От това не може да се съди за общ имунитет, а само за това дали този човек се е срещал с този конкретен щам на грип или на настинка, който кара леко.
                https://www.youtube.com/watch?v=uzxlR608iyk&t=1337s за добрата физическа форма

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  НеУравновеско, запри се, честно. Да даваш мнението на световно признатия хазартен шанаджия Григор ТОТО Димитров, който наглася мачове и най-редовно губи нарочно от анонимници, след като е повел в резултата с 1:0, е меко казано несериозно. Баш пък тоя - иначе му благодаря де, в началото губех доста залози покрай него, но в последствие му хванах играта и оттогава съм си избил многократно загубите. Дай сега мнение и на Рони О'Съливан - другият такъв мошеник от световна класа
                  Искаш да кажеш че той не е карал леко коронавируса, заради хора които са се хванали на бас, че ще го кара без симптоми ли ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                    Защо смяташ, че топ атлет е равно на работещ правилно имунитет? Професионалния спорт не е за здраве в никакъв случай.
                    Защото добрата физическа форма е най-доброто, от което можем да съдим колко здрав е имунитета на някой. Другите неща ама аз имам силен имунитет, ама за не се разболявам от грип, ама аз карам леко настинки. От това не може да се съди за общ имунитет, а само за това дали този човек се е срещал с този конкретен щам на грип или на настинка, който кара леко.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Григор Димитров за несъществуващия вирус

                      https://clubz.bg/101907-grigor_za_co...b0ezOpABfxTupM

                      Щом за един от топ атлетите е било проблем, ми е трудно да проумея хора които не могат да изкачат 30 стъпала без да се задъхат как си представят че на тях ще им се размине без проблеми
                      НеУравновеско, запри се, честно. Да даваш мнението на световно признатия хазартен шанаджия Григор ТОТО Димитров, който наглася мачове и най-редовно губи нарочно от анонимници, след като е повел в резултата с 1:0, е меко казано несериозно. Баш пък тоя - иначе му благодаря де, в началото губех доста залози покрай него, но в последствие му хванах играта и оттогава съм си избил многократно загубите. Дай сега мнение и на Рони О'Съливан - другият такъв мошеник от световна класа
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Григор Димитров за несъществуващия вирус

                        https://clubz.bg/101907-grigor_za_co...b0ezOpABfxTupM

                        Щом за един от топ атлетите е било проблем, ми е трудно да проумея хора които не могат да изкачат 30 стъпала без да се задъхат как си представят че на тях ще им се размине без проблеми
                        Защо смяташ, че топ атлет е равно на работещ правилно имунитет? Професионалния спорт не е за здраве в никакъв случай.

                        Коментар


                        • Григор Димитров за несъществуващия вирус

                          https://clubz.bg/101907-grigor_za_co...b0ezOpABfxTupM

                          Щом за един от топ атлетите е било проблем, ми е трудно да проумея хора които не могат да изкачат 30 стъпала без да се задъхат как си представят че на тях ще им се размине без проблеми

                          Коментар


                          • Еййй, тия австрийци ще ни изкарат, че сме направо прокажени!

                            https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/...ovid-19.458044

                            50% от населението на държави като България и Косово навярно са заразени с коронавирус. Това стряскащо твърдение направи Франц Алербергер, ръководител на отдел „Хуманна медицина" към австрийската Агенция за сигурност на храните.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                              Аз живея в реалния свят. Ти си затворен зад компютъра и виждаш само каквото ти подадат. Организацията, за която неуморно се трудиш съвсем не е грижовна и човеколюбива. Това е само фасада. На евреина явно му писна 30 години подготовка и вече атаките за "новия ред, новото нормално" ще се ожесточават. Ще поиска от вас - редовите му войници - много повече от това да седите зад клавиатурите. Ще поиска жертви.
                              Никой човек с проблеми с реалността, не може да отчете че има проблеми. То това всъщност му е проблема.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Ти живееш в някаква паралелна реалност. Или по-скоро в собствена такава, без връзка с истинската
                                Аз живея в реалния свят. Ти си затворен зад компютъра и виждаш само каквото ти подадат. Организацията, за която неуморно се трудиш съвсем не е грижовна и човеколюбива. Това е само фасада. На евреина явно му писна 30 години подготовка и вече атаките за "новия ред, новото нормално" ще се ожесточават. Ще поиска от вас - редовите му войници - много повече от това да седите зад клавиатурите. Ще поиска жертви.

                                Коментар

                                Working...
                                X