IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колко смъртоносен е ковид-19 в България

    Ако отчитаме починалите от пневмония, която е едно от възможните усложнения при грипа, но и при редица други респираторни заболявания, смъртността е 20,9 на 100 хил. души.

    Днес броят на официално регистрираните смъртни случаи от коронавирусната инфекция надхвърли 2 хил. Тоест смъртността от ковид-19 е около 28 на 100 хил. души в България.


    Коронавируса е активно мероприятие по заробване на хората и насилственото приемане на "ваксини" с всякакви отрови в тях! Нищо повече!
    Това е просто инструмент за налагане на тоталитарно световно управление в дългосрочен план! Първо ще започнат да искат ваксини за пътуващите със самолет..... после ще се появи друго, за което бунаците ще трябва да се вкасинират и така...

    28 на 100 хил смъртност при цялото надписване на случаите? А колко е реалното???


    ДА, вируса наистина съществува, ДА навярно е малко по-опасен от сезонен грип, НО до там! Нищо повече!

    Всичко, което се наблюдава е просто една огромна сценка и ако хората се вържат, само след 20-30 години ще се превърнат в тотални роби, управлявани от тоталитарни психопатични псевдоелити! Масовия човек ще се превърне в чипирана мишка!

    Коментар


    • Дончев: Най-тежкият натиск на пандемията ще е през декември


      ... мерките уж бяха за 2 седмици ... ама то си беше ясно че стадото може и да се разблее, ако му кажат директно че ще го затварят у кошарата до пролет


      Погребалните агенции очакват Сребърна Коледа а следващата след ваксините щяла да бъде златна Коледа
      Last edited by ТАТО; 15.11.2020, 20:36.
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

        УАУУУУУУ ...... еваларка пич..... брях да му се невиди дано .... не вярвах че в тоя форум некой ще каже за флуора .... евала и браво пич
        Но тва за флуора все пак не трябва да го знаят хората, не го коментирай ,, той не е само в пастата за зъби, но основно, да, но ..... флуора е дълбоката и тиха вода тва е един от най- гадните и гнусни аспекти на конспирациите , по- добре си мълчи, ако искаш да го коментираме пиши на лични, и аз доста мога да ти говоря за него

        да не говорим за това повече че спамим темата, тези неща са за тема конспирации, не тук
        А знаете ли че в Европа има доста страни където флуора го добавят директно в водата за пиене,информацията за това се крие,мислите си че пресата в България не е свободна,моето мнение е точнообратното,в Европа са много по зомбирани а и не са научени да мислят,но това е последствие на образованието.Обратно на флуора,никакъв доказан ефек за запазване на зъбите,но флуорирането на водата продължава.

        Коментар


        • Г-н Ангелов, ти направи грешка.
          Подписа заповед Заповед РД-01-651/ 11.11.2020г, с която забрани на хората над 65г да си купуват храна и лекарства след 10:00ч.
          на втория ден я коригира (в напълно обратен смисъл)

          За мен има 2 варианта на твоите действия:
          1) не си прочел какво подписваш. Видял си някакви ‘зелени коридори’ и си се подписал без да вникнеш в текста;
          2) самият ти си измислил тази глупост да спреш храната и лекарствата на пенсионерите след 10:00ч;

          Ако приемем, че си действал по първия начин, следва че ти си човек, който нехае какво подписва. Който не се интересува, от това, как ще бъдат засегнати тези милиони хора от подписа му.
          Това се нарича БЕЗОТГОВОРНОСТ.

          Ако приемем, че ти сам си измислил това ограничение до 10:00ч, излиза, че ти си човек, който не е в състояние да взема правилни решения, които са още по-важни във време на пандемия.
          Това се нарича НЕКАДЪРНОСТ (говоря за некадърност в областта на медицината)

          има и друго – тук става за една друга дума – достойнство.
          Когато човек сгреши(Заповед РД-01-651/ 11.11.2020г) той може да се извини,
          или да не се извини на засегнатите хора (става дума за 2 милиона и 200 хиляди дущи).
          Ако този човек държи на достойнството си – ще се извини, а ако не държи на достойнството си – няма да се извини.
          Ти не се извини, и за мен ти си и НЕДОСТОЕН.
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Напливът към болниците се дължи на сринатата имунна система на хората. Имунната система се срива по следните начини:
            - не излизаш на въздух, седиш си у дома.
            - дишаш не кислород, а въглероден двуокис.
            - стресиран си, уплашен си, отчаян си.
            - губиш работата /респективно и заплатата си/.
            - изолираш се от общуването с хора /от страх/.
            Има и още фактори, но нарочно изброих тези.
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
              Майко мила...
              Аз съм виновен ....Сори....

              Коментар


              • „Съгласете се с мен, че в състояние на криза тогава, когато много хора губят живота си..."

                Колко пък "много" хора да са загубили живота си? По официална стъкмистика починалите от/с модерното заболяване на територията на България за 2020-та година са 2091. Ужас. Това са около 0.03%, т.е. 3 (трима) на всеки 10000 (десет ХИЛЯДИ). Това сигурни ли сте, че се води "пандемия"? Дори общата смъртност в България за 2020-та НЕ е по-различна от тази за същия период през предходните 5 години... Къде са труповете, хладилните камиони, чувалите, за които приказвате по телевизията, когато хората закусват, обядват, вечерят? Хубавото е, че българинът има здрава психика!
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • Здравният министър

                  Ангелов: "Ако сега се лишим от някои права, много скоро ще ги имаме отново"..
                  Другарю Професор, тези локуми ги разтягай на шараните..
                  Веднъж сложат ли ти маска, после задължителна ваксина, след това чипче...Ти чакай да ти върнат правата....
                  Както е казал един от Тях...
                  "Който дава свободата си за малко сигурност, не заслужава нито свобода, нито сигурност "
                  Шарани ,събудете се!!!!
                  Сами се набутвате в капана, никой не ви кара насила...
                  Правите го от невежество и скудоумие...
                  Няма да се уморя до го повтарям...Живеем в последните дни на някаква свобода...Само след 1-2 години, това което сега приемаме за даденост, ще бъде само мечта...
                  Пиша го за мислещите, а за добитъка - касапин или ваксина...то си е едно и също...
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Майко мила...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                      Поздрави
                      Специално, летния локдаун беше подарък за мене, никога досега не съм спирал да работя за толкова време, беше супер почивка цялото семейство заедно, топло време, повече бира, скара и качени килограми, размисли за живота, докъде съм стигнал, какво ми предстои, невероятно зареждане на батериите.
                      Last edited by распутин; 15.11.2020, 19:06.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                        ся поглеждай към небето от време на време особено лятно време, не си гледай само обувките и краката кат вървиш да не се спънеш
                        Много добре зная кво говоря, колегата Пинокио тоже, а и още много други хора са обръщали внимание .... ся не ме кращавай знаем много добре реактивен самолет ква диря остава в небето и за колко време се разтваря и изчезва и през лятото и през зимата. Отделно че нормално 1 - 2 самолета прелитат през деня, някои дни може и по 2 -3, ся обаче говоря за бройка по 4 - 5 -6 на ден, летят в странни вектори и дирята след тях остава за часове и почва да се оформя като облаци. И още нашия - много често се вижда как летят 2 самолета в 1 посока и вектор, 1 реактивен с нормална и естествена струя и още 1 на който струята не изчезва, а започва да се оформя кат облак. Нищо ново не казвам, безброй хора са го наблюдавали и в БГ и по света, дори в гугъла в в тубата име безброй клипове, туй че ти не си го наблюдавал е друг въпрос безимен и бездумен В дарка ще видиш и още по- невероятни тайни клипове снимани в военни бази на нато , например в специални резервоари кво се налива, къде се прикачат на самолета, как излита следи се в небето и облаците почват и тва е най- безобидното и малкото което ще видиш ..... и още направо фантастични неща ще видиш. Само до преди 10 - 12 год в БГ нямаше такива самолети да оставят такива следи и облаци, появиха се отнякъде ...... в дарка ше разбереш де зимуват раците

                        Пък матейко нека се успокоява с неговия Дънинг-Крюгер зер той с него на всичко намира цяр
                        Не ми излизай матейко с тоя номер за атмосферните условия .... допусни поне като вероятност че може и да има и нещо друго, за което дори ти като най - най - най- умния в Галактиката не си се сетил и не го знаеш

                        Вече съм убеден, че знаеш отговора на въпроса, що е то реактивен самолет... (толкова пъти си споменал "реактивен"..., а най-важното е, че знаеш къде да четеш, когато нямаш понятие за онова, което говориш...)



                        Самочувствието е важен елемент от всяка съвременна дискусия... Друго не ти трябва!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                          Нямаш си представа, колко са интегрирани нещата, градския НОВОчовек си компрометира имунната система срещайки по-често изброените от мене неща, не се движи, диша мръсен въздух, краде от времето на семейството си да се рови в Истински новини или тъпни, стресира се повече боравейки с повече фейк (в случая, сплашваща) информация, приема повече лекарства с които вече е зомбиран че са полезни, цялата храна от магазина е зле, липсата на витамин Д.
                          А от другата страна е някой, който Живее на село ...... схващаш ли, кой ще устои на Ковид и други нови щамове ??
                          Имам си представа приятелю, радвам се че във форум анонимка има човек като тебе. Всичко, което знам си остава лично за мен и се радвам, че и ти си достигнал до много изводи и си успял да прозреш същината на процесите и да ги интегрираш в едно цяло. Ужасно е всичко, нали? Вероятно може би и двамата сме достигнали едно ниво и можем само да се допълваме взаимно.
                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                            да не говорим за това повече че спамим темата
                            Нямаш си представа, колко са интегрирани нещата, градския НОВОчовек си компрометира имунната система срещайки по-често изброените от мене неща, не се движи, диша мръсен въздух, краде от времето на семейството си да се рови в Истински новини или тъпни, стресира се повече боравейки с повече фейк (в случая, сплашваща) информация, приема повече лекарства с които вече е зомбиран че са полезни, цялата храна от магазина е зле, липсата на витамин Д.
                            А от другата страна е някой, който Живее на село ...... схващаш ли, кой ще устои на Ковид и други нови щамове ??
                            Last edited by распутин; 15.11.2020, 18:44.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Ангела Меркел предупреди, че държавата е изправена пред тежка зима заради епидемията от коронавирус.
                                "Вирусът ще продължи да доминира в нашия живот доста време", подчерта канцлерът и добави, че това означава, че хората няма да могат да се срещат толкова лесно като преди.

                                Коментар

                                Working...
                                X