IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    И при мен бе така. Рамото обаче ме заболя при допир след 12 часа чак и мина за един ден. Това бе единствената реакция. Родителите ми бяха леко отпаднали за един ден, но нищо особено.
    Тука излъга, бира не си пил.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
      Реакция никва ни температура , гледам рамото май се вдлъбнало вместо да се подуе . Тея да не си ми служили некоя глюкоза вместо ваксина.

      Че удари една бира по случая.
      Утре отивам да поплувам. Да използвам ,,намалението,, покрай изборите.
      И при мен бе така. Рамото обаче ме заболя при допир след 12 часа чак и мина за един ден. Това бе единствената реакция. Родителите ми бяха леко отпаднали за един ден, но нищо особено.

      Коментар


      • Реакция никва ни температура , гледам рамото май се вдлъбнало вместо да се подуе . Тея да не си ми служили некоя глюкоза вместо ваксина.

        Че удари една бира по случая.
        Утре отивам да поплувам. Да използвам ,,намалението,, покрай изборите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
          новините са добри, току що говорих по телефона с bota156, жив е !
          Бил е в реанимация 10 дена и на кислородно дишане, но сега е по- добре, добре звучеше по телефона и се шегуваше че е прескочил трапа. Това от мене
          Това е добра новина, че с неговото заболяване е доста рисков. Дано бързо да се възстанови и да няма поражения.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
            новините са добри, току що говорих по телефона с bota156, жив е !
            Бил е в реанимация 10 дена и на кислородно дишане, но сега е по- добре, добре звучеше по телефона и се шегуваше че е прескочил трапа. Това от мене
            Чудесна новина.Дано да се оправи и прибере у дома по скоро.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
              новините са добри, току що говорих по телефона с bota156, жив е !
              Бил е в реанимация 10 дена и на кислородно дишане, но сега е по- добре, добре звучеше по телефона и се шегуваше че е прескочил трапа. Това от мене
              Супер новина, че се възстановява, чудесно. Да му предадеш поздрави от колегите от форума следващия път, моля.

              Коментар


              • новините са добри, току що говорих по телефона с bota156, жив е !
                Бил е в реанимация 10 дена и на кислородно дишане, но сега е по- добре, добре звучеше по телефона и се шегуваше че е прескочил трапа. Това от мене

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  някой подържа ли връзка с bota156 извън форума? инфо има ли как е?
                  Дано да е добре човека. Надявам се просто да му е омръзнало да си губи времето във форума.

                  Коментар


                  • Цитат от форума преди доста години.
                    "Всичко е схеми, браточка."

                    marandi
                    Junior Member
                    Заслужил
                    инвеститор


                    03.06.2012, 23:15

                    Ако, утре по клинична пътека най-скъпо започне да им изплаща Здравната каса от ухапване от кърлеж, то съм сигурен, че тотално ще се смени "картинката" в България и тогава цигарите ( сърдечно-съдовите заболявания ) - ще станат последна дупка на кавала и на първо място ще излезе "ухапване" от кърлеж или от комар.
                    ----------------------------
                    Всичко е "схеми", браточка и познай откъде го знам аз? Щот' им оформям документите накрая и как правят 'орицата на балъци.
                    Относно запълнените ковид-отделения имам предвид
                    Last edited by grisow; 01.04.2021, 03:54.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      Ясно ще минем на белото хапче.
                      Да, махай ги тия сините, че само проблеми създават.
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Прав си. Билките могат да помагат, но също така могат и да вредят. А и с хапчетата е далеч по лесно
                        Наздраве!
                        Ясно ще минем на белото хапче.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                          Да, но това е едно хапче, което човек не може да обърка, а с билките като не ги познава човек може вместо нещо полезно да вземе нещо грешно
                          Прав си. Билките могат да помагат, но също така могат и да вредят. А и с хапчетата е далеч по лесно
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Една от съставките на аспирина е точно извлек от кората на бялата върба.
                            Да, но това е едно хапче, което човек не може да обърка, а с билките като не ги познава човек може вместо нещо полезно да вземе нещо грешно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Ясно, е пие по един аспирин за десетина дена и готово.
                              Една от съставките на аспирина е точно извлек от кората на бялата върба.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Сър Събев е написал черно на бяло, че утре ще се ваксинира. Човекът иска просто да се презастрахова.
                                Наздраве!
                                Ясно, е пие по един аспирин за десетина дена и готово.

                                Коментар

                                Working...
                                X