IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Това е единственото засега работещо лечение срещу ковид! Изакваш се в гърне от китайски порцелан, забождаш карфицата в средата при пълнолуние, и тичаш заднешком около гърнето, като пееш три пъти отзад-напред тибетска молитва

    ОМ НАНГ СИ НАМДАК РАНШИН ЛХУНДУБ ПЕ

    ТАШИ ЧОГ ЧУ ШИНГ НА ШУГПА ЙИ

    САНГЙЕ ЧО ДАНГ ГЕНДУН ПАКПЕ ЦОГ

    КУН ЛА ЧАГ ЦЕЛ ДАКЧАК ТАШИ ШОК

    ДРОНМЕ ГЬЕЛПО ЦЕЛТЕН ДОНДРУБ ГОНГ

    ЧЖАМПЕ ГЬЕН ПЕЛ ГЕ ДРАГ ПЕЛ ДАМ ПА

    КУН ЛА ГОНГПА ГЬЯ ЧЕР ДРАКПА ЧЕН

    ЛХУНПО ТАР ПАК ЦЕЛ ДРАК ПЕЛ ДАНГ НИ

    СЕМЧЕН ТАМЧЕ ЛА ГОНГ ДРАГ ПЕ ПЕЛ
    Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Сериозно, унизително ми е, че пиша в една и съща тема с човек, който намира това за смешно.

    Коментар



    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      Днес споделях мнения с един от големите играчи, шеф на Болницата в която вече работя, но изпълнителен директор за Бг и всички болници с това име. Не като Токуда или Сити клиник, които бързо се продадоха на турците. Истинските собственици са в Швейцария...в пъти по-мощни.
      Разговорът беше малко и негов монолог по едно време, става дума за както ги нарича той кукловоди...една платформа за да се признае лечението на болен с меланом да речем трябва да е диагностициран, прогностични маркери и таргет молекули за избор на терапия само с машините за генно-молекулярен анализ, маркерите, и!!! Лекарството за таргет терапия пак тяхно!!! Пример Roshe!!! Astra Zeneca ...същото с други тумори...ужас и безумие.
      Но!!! Събирайки 200 хил болни за Бг с досиета и електронни данни за всичко направено за заболяването вече са данни които можеш да продадеш в САЩ за терапия! Тук у нас няма кой да го извърши! Но си установил всичко за този болен и онкологичния му проблем. От А до Z.
      По въпросът за Ковида. Както и предположих!!! Казвал съм, ще извадят ваксините в правилния момент.
      Подчиниха правителства, САЩ, Русия, Япония, Богатите държави в Залива...още колко много, Бг изобщо не я споменавам - капка на челото е тя. Контролираха вируса, може би допринесоха за пандемията, сега идва жътвата - парите са гласувани и разпределени за всяка държава за борба и ваксини...милиарди!!! Стотици милиарди!!! Отделно борсови игри, спекулации и от там ще отръскат крушата....не става дума за чипиране, а за harvest...жътва, голяма жътва.
      Каза - по зверски акули от бизнеса със здраве не съм виждал, няма оръжие, няма дрога, няма хазарт....туй е истината, глобален световен бизнес контролиран от нялолко играча, по- малко от 10-те пръста.
      Ясна ми е диагнозата ти: FAKE DOCTOR

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Може да не е синтезоран вирус, но може да е повлиян, от пътя му прилеп-човек така че да стане болестотворен, но не и да унищожи населението. А вирус си има и то доста опасен. Видях ги в реанимацията, всички бяха с кислородни маски, поне 8 човека, интубирани нямаше...ми мани ми слязох с един асансьор от етажа и долу кво да видя - отвън пише Ковид асансьор! Много съм видел. Слязох си като пич. Е, миришеше на дезинфектант, явно след всеки качен го пръскат вътре.
        Добре, че не са сложили и на стълбището надпис - "Ковид стълбище". Тогава, кой слязъл - слязъл. Имал си късмет. Щеше да го караш като Карлсон на покрива.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Добре, де, док, това само показва, че основният наратив не е хората да бъдат изпотрепани, защото жътва без хора няма. Значи вирусът трябва да е премерено опасен, да всее повече страх отколкото смърт. Това е успокояващо донякъде и подкрепя някои силно изразени съмнения относно апокалиптичната представа за този вирус. Това подкрепя и тезата, че наистина вирусът е синтезиран. Това не е изпълнение на "прима виста", където някой умник в движение измисля печеливша стратегия, това е много дълбок заговор. Смъртта е най-сигурното и неотменно нещо на този свят. Здравето е категория, съществуваща на ръба между живота и смъртта и осигурява крехкия баланс между тях. Затова ти споменах преди време за един мой приятел, доктор, който ми сподели от висотата на всепризнатата му, поне от мен, ерудиция на всечетящ човек и работещ в най-горещата зона в България - че няма такъв вирус. Той го казва не в смисъла, че не съществува, както всички тук криво го разбраха, а че това не е вирусът, по който гърмим с топове срещу комари. Неслучайно и така оплюваният Мангъров, почувствал или усетил нещо от амвона на своя професионализъм, казва, че хората не са излекувани, а са оздравели - има коренна разлика между двете. Вложеният смисъл е, че човекът е доктор сам на себе си по силата на собствената си физиология в този конкретен случай. И днес признават, че вирусът не се лекува. Как, тогава, хората оцеляват? Ами, оздравяват спонтанно - израз на медиците, когато не разбират как един човек е оздравял. От тази пропаганда и автомонтьорите вече знаят какво да пият, ако ги тресне нещо, но те могат и малко боя да капнат върху настърган кориандър и да отправят претенцията, че са открили някакъв профсъюзен лек.
          Може да не е синтезоран вирус, но може да е повлиян, от пътя му прилеп-човек така че да стане болестотворен, но не и да унищожи населението. А вирус си има и то доста опасен. Видях ги в реанимацията, всички бяха с кислородни маски, поне 8 човека, интубирани нямаше...ми мани ми слязох с един асансьор от етажа и долу кво да видя - отвън пише Ковид асансьор! Много съм видел. Слязох си като пич. Е, миришеше на дезинфектант, явно след всеки качен го пръскат вътре.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Ма̀ни ги японците, те са страхливци. Цялата жълта раса са страхливци, дисциплинирани пъзльовци с маски

            Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            100 на ден кво са, нищо = 37хил годишно викаш? Мче те всички умрели на година преди Ковида са били 100 хил. Значи ей тъй + 37%, нищо работа?
            Ей ти я вчера БГ в челната десятка по брой умрели. Не на глава, а абсолютен брой. В света,
            Днес е поне в челната двайска.
            Я виж и тука едни нерадостни класации, че Япония по абсолютни бройки болни и умрели вече е назад! Не някаква държавичка под 7млн, а Япония!
            https://www.worldometers.info/coronavirus/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              100 на ден кво са, нищо = 37хил годишно викаш? Мче те всички умрели на година преди Ковида са били 100 хил. Значи ей тъй + 37%, нищо работа?
              Ей ти я вчера БГ в челната десятка по брой умрели. Не на глава, а абсолютен брой. В света,
              Днес е поне в челната двайска.
              Я виж и тука едни нерадостни класации, че Япония по абсолютни бройки болни и умрели вече е назад! Не някаква държавичка под 7млн, а Япония!
              https://www.worldometers.info/coronavirus/
              Какви 37к, в края на януари ще са по 10-20.
              Иначе ние сме на първо място по смъртност и преди короната. А познай що - въпрос с понижена трудност
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                Днес споделях мнения с един от големите играчи, шеф на Болницата в която вече работя, но изпълнителен директор за Бг и всички болници с това име. Не като Токуда или Сити клиник, които бързо се продадоха на турците. Истинските собственици са в Швейцария...в пъти по-мощни.
                Разговорът беше малко и негов монолог по едно време, става дума за както ги нарича той кукловоди...една платформа за да се признае лечението на болен с меланом да речем трябва да е диагностициран, прогностични маркери и таргет молекули за избор на терапия само с машините за генно-молекулярен анализ, маркерите, и!!! Лекарството за таргет терапия пак тяхно!!! Пример Roshe!!! Astra Zeneca ...същото с други тумори...ужас и безумие.
                Но!!! Събирайки 200 хил болни за Бг с досиета и електронни данни за всичко направено за заболяването вече са данни които можеш да продадеш в САЩ за терапия! Тук у нас няма кой да го извърши! Но си установил всичко за този болен и онкологичния му проблем. От А до Z.
                По въпросът за Ковида. Както и предположих!!! Казвал съм, ще извадят ваксините в правилния момент.
                Подчиниха правителства, САЩ, Русия, Япония, Богатите държави в Залива...още колко много, Бг изобщо не я споменавам - капка на челото е тя. Контролираха вируса, може би допринесоха за пандемията, сега идва жътвата - парите са гласувани и разпределени за всяка държава за борба и ваксини...милиарди!!! Стотици милиарди!!! Отделно борсови игри, спекулации и от там ще отръскат крушата....не става дума за чипиране, а за harvest...жътва, голяма жътва.
                Каза - по зверски акули от бизнеса със здраве не съм виждал, няма оръжие, няма дрога, няма хазарт....туй е истината, глобален световен бизнес контролиран от нялолко играча, по- малко от 10-те пръста.
                Добре, де, док, това само показва, че основният наратив не е хората да бъдат изпотрепани, защото жътва без хора няма. Значи вирусът трябва да е премерено опасен, да всее повече страх отколкото смърт. Това е успокояващо донякъде и подкрепя някои силно изразени съмнения относно апокалиптичната представа за този вирус. Това подкрепя и тезата, че наистина вирусът е синтезиран. Това не е изпълнение на "прима виста", където някой умник в движение измисля печеливша стратегия, това е много дълбок заговор. Смъртта е най-сигурното и неотменно нещо на този свят. Здравето е категория, съществуваща на ръба между живота и смъртта и осигурява крехкия баланс между тях. Затова ти споменах преди време за един мой приятел, доктор, който ми сподели от висотата на всепризнатата му, поне от мен, ерудиция на всечетящ човек и работещ в най-горещата зона в България - че няма такъв вирус. Той го казва не в смисъла, че не съществува, както всички тук криво го разбраха, а че това не е вирусът, по който гърмим с топове срещу комари. Неслучайно и така оплюваният Мангъров, почувствал или усетил нещо от амвона на своя професионализъм, казва, че хората не са излекувани, а са оздравели - има коренна разлика между двете. Вложеният смисъл е, че човекът е доктор сам на себе си по силата на собствената си физиология в този конкретен случай. И днес признават, че вирусът не се лекува. Как, тогава, хората оцеляват? Ами, оздравяват спонтанно - израз на медиците, когато не разбират как един човек е оздравял. От тази пропаганда и автомонтьорите вече знаят какво да пият, ако ги тресне нещо, но те могат и малко боя да капнат върху настърган кориандър и да отправят претенцията, че са открили някакъв профсъюзен лек.
                Last edited by pinoccio; 02.12.2020, 08:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  5 милиона в БГ НИКОГА няма да се заразят и безсимптомните.
                  Вчера е 99% максимума на починалите. От сега нататък само надолу, до коледа под 100 ще станат
                  100 на ден кво са, нищо = 37хил годишно викаш? Мче те всички умрели на година преди Ковида са били 100 хил. Значи ей тъй + 37%, нищо работа?
                  Ей ти я вчера БГ в челната десятка по брой умрели. Не на глава, а абсолютен брой. В света,
                  Днес е поне в челната двайска.
                  Я виж и тука едни нерадостни класации, че Япония по абсолютни бройки болни и умрели вече е назад! Не някаква държавичка под 7млн, а Япония!
                  https://www.worldometers.info/coronavirus/
                  Last edited by redcretin; 02.12.2020, 01:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение

                    модерна бяха готови още юни-юли , но имаха извън съдебен спор за един от патентите, който ги забави ололо месец
                    имаме си сток маркет, който "чертае" пътя ,начертано е; уж сме инвеститори ама кой ти гледа маркета
                    модерна ще напечатат лъвския пай, писал съм го преди месеци, да не кажа че вече напечатаха щото досега са х5
                    ние като периферия на империята си имаме плюсове и минуси:
                    добрите, ама и лошите новини идват със закъснение
                    Аз затуй казах че ще съблекат малко от нервните по борсите и тогаз.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                      Логиката ти е желязна, пуснали вируса, вместо да са изръмбени.... стадото да им вярва и да си слага ваксините.. същите юнаци са отговорни за всички войни и кризи от време оно.. и не знам къв лекар си като само тук висиш... играта е друга, но главатати няма да я разбере..

                      ето чипове и каквото се сетите..

                      Next-Generation Biointegrated Sensors by Profusa - YouTube

                      след време ще се разбере колко са читави ваксините
                      Баси примера даде. Увличаш се от всеобщата психоза. Намирате всичко за параноично. Масово шизоиди шетате из улиците. Мислех че ще пуснеш нещо заслужаващо внимание, това какво ти доказва?
                      Лошото е че и да ти кажа къв лекар съм нямаш минималните база данни информираност да го схванеш. За теб има илачи и нож. Дотук си.
                      Извини ме, но не си и алчен. Алчен може да бъде този с капацитета. Нивото не ти позволява да бъдеш алчен, а просто алчен лузър.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Ваксинирани - документален филм

                        https://ok.ru/video/1706549709440
                         
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          И в добавка...май няма нужда от дълги изпитания на ваксините. Изпитани са отдавна!
                          Вие си спорете кви рискове има. От страх!
                          модерна бяха готови още юни-юли , но имаха извън съдебен спор за един от патентите, който ги забави ололо месец
                          имаме си сток маркет, който "чертае" пътя ,начертано е; уж сме инвеститори ама кой ти гледа маркета
                          модерна ще напечатат лъвския пай, писал съм го преди месеци, да не кажа че вече напечатаха щото досега са х5
                          ние като периферия на империята си имаме плюсове и минуси:
                          добрите, ама и лошите новини идват със закъснение

                          Коментар


                          • Предупреждение - Не приемайте КОВИД ваксината

                            https://ok.ru/video/1935751776896
                             
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Днес споделях мнения с един от големите играчи, шеф на Болницата в която вече работя, но изпълнителен директор за Бг и всички болници с това име. Не като Токуда или Сити клиник, които бързо се продадоха на турците. Истинските собственици са в Швейцария...в пъти по-мощни.
                              Разговорът беше малко и негов монолог по едно време, става дума за както ги нарича той кукловоди...една платформа за да се признае лечението на болен с меланом да речем трябва да е диагностициран, прогностични маркери и таргет молекули за избор на терапия само с машините за генно-молекулярен анализ, маркерите, и!!! Лекарството за таргет терапия пак тяхно!!! Пример Roshe!!! Astra Zeneca ...същото с други тумори...ужас и безумие.
                              Но!!! Събирайки 200 хил болни за Бг с досиета и електронни данни за всичко направено за заболяването вече са данни които можеш да продадеш в САЩ за терапия! Тук у нас няма кой да го извърши! Но си установил всичко за този болен и онкологичния му проблем. От А до Z.
                              По въпросът за Ковида. Както и предположих!!! Казвал съм, ще извадят ваксините в правилния момент.
                              Подчиниха правителства, САЩ, Русия, Япония, Богатите държави в Залива...още колко много, Бг изобщо не я споменавам - капка на челото е тя. Контролираха вируса, може би допринесоха за пандемията, сега идва жътвата - парите са гласувани и разпределени за всяка държава за борба и ваксини...милиарди!!! Стотици милиарди!!! Отделно борсови игри, спекулации и от там ще отръскат крушата....не става дума за чипиране, а за harvest...жътва, голяма жътва.
                              Каза - по зверски акули от бизнеса със здраве не съм виждал, няма оръжие, няма дрога, няма хазарт....туй е истината, глобален световен бизнес контролиран от нялолко играча, по- малко от 10-те пръста.
                              Логиката ти е желязна, пуснали вируса, вместо да са изръмбени.... стадото да им вярва и да си слага ваксините.. същите юнаци са отговорни за всички войни и кризи от време оно.. и не знам къв лекар си като само тук висиш... играта е друга, но главатати няма да я разбере..

                              ето чипове и каквото се сетите..

                              Next-Generation Biointegrated Sensors by Profusa - YouTube

                              след време ще се разбере колко са читави ваксините

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Каза - по зверски акули от бизнеса със здраве не съм виждал, няма оръжие, няма дрога, няма хазарт....туй е истината, глобален световен бизнес контролиран от нялолко играча, по- малко от 10-те пръста.
                                B началото на април СЗО промени алгоритъма, като много PCR тестове вече имат стойност на „количествено определяне на цикъла“ (Cq) над 35, а някои, включително „PCR тест на Drosten, Roche , TIB Molbiol и R-Biopharm“, дори имат Cq от 45.
                                Стойността Cq указва колко цикъла на ДНК репликация са необходими за откриване на реален сигнал от биологични проби.
                                „Стойностите на Cq по-високи от 35 са подозрителни поради подразбиращата се ниска ефективност и като цяло не трябва да се докладват“, както се казва в насоките на MIQE.

                                П.П.Световните протоколи за заболяване от диабет също са променени от няколко години.
                                Понижиха стойността на "нормалната" кръвна захар и включиха други фактори като пушене, тегло, професия, родствени гени.
                                "Така", в пред диабетен стадий в Германия са една трета, е, предписват им лекарства и те си купуват.
                                Тая световна мафия се чуди как да си увеличи печалбите.
                                Last edited by hazard; 02.12.2020, 00:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X