IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лъжат те! Сняг няма! Аз виждам с очите си, че няма! И ти сам виждаш! Правят го за да точат пари за опесъчаване и снегопочистване. На приятел на един мой познат, са му предлагали 1800 лева, да каже, че се е подхлъзнал на заледено, паднал е и си е навехнал крака! Постоянно по телевизията се говори, че температурите падали. Щяло да има снегове, виелици, апокалипсис! Искат да се страхуваш от измръзване, за да те подчинят! Искат да отклонят вниманието ти от инсталирането на новите 5G клетки на ВиваКом и М-Тел. Не се поддавай на тези внушения! Заедно можем! Не бъди овца!
    Палтенцата са, за да те обездвижат!
    Не им вярвай! Излез по потник!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      5 франция 819

      така виждаш ли го
      Oно кукуто е далтонистко...и си не пие апчетата.

      Click image for larger version

Name:	tenor (3).gif
Views:	1
Size:	19.2 КБ
ID:	3685142

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Кой, чичо Ади ли? Чичо Ади е бил визионер. Хората си мислят, че "визионер" е дума с позитивна конотация. Може и обратното. Днес ни говорят как този бил визионер, как онзи бил. И пропускаме да се вгледаме в това, което ни предлагат те, априори изключили каквато и да е възможност за зла умисъл. Това става с формирането на Обществено мнение. То е страхотен инструмент, не им трябват вериги, галери и пот в трюмовете.
        сложно се изразяваш пич, , аз съм просто момче от село с едва изкласен 8 клас, пък и в последно време кат те чета не мога да те разбера бе човек не мога а тоя чичко ако беше жив днес ни корона вирус щеше да има ни тия гейски и джендър истории в европа .... сори ако съм те обидил с нещо , но тоя чичко ми и е идол

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


          Ясна ми е диагнозата ти: FAKE DOCTOR
          Не ги чуваш тези неща, Барбароне. Лошото е че и аз не ги чувам особено. Но е горе-долу така. За съжаление!
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            У наше село на ората дето не помнат кви са ги плещили преди два дена им викат глупаци. А га са праат че не помнат им викат гьонсурати.
            Браво, отмъсти си двукратно, спи спокойно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Как е "грипчето" , многознайковци ?
              Като ви чета тук, разбирам защо скоро ще излезете начело в класацията.
              # Country Deaths/1M pop
              26 Bulgaria 583
              5 франция 819

              така виждаш ли го
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                да почерпят от опита на оня чичко с мустачките от преди 80 и кусур години
                Кой, чичо Ади ли? Чичо Ади е бил визионер. Хората си мислят, че "визионер" е дума с позитивна конотация. Може и обратното. Днес ни говорят как този бил визионер, как онзи бил. И пропускаме да се вгледаме в това, което ни предлагат те, априори изключили каквато и да е възможност за зла умисъл. Това става с формирането на Обществено мнение. То е страхотен инструмент, не им трябват вериги, галери и пот в трюмовете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Дребни душици, злопаметни...

                  А простотията, която съм постнал, е леко истеричен отговор на баяческо-самодивските рецепти. Като не можеш да ги биеш, се присъединяваш, знаеш.
                  У наше село на ората дето не помнат кви са ги плещили преди два дена им викат глупаци. А га са праат че не помнат им викат гьонсурати.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                    Brits could be denied entry into bars, theaters, and sporting events if they can not prove they’ve received vaccination against COVID-19, according to the head of the United Kingdom’s vaccine rollout.

                    Мисля си, дали няма да е добре и да се дава на всеки ваксиниран по една червена лента за ръкава. С логото на Модерна или Пфицер в кръгче. Да се вижда на улицата, кои са добрите граждани. И евентуално, може би ще се наложи да се направят изолационни зони за не-ваксинираните. Нещо като оградени места с общи спални помещения, карантинни центрове, сещате се.
                    да почерпят от опита на оня чичко с мустачките от преди 80 и кусур години

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                      Има резон в тази статия. Но и тя показва в същото време как от множество фактори може да бъде изведен един. Патологии остават и след всяка настинка, която също е вид коронавирус. Тук имаме налице един масов скриининг сред хората с наличие на коронавирус. А преди това някой наблюдавал ли е у същите тези хора нивото на патологиите, за да направи сравнение? Едва ли? Откриваме патологии постфактум и си намираме виновник за тях. Без виновник - същата работа. Човек умира в крайна сметка от натрупани патологии - кога и къде ги е инкасирал, едва ли някой знае.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Как е "грипчето" , многознайковци ?
                        Като ви чета тук, разбирам защо скоро ще излезете начело в класацията.
                        # Country Deaths/1M pop
                        26 Bulgaria 583
                        Разнасят го насам натам, стараят се, да го опазят

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Ха дубрутру, не знам от парка ли е, от пекарната ли, ма хората от района се оказваме със сходни виждания и разбирания Бръснач на Окам, сър, това го твърдях още от самото начало, че на някои места е "пръскано", за да се получат тези резултати, които видяхме тогава. пример - 1/5 от хората у нас са със сходни гени на тези в турция - там беше ужасТ, тук нямаше нищо, като особено нямаше нищо в смесените райони, където тези хора са мнозинстов. Друг пример - 1/3 от хората у нас са със същите гени като на тези във фиром - там беше ад, като за размерите на квазидържавата им, тук нямаше нищо такова, макар точно в област Благоевград да не беше най-шойн, но там го имаше и факторът Банско, и факторът малякостан и трафик от разнородна измет.

                          Аз пак да питам за все още много ниската бройка на "оздравелите" от грипчето - явно чакаме още малко, задържаме стъкмистиката, за да може след още седмица да "прекършим" вируса с "навременните" мерки, които Бх и придворните му генералгоджите взеха. ХвалЪ и да живей!
                          Комши, в парка не са пръскали от лятото. А пък сега захвана и лют студ, та се отървахме.

                          Коментар


                          • https://www.dnes.bg/koronavirus/2020...tareene.471851

                            Коментар


                            • Brits could be denied entry into bars, theaters, and sporting events if they can not prove they’ve received vaccination against COVID-19, according to the head of the United Kingdom’s vaccine rollout.

                              Мисля си, дали няма да е добре и да се дава на всеки ваксиниран по една червена лента за ръкава. С логото на Модерна или Пфицер в кръгче. Да се вижда на улицата, кои са добрите граждани. И евентуално, може би ще се наложи да се направят изолационни зони за не-ваксинираните. Нещо като оградени места с общи спални помещения, карантинни центрове, сещате се.
                              Perhaps coming as no surprise, both Nadhim Zahawi and Alan Joyce have ties to the World Economic forum, the organization behind the “Great Reset” agenda...

                              Коментар


                              • Как е "грипчето" , многознайковци ?
                                Като ви чета тук, разбирам защо скоро ще излезете начело в класацията.
                                # Country Deaths/1M pop
                                26 Bulgaria 583

                                Коментар

                                Working...
                                X