IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Тънъмънчева на нас служебно ни дават противогрипни ваксини.Преди години реших да ваксинирам детето за да не се разболява.Е цяла зима беше болна.Укорявах се дълго време.Ваксина няма да сложа дори пред лицето на смъртта.За мен това са си измамници...
    То, теб човек ако пита, само и единствено ти, си Праведен. Хората са казали, 85%. Що сте барали, където са били останалите 15? Ето, повярвал, скочил, нещата не минали, както му се ще - „измамници”. Не проверил, ама „измамници”. За всичко си тъй, Крив „инж.Пеше”. Няма угодия. Консул.

    Коментар


    • Реших да гледам новини, което по птинцип не правя - вече над 15 минути от предвидени 30 минути за новини се говори за диадема вирус, липса на лекарства, "изкупуване" на брашно, щото някаква овца била снимала във фейсбук един празен щанд, граничен контрол и какво ли не!!!! Идиоти, идиоти на макс - и тези хора гласуват и избират представители във властта - е, не, няма да се оправи тази държава и това е, просто няма. А представителната извадка от апоколиптоси в този уж елитен форум, в който са събрани по-умната част на нацията, а не обикновени олигофрени, е повече от показателна.

      Апокалипсиссссс, кръффффф, уринааааа, покайте се, грешници, покайте се и си купете от моята всепоглъщаща вируса молитва, иначе сте обречени - щеше да е смешно, ако не беше тъжно...
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Xman гледай сега, ако смяташ че си част от населението което е заплашено, просто потърси една къща под наем в някое забито село, с голям двор и голямо разстояние до останалите къщи. Вземи я под наем за няколко месеца и се пренеси там. С толкова много нерви които вкарваш покрай тази зараза ще си докараш някоя друга болест. Ако няма хора наблизо, няма и вируси
        В интерес на истината АКО статистиката е прибилзително вярна за излекувани и умрели шанса е едно към дванайсе да умреш.При хората с тежки хронични заболявания най-вероятно шансовете намаляват.................Ако трябва да заложа пари дали Хmen1 би умрял или оживял след заразяване бих заложил на второто.Шансовете не са лоши.

        Коментар


        • Гледахте ли снощи мача от Ш.Л. между РеалМадрид и Ман. Сити....народ, атмосфера и иделни за разпространение на заразата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

            След тва мнение веднага си доливам.
            Долива се кандило. Чашата първо се изпразва /питието в нея се изпива/ и после се пълни отново - догоре.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
              Яжте, пийте и си носете новите дрехи защото ще се мре. Дойде ли в България короната каквото съмнение вече имам то при нас смъртността ще започне от 10% и нагоре. Ние нямаме здравеопазването на Япония или западна Европа. Ще сме като Иран. Даже по зле от Иран.
              След тва мнение веднага си доливам.

              Коментар


              • Яжте, пийте и си носете новите дрехи защото ще се мре. Дойде ли в България короната каквото съмнение вече имам то при нас смъртността ще започне от 10% и нагоре. Ние нямаме здравеопазването на Япония или западна Европа. Ще сме като Иран. Даже по зле от Иран.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Аз изказах лично мнение, а и от доста време само "хвърлям по едно око" на разни публикации в сферата на генетиката. Нещата може доста да са напреднали.

                  Преди време си говорих с личната ми лекарка. Според нея ваксините покриват максимум 85 % от щамовете на грипните вируси, които на всичкото отгоре се променят всяка година. 15% свободно щъкаща зараза не никак малко, според мен.
                  Не е никак малко, да. По принцип самият Бил Гейтс казва (разбира се чул от епидемолозите), че един нов щам на грипа или друга подобна зараза е общо взето основният риск, който би могъл да доведе до смърт от порядъка на десетки и дори стотици милиони хора.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Аз изказах лично мнение, а и от доста време само "хвърлям по едно око" на разни публикации в сферата на генетиката. Нещата може доста да са напреднали.

                    Преди време си говорих с личната ми лекарка. Според нея ваксините покриват максимум 85 % от щамовете на грипните вируси, които на всичкото отгоре се променят всяка година. 15% свободно щъкаща зараза не никак малко, според мен.
                    Тънъмънчева на нас служебно ни дават противогрипни ваксини.Преди години реших да ваксинирам детето за да не се разболява.Е цяла зима беше болна.Укорявах се дълго време.Ваксина няма да сложа дори пред лицето на смъртта.За мен това са си измамници...

                    Коментар


                    • Xman гледай сега, ако смяташ че си част от населението което е заплашено, просто потърси една къща под наем в някое забито село, с голям двор и голямо разстояние до останалите къщи. Вземи я под наем за няколко месеца и се пренеси там. С толкова много нерви които вкарваш покрай тази зараза ще си докараш някоя друга болест. Ако няма хора наблизо, няма и вируси

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Интересно, защото има някакви ентусиасти, които през 2017 са изкрънкали пари от Бил Гейтс за тази работа. Те са го убеждавали, че е възможно, предполагам за да им даде финансиране.


                        Аз изказах лично мнение, а и от доста време само "хвърлям по едно око" на разни публикации в сферата на генетиката. Нещата може доста да са напреднали.

                        Преди време си говорих с личната ми лекарка. Според нея ваксините покриват максимум 85 % от щамовете на грипните вируси, които на всичкото отгоре се променят всяка година. 15% свободно щъкаща зараза не никак малко, според мен.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                          Човече няма да имаш време за реакция като дойде, не знам дали го разбираш това?! Просто ще има само рев после, само рев, мъртви хора по улиците и недостигащи крематориуми да ги изгорят. Ще изглежда като АДА на Земята и това ще стане само за 1 седмица и няма кой да ни помогне, за "приятелите" ни от запад сме едно нищо. Нито болници ще ни построи някой, нито ще има време да ни лекуват. Ние сме в умерения климат и реално това нещо може да вилнее до Юни месец. В началото изглежда все едно е нищо, защото са малко случаите, но като достигнат критична маса става Ухан. Затова трябва да се следи внимателно, а не да се разхождат болни хора навсякъде и да не се взимат мерки. Този вирус има много дълъг инкубационен период, което означава, че ако днес се заразят примерно 10 000 човека, ще разбереш след 20 дни... лошото е че изведнъж 20% от тях ще се влошат. Докато са малко случаите няма проблем, но те ще нарастнат лавинообразно, виж за пример Южна Корея, като не искаш да гледаш Ухан, там в Южна Корея са в по начален стадии от Ухан.

                          Между другото в Южна Корея скоро може да свалят президента, защото смятат че е подценил вируса.

                          "Няма юнак на болест." Казваше някога баба ми, лека и пръст.
                          Баба ти не е била умна жена тя е била много умна.Чак такъв апокалипсис няма да се случи.Наистина много си изплашен.

                          Коментар


                          • Интересно, защото има някакви ентусиасти, които през 2017 са изкрънкали пари от Бил Гейтс за тази работа. Те са го убеждавали, че е възможно, предполагам за да им даде финансиране.

                            Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Генетиката като наука се развива доста бързо, но мисля, че ще трябва още доста време за разчитане на механизма на мутациите при вирусите. Затова направата на универсална ваксина за грипа специално на тази етап според мен не е възможно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              От бързане е. Начетен следва да се чете в смисъл, не осъден за счетоводни измами, а относимо за човек прочел много книги . Мил пърдон за печатната грешка.
                              А че ме разсмиваш.Мен да ме осъдят за счетоводни измами няма опастност не съм счетоводител но виж жена ми редовно ми се кара за разни счетоводни хватки със семейният бюджет....Тя не може да разбере защо ми трябва тоя или оня инструмент или защо съм купил разни земеделски работи.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                А може ли да има универсална ваксина за грипа? Както и за короната?
                                Генетиката като наука се развива доста бързо, но мисля, че ще трябва още доста време за разчитане на механизма на мутациите при вирусите. Затова направата на универсална ваксина за грипа специално на тази етап според мен не е възможно.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X