IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    "Има стари пилоти и има смели пилоти, но няма стари, смели пилоти."
    Андре Костолани
    Всеки пилот, със стотици летателни часове във въздуха - си е сложил главата в торбата! За него самолетът е най-безопасният (и необходим) бункер!
    безимен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Не виждам какво общо има смелостта с вирус. Ти ако си смел вярваш ли че ще го изкараш по-леко само защото си смел. Или пък че ще се уплаши и няма да те зарази.
      Смелостта върши работа, само ако определя резултата. В случая няма смелост - има само глупост. Колкото по-смел е някой с вируси толкова по голяма е вероятността да ритне камбаната. Пък той ако иска да си обеждава че проблем няма и че е смел.
      "Има стари пилоти и има смели пилоти, но няма стари, смели пилоти."
      Андре Костолани

      Коментар


      • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

        Общо поне четвърт милион неваксинирани българи носители на страшния щам от Кралството ще се изсипят за Великден, Гергьовден, баловете и лятната ваканция със коли, понеже със самолетите може да има рестрикции.
        И, какво правиме ? Ами нищо, щото новото коалиционно БГ правителство нито ще ги тества, нито ще им забрани входа.
        Виж, сина на Рей Далио е умрял в катастрофа (влезнал с колата в един магазин), ти си под 45г, ама така си наплашен, засрами се.
        Мангъров е на 65 год и е без маска в своето Ковид отделение, където има голяяяямо количество от тоя смъртоносен вируЗ.

        ЕТо казус, който наистина заслужава внимание!

        Първата вълна я "прецапахме" без карантина на завръщащите се (ако и отчетите и усвоените средства по хотели "за карантинираните" - да са факт!)

        Да видим сега "мерките" на Боко и НОЩ.... за втората и ОЩЕ по-голяма вълна!

        Голяма вЪлна ще чепкат! И колко пари ще се "усвоят", а рушветите ще са по отделно перо в баланса...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

          Общо поне четвърт милион неваксинирани българи носители на страшния щам от Кралството ще се изсипят за Великден, Гергьовден, баловете и лятната ваканция със коли, понеже със самолетите може да има рестрикции.
          И, какво правиме ? Ами нищо, щото новото коалиционно БГ правителство нито ще ги тества, нито ще им забрани входа.
          Виж, сина на Рей Далио е умрял в катастрофа (влезнал с колата в един магазин), ти си под 45г, ама така си наплашен, засрами се.
          Мангъров е на 65 год и е без маска в своето Ковид отделение, където има голяяяямо количество от тоя смъртоносен вируЗ.
          Мангъров да прави каквото си иска, живота си е негов. Аз не искам да си намалям шансовете да изкарам до стотина години.

          Не виждам какво общо има смелостта с вирус. Ти ако си смел вярваш ли че ще го изкараш по-леко само защото си смел. Или пък че ще се уплаши и няма да те зарази.
          Смелостта върши работа, само ако определя резултата. В случая няма смелост - има само глупост. Колкото по-смел е някой с вируси толкова по голяма е вероятността да ритне камбаната. Пък той ако иска да си обеждава че проблем няма и че е смел.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Не ми се спори с човек, който не схваща елементарна логика. Новия щам е много по-заразен, няма да има досттатъчно ваксини за ваксиниране поне до края на 2021 така че холандците си пазят хората - да не умрат преди ваксината. .
            Общо поне четвърт милион неваксинирани българи носители на страшния щам от Кралството ще се изсипят за Великден, Гергьовден, баловете и лятната ваканция със коли, понеже със самолетите може да има рестрикции.
            И, какво правиме ? Ами нищо, щото новото коалиционно БГ правителство нито ще ги тества, нито ще им забрани входа.
            Виж, сина на Рей Далио е умрял в катастрофа (влезнал с колата в един магазин), ти си под 45г, ама така си наплашен, засрами се.
            Мангъров е на 65 год и е без маска в своето Ковид отделение, където има голяяяямо количество от тоя смъртоносен вируЗ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Малко се поуспокоих...
              Главният Здравен Инспектор на Великобритния е кът нашия ...
              Ваксините могат да помогнат, но могат и да не помогнат срещу новия щам....Нооо, като са дадени паунди, ще ги ползваме....
              Ако не помогнат, ще затворим хората като в БГ... Ще сложим КПП -та на изходите на градовете и ще затворим тунела под Ламанша, че течението и влажния въздух ще джиткат вирусите напред, назад...
              Имам усещането, че този ще си оди...

              Много адекватно мнение!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Е спрямо твоето ниво определено съм гениален, но пък ти поставяш доста ниска база
                Няколко човека пишат с този акаунт, та за да добиеш реална представа, трябва да разделиш IQ-то на броя потребители.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  Не ми се спори с човек, който не схваща елементарна логика. Новия щам е много по-заразен, няма да има досттатъчно ваксини за ваксиниране поне до края на 2021 така че холандците си пазят хората - да не умрат преди ваксината. Това дали ваксината действа или не срещу даден щам може да бъде опрределено със сигурност. Така че твърдения на това от специалисти може да се вярва. това че даден щам е под контрол не може да бъде казано от никого. За това няма как да се има информация.

                  Мисля че така като обяснявам като за идиоти вече логиката е по-ясна. Ако и това не ти е ясно, сори нямам намерение да губя повече време.

                  А за претенциозното -.......

                  Ти, така и не призна в прав текст основното в разпространената "новина", а именно:

                  НЕ вярваш в смисъла на изявлението на главният здравен инспектор на Англия : "Изглежда (ваксините) изграждат имунитет срещу новият щам!"

                  ,...................

                  В заключение, по тоя повод, нека да припомня единствеото ми - директно изречено твърдение:

                  "Горко на вЕрващите!"


                  Коментар


                  • Малко се поуспокоих...
                    Главният Здравен Инспектор на Великобритния е кът нашия ...
                    Ваксините могат да помогнат, но могат и да не помогнат срещу новия щам....Нооо, като са дадени паунди, ще ги ползваме....
                    Ако не помогнат, ще затворим хората като в БГ... Ще сложим КПП -та на изходите на градовете и ще затворим тунела под Ламанша, че течението и влажния въздух ще джиткат вирусите напред, назад...
                    Имам усещането, че този ще си оди...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Ти не усещаш ли противоречието в думите ти - в началото и края!

                      Така теза не се доказва!

                      1. Казваш: "няма как да бъде овладян нов щам" !

                      КОЙ си ти, за да се противопоставяш на думите на Главния здравен инспектор на Англия?

                      "ИЗГЛЕЖДА изграждаТ имунитет срещу новият щсм!"

                      КАзва ОТГОВОРНО, че всички ваксини изгражданат имунитет!

                      (Аз коментирах неангажиращо: "горко на вЕрващите!"

                      С кое до тук не си съгласен, че отново отиваш в сферата на отрицанието на това, което съм казал?

                      2. Казваш, че компетентните били единодушни, че "ваксината действа!" , НО холандците СПИРАТ полетите от Англия!

                      ................

                      Не усещаш ли, че тук аз НЯМАМ "претенциозни твърдения", както на теб би те се искало?

                      .............

                      Коментирай горепосочените проблеми, които са част от разпространената новина.

                      Аз не съм интересен за публиката и в случая нямам мнение!

                      (да видим дали най-после ще схванеш ситуацията)
                      ​​​​​
                      Не ми се спори с човек, който не схваща елементарна логика. Новия щам е много по-заразен, няма да има досттатъчно ваксини за ваксиниране поне до края на 2021 така че холандците си пазят хората - да не умрат преди ваксината. Това дали ваксината действа или не срещу даден щам може да бъде опрределено със сигурност. Така че твърдения на това от специалисти може да се вярва. това че даден щам е под контрол не може да бъде казано от никого. За това няма как да се има информация.

                      Мисля че така като обяснявам като за идиоти вече логиката е по-ясна. Ако и това не ти е ясно, сори нямам намерение да губя повече време.

                      А за претенциозното - ами не се ли усещаш че пишеш супер претенциозно. Кой пише всяко изречение като параграф, това е форум не е поезия, макар че и за поезия щеше да е претенциозно. Я виж колко удивителни си наблъскал в 10 изречения. Главните бувки са за начало на изречение, не да се правиш на умен като натъртваш думи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение


                        конкретната новина е че има нов щам който е много по заразен. Няма как да е овладян, защото всички виждаме че няма такаво нещо като овладяване на вирус при който над половината хора нямат никакви симптоми.
                        От тази новина че има нов щам изведнъж ти изпадаш в някакви собствени интепретации как ваксината не му действала и за това Холандия правила не знам си какво.

                        не ти ли се струва доста сериозен скок на въображението - или на паниката - от това да има нов щам - един от стотиците открити до момента. До това че не може да бъде спрян с ваксина, след като хората които правят ваксината са казали че ваксината действа

                        не усещаш ли че претенциозните ти твърдения са само на крачка от Бай Иван каза, че метал не може да лети, значи самолетите не могат да съществуват.

                        Ти не усещаш ли противоречието в думите ти - в началото и края!

                        Така теза не се доказва!

                        1. Казваш: "няма как да бъде овладян нов щам" !

                        КОЙ си ти, за да се противопоставяш на думите на Главния здравен инспектор на Англия?

                        "ИЗГЛЕЖДА изграждаТ имунитет срещу новият щсм!"

                        КАзва ОТГОВОРНО, че всички ваксини изгражданат имунитет!

                        (Аз коментирах неангажиращо: "горко на вЕрващите!"

                        С кое до тук не си съгласен, че отново отиваш в сферата на отрицанието на това, което съм казал?

                        2. Казваш, че компетентните били единодушни, че "ваксината действа!" , НО холандците СПИРАТ полетите от Англия!

                        ................

                        Не усещаш ли, че тук аз НЯМАМ "претенциозни твърдения", както на теб би те се искало?

                        .............

                        Коментирай горепосочените проблеми, които са част от разпространената новина.

                        Аз не съм интересен за публиката и в случая нямам мнение!

                        (да видим дали най-после ще схванеш ситуацията)
                        ​​​​​

                        Коментар



                        • Щом от първата година на карантината така се изнервихте, представям си как ще е на третата ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                            А ти продажна слугаа от НПО за най-умния ли се имаш в този форум? За какъв се мислиш? За гений? Ти ли си най-компетентния в този форум? Ти ли най-много разбираш от ваксини?
                            Е спрямо твоето ниво определено съм гениален, но пък ти поставяш доста ниска база

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение


                              конкретната новина е че има нов щам който е много по заразен. Няма как да е овладян, защото всички виждаме че няма такаво нещо като овладяване на вирус при който над половината хора нямат никакви симптоми.
                              От тази новина че има нов щам изведнъж ти изпадаш в някакви собствени интепретации как ваксината не му действала и за това Холандия правила не знам си какво.

                              не ти ли се струва доста сериозен скок на въображението - или на паниката - от това да има нов щам - един от стотиците открити до момента. До това че не може да бъде спрян с ваксина, след като хората които правят ваксината са казали че ваксината действа

                              не усещаш ли че претенциозните ти твърдения са само на крачка от Бай Иван каза, че метал не може да лети, значи самолетите не могат да съществуват.
                              А ти продажна слуга от НПО за най-умния ли се имаш в този форум? За какъв се мислиш? За гений? Ти ли си най-компетентния в този форум? Ти ли най-много разбираш от ваксини?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Така е. Не зная.
                                Но ти (и някои хора, които разбират от ваксини) - могат да гледат в бъдещето.
                                Горко на "вЕрващите"!
                                Иначе - ти нищо не казваш по конкретния казус, а именно:
                                1. Знаещ.(или "знаещ") - казва, че вирусът от нов щам е овладян
                                2. Знаещи от Холандия му опонират : ами АКО не е чак толкова знаещ?
                                Това ти в казусът, а не моята некомпетентност!
                                Аз моята НЕкомпетентност НЕ я крия, за да е необходимо да ме "оборваш"!
                                Тук коментирам актуална НОВИНА!
                                (сложно е да ти обяснявам ситуация, която би разбрал човек, който няма твоите претенции за "извисеност" в областта)...

                                конкретната новина е че има нов щам който е много по заразен. Няма как да е овладян, защото всички виждаме че няма такаво нещо като овладяване на вирус при който над половината хора нямат никакви симптоми.
                                От тази новина че има нов щам изведнъж ти изпадаш в някакви собствени интепретации как ваксината не му действала и за това Холандия правила не знам си какво.

                                не ти ли се струва доста сериозен скок на въображението - или на паниката - от това да има нов щам - един от стотиците открити до момента. До това че не може да бъде спрян с ваксина, след като хората които правят ваксината са казали че ваксината действа

                                не усещаш ли че претенциозните ти твърдения са само на крачка от Бай Иван каза, че метал не може да лети, значи самолетите не могат да съществуват.

                                Коментар

                                Working...
                                X