IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Ти, така и не призна в прав текст основното в разпространената "новина", а именно:

    НЕ вярваш в смисъла на изявлението на главният здравен инспектор на Англия : "Изглежда (ваксините) изграждат имунитет срещу новият щам!"

    ,...................

    В заключение, по тоя повод, нека да припомня единствеото ми - директно изречено твърдение:

    "Горко на вЕрващите!"

    Новият щам има 23 точкови мутации в региона кодиращ и спайк белтъка. Спайк белтъка има няколко десетки епитопа. Не отрязвайте лесно ефективността срещу новия щам.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Взимат психология, основно социална и поведенческа, махат всички сложни неща, касаещи причини, подбуди и така нататък. Оставят само действията и думите, които се предполага че може и да работят. Препакетира се като НЛП и се продава.
      Много по достъпно е от психологията и доста по лесно човек да се научи да го използва. Реално не е наука, но не е и безполезно особено ако човек не се е интересувал от психология.
      В общи линии обаче не върши и 10% от нещата които обещават, а на хора които са наясно и с науката е напълно неефективно.
      Работата на психолозите и изключително важна и отговорна.
      Днес например, по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието с умиление си спомни как учителката му по математика до 7-ми клас успя да му издейства няколко посещения при училищния психолог. Преди това обаче, той й беше осигурил едно ходене при психиатър. Женска истерия е тежко заболяване.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        По-добре не, подозирам, че на това описание идеално пасват Тонкин и Кобилкина
        Кобилкина е ок, винаги ми е забавна. Тонкин обаче има безумна логорея. Не ми е ясно как нещо, по същество без никаква ценност, което може да се каже за пет минути, той успява да го разтяга час и половина. А тези пък които успяват да го изтърпят дори и за една трета от времето са ми пълна загадка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Ми дай на жена си да пише, за какво ти ни тормозиш.
          По-добре не, подозирам, че на това описание идеално пасват Тонкин и Кобилкина

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

            По-скоро приложна магия за дъмис. НЛП прохожда под името “Нов подход в общуването”, което ясно показва дали и доколко е наука.
            Взимат психология, основно социална и поведенческа, махат всички сложни неща, касаещи причини, подбуди и така нататък. Оставят само действията и думите, които се предполага че може и да работят. Препакетира се като НЛП и се продава.
            Много по достъпно е от психологията и доста по лесно човек да се научи да го използва. Реално не е наука, но не е и безполезно особено ако човек не се е интересувал от психология.
            В общи линии обаче не върши и 10% от нещата които обещават, а на хора които са наясно и с науката е напълно неефективно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              НЛП. Социална психология, за аматьори.
              По-скоро приложна магия за дъмис. НЛП прохожда под името “Нов подход в общуването”, което ясно показва дали и доколко е наука.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                НЛП. Социална психология, за аматьори.
                Седни си - 2! НЛП нито е социална, нито е психология. И не е за аматьори, а за трактористи, както вече е отбелязал колегата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                  "Невро"-"лингвистика', що е то ? Дори да е помия, все пак е добра за трактористи-"квантовици"
                  НЛП. Социална психология, за аматьори.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Мангъров да прави каквото си иска, живота си е негов. Аз не искам да си намалям шансовете да изкарам до стотина години.

                    Не виждам какво общо има смелостта с вирус. Ти ако си смел вярваш ли че ще го изкараш по-леко само защото си смел. Или пък че ще се уплаши и няма да те зарази.
                    Смелостта върши работа, само ако определя резултата. В случая няма смелост - има само глупост. Колкото по-смел е някой с вируси толкова по голяма е вероятността да ритне камбаната. Пък той ако иска да си обеждава че проблем няма и че е смел.
                    Само малка синтактична добавка към чудесните размисли, за да не им се сваля нивото -
                    Обеждава се пише с У. - Убеждава, да убедя, убеденост, убеждение, убеден ....
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Чудесно е, че се гордеете с постиженията и IQ-то на съпругите си.

                      Честно казано, не съм се замислял. Лингвистиката не ми е силна страна, за разлика от семантиката.
                      "Невро"-"лингвистика', що е то ? Дори да е помия, все пак е добра за трактористи-"квантовици"
                      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                        Нашите съпруги работят с няколко организации в три европейски държави в областта на невролингвистиката. И книгите, и учебниците, които са написали и преведени на шест езика мисля, че достатъчно ясно и красноречиво говорят за тяхното IQ !!!!
                        Чудесно е, че се гордеете с постиженията и IQ-то на съпругите си.

                        И по темата - лично ти замислял ли си се колко огромна е взаимовръзката между невролингвистиката и КОВИД 19? Вероятно не.
                        Честно казано, не съм се замислял. Лингвистиката не ми е силна страна, за разлика от семантиката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
                          Общо поне четвърт милион неваксинирани българи носители на страшния щам от Кралството ще се изсипят за Великден, Гергьовден, баловете и лятната ваканция със коли, понеже със самолетите може да има рестрикции.
                          И, какво правиме ? Ами нищо, щото новото коалиционно БГ правителство нито ще ги тества, нито ще им забрани входа.
                          Виж, сина на Рей Далио е умрял в катастрофа (влезнал с колата в един магазин), ти си под 45г, ама така си наплашен, засрами се.
                          Мангъров е на 65 год и е без маска в своето Ковид отделение, където има голяяяямо количество от тоя смъртоносен вируЗ.

                          Знаеш ли като деца играехме една игра да претичваме пред колите и който претича най-близо до "опастността", особено ако някой шофьор го види и свирне с клаксона го обявявахме за "най-смелият". Това продължи около 2 месеца през лятната ваканция. Нито едно дете не беше сгазено, но когато възрастните разбраха, част от децата ядоха як бой... на мен баща ми дълго време ми обясняваше строго (той никога не ме биеше), каква глупост сме правили и защо е било толкова опасно, никога повече не съм участвал в подобни игри.

                          Та така и за Мангъров... има късмет човека, но никой късмет не е безкраен. Точно когато най-неочаква късметът ще му изневери.... но няма да умре от короната, ще умре от нещо друго... защото просто ще му е свършил късметът.

                          Та пазете си късмета и не го изхабявайте в "смела игра" с Короната. На всеки от нас му е отредена определена дозичка късмет и като свърши, сме дотам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                            Завистта ти е голяма, а самочувствието доста ниско. Ние никога не сме крили, дори открито сме го заявявали, че зад този акаунт сме две приятелски семейства. Свързани със сплотена дружба и голям за мащабите на България, бизнес. Нашите съпруги работят с няколко организации в три европейски държави в областта на невролингвистиката. И книгите, и учебниците, които са написали и преведени на шест езика мисля, че достатъчно ясно и красноречиво говорят за тяхното IQ !!!! И по темата - лично ти замислял ли си се колко огромна е взаимовръзката между невролингвистиката и КОВИД 19? Вероятно не.

                            За разлика от теб, ние не се интересуваме дали зад твоя акаунт стоят двама или двайсет човека.
                            Приятна вечер от нас
                            Ми дай на жена си да пише, за какво ти ни тормозиш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Няколко човека пишат с този акаунт, та за да добиеш реална представа, трябва да разделиш IQ-то на броя потребители.
                              Завистта ти е голяма, а самочувствието доста ниско. Ние никога не сме крили, дори открито сме го заявявали, че зад този акаунт сме две приятелски семейства. Свързани със сплотена дружба и голям за мащабите на България, бизнес. Нашите съпруги работят с няколко организации в три европейски държави в областта на невролингвистиката. И книгите, и учебниците, които са написали и преведени на шест езика мисля, че достатъчно ясно и красноречиво говорят за тяхното IQ !!!! И по темата - лично ти замислял ли си се колко огромна е взаимовръзката между невролингвистиката и КОВИД 19? Вероятно не.

                              За разлика от теб, ние не се интересуваме дали зад твоя акаунт стоят двама или двайсет човека.
                              Приятна вечер от нас
                              Last edited by The Matrix; 20.12.2020, 17:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Всеки пилот, със стотици летателни часове във въздуха - си е сложил главата в торбата! За него самолетът е най-безопасният (и необходим) бункер!
                                безимен
                                Вероятно е така, но тук по-скоро става въпрос за камикадзета, дето са виждали самолет само на картинка...

                                Коментар

                                Working...
                                X