IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Руска лекарка: Преболедувалите COVID-19 изпитват отвращение към алкохола

    Преди пиех кило и канче, разболях се и сега ми е гадно да пия - само близвам твърдо?
    Да не би да съм боледувал от ковид 17
    Рушките ще се излекуват от алкохолизма? При това без психолози и комуни или чистките на Андропов. Баси, ще им изпишат вежди.
    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
      Германия е приела закон да постави дисиденти на COVID, които многократно не спазват правилно правилата в това, което се описва като „лагер за задържане“, разположен в Дрезден.
      Да, наистина.
      За да се опитат да увеличат спазването, на нарушителите се казва, че ако получат едновременно предупреждение, а след това и глоба, съдът ще реши дали трябва да бъдат наказани с ограничение в лагера.

      „Не предполагаме, че ще има много много, но в случай че съдът реши така, ще има съоръжение за тяхното настаняване“, каза говорител на RT.

      Лагери. За дисиденти. В Германия.

      Какво може да се обърка?

      Както вече подчертахме, миналата година властите в Нова Зеландия заявиха, че ще поставят всички нови заразени с коронавирус и членовете на техните близки семейства в „карантинни съоръжения“.

      Премиерът Джасинда Ардърн даде да се разбере, че всеки в карантинното съоръжение, който откаже да направи тест за коронавирус, просто ще бъде задържан там поне 14 дни.

      По-рано този месец депутат от Ню Йорк също внесе законопроект, който ще даде на правителството правомощието да премахва и задържа „носители на болести“ в карантинните съоръжения.

      Мда, много постепенно става изземване на свободите на хората, толко плавно, че жабите не се усещат какви фундаментални разлики са настъпили и възприети доброволно, скрити зад манипулации, лъжи и насаждане на страх за 12 месеца.
      Иди после си ги извоювай обратно - изключено.
      Примера е, със забраната за вкарване на течности в самолетите през 2001 - е, още си важи, нищо че отдавна няма самолетни терористи
      Шматьо, терористи в самолетите няма, точно заради мерките
      Не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Лична информация не споделям. Аз не съм некъв киртак от пазара на зеленчуци.
        Не съм се отказал, а нямам време. Поне сега в началото имам много организационни задачи, Пика.
        Така е, съгласен съм за тази част на ДНК то.
        За вируса. Много щамове се появяват и откриванего им е възможно само с методите на геномно секвениране. А матряла в света се ослушва. При нисък процент ваксинирани ще берем ядове отново скоро. Помни какво съм ти казал. Можеш и да разгадаеш какво ти казвам.
        Тия ваксини са пълен шит.Измислица както и самия вирус.Мина над 1 година в която всички бяхме по магазини и къде ли не.Като гледам навън нито умрели има,дори повече хора ,увеличили са се.При такива пандемии къде са пустите градове и села от умиращи ?
        Процента на умрелите е смешен.Трагичен.Толкова малко хора са починали,че чак е смешно да обявяват такива мерки.Който иска са бъде жив и здрав да НЕ СЕ ВАКСИНИРА !
        Който иска да умре,нека смее да се боцне !
        А после кой мармот ще те завива със станиол бе тарикат хаха
        Не е препоръка

        Коментар


        • Брях, темата потънала на втора страница. Предният ми постинг беше от вчера, ама компа ми нещо се скапа, та не разбрах, че не съм го пуснал. Както и да е...

          Според Националната стъкмистика през първата седмица на новата година са починали 2521 човека, а предната седмица са били 3197. Явно е намалението. Кривата определено е силно надолу.

          Обаче забелязва СИЛНО разминаване с данните, които се публикуваха преди 1 декември и след това. Аз съм си копнал табличката и редовно нанасям данните, както и корекциите, защото винаги има корекции 3-4 седмици назад. Това са по 2-3 до 5 слчая, неотбелязани преди.

          ОБАЧЕ:

          След 1 декември данните със задна дата започнаха да се променят с по 20-30-40 смъртни случая.
          А сега в новата публикувана таблица виждам, че са променени със по 40-50 смърти седмично. И то за всички седмици след март.

          За това ви казвам
          ЛЪЖАТ като дърти цигани.

          Според предпоследните данни, които съм нанесъл на 12 януари ТАЗИ година, починалите за 2020 година бяха 121 301 човека, което е много.
          Обаче според днешните данни починалите миналата година са 123 118 души. Разликата е 1800 човека ПОВЕЧЕ.
          Как стана така бе?

          Лъжат мръсниците! Няма друг отговор!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

            И аз, и аз!
            Нали това разправям
            Някой ще живеят, други ще си отидат, я от вируса, я от нещо друго.

            Испанския грип е изчезнал - или е мутирал или сме приспособили имунитет или нещо трето е станало.

            Освен това могат да му измислят лечение. Пиеш хапчета и вируса умира. Има разработки, не е като да няма. На Тръмп докато беше болен му дадоха някакво такова експериментално. Поне така се кълняха журналята - дали може да им се вярва е друга тема.

            Коментар


            • Шефът на Moderna смрази света с прогнозата си за COVID-19: Ще живеем с този вирус вечно!

              енералният директор на компанията Moderna Стефан Бансел е заявил, че "вирусът ще съществува вечно“, съобщават световните агенции. Той не е единственият, който се придържа към тази гледна точка, предава Новини.бг.
              И аз, и аз!
              Нали това разправям
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Общо взето и с ваксината става това, в зависимост от гледната точка. Някои я поставят с ефект плацебо, други с ноцебо, а трети хич не я слагат....
                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Не се ваксинирайте, ако искате да играете на РУСКА РУЛЕТКА .....
                  Ти като човек с връзки и възможности като човек който не оставя нещата току така а действа ваксинира ли се?И с коя ваксина?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Проблемите са след втората ваксина.Тогава има и доста умрели.Не се ваксинирайте ако искате да живеете.
                    Тези дни предстои второ ваксиниране на първите и до месец ще усетим дали е вярно или не.

                    Коментар


                    • Изглежда, че и след втората ваксина, и след втората пенсия човек си мисли, че нещата ще се оправят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Не се ваксинирайте, ако искате да играете на РУСКА РУЛЕТКА .....
                        И защо да искам да играя на руска рулетка?
                        А какво пречи ваксиниран да играе руска рулетка?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Проблемите са след втората ваксина.Тогава има и доста умрели.Не се ваксинирайте ако искате да живеете.
                          Не се ваксинирайте, ако искате да играете на РУСКА РУЛЕТКА .....

                          Коментар


                          • [QUOTE=bulgarian lev;n3702292]

                            Лична информация не споделям. Аз не съм некъв киртак от пазара на зеленчуци.
                            Не съм се отказал, а нямам време. Поне сега в началото имам много организационни задачи, Пика.
                            Така е, съгласен съм за тази част на ДНК то.
                            За вируса. Много щамове се появяват и откриванего им е възможно само с методите на геномно секвениране. А матряла в света се ослушва. При нисък процент ваксинирани ще берем ядове отново скоро. Помни какво съм ти казал. Можеш и да разгадаеш какво ти казвам.[/QUOTE
                            Тия ваксини са пълен шит.Измислица както и самия вирус.Мина над 1 година в която всички бяхме по магазини и къде ли не.Като гледам навън нито умрели има,дори повече хора ,увеличили са се.При такива пандемии къде са пустите градове и села от умиращи ?
                            Процента на умрелите е смешен.Трагичен.Толкова малко хора са починали,че чак е смешно да обявяват такива мерки.Който иска са бъде жив и здрав да НЕ СЕ ВАКСИНИРА !
                            Който иска да умре,нека смее да се боцне !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Първите ваксинирани или ще печелят ,но може и да загубят https://news.bg/disasters/13-izraelt...zer%2FBioNTech
                              Проблемите са след втората ваксина.Тогава има и доста умрели.Не се ваксинирайте ако искате да живеете.

                              Коментар


                              • Руска лекарка: Преболедувалите COVID-19 изпитват отвращение към алкохола

                                Преди пиех кило и канче, разболях се и сега ми е гадно да пия - само близвам твърдо?
                                Да не би да съм боледувал от ковид 17
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X