IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2019...ef=home_layer2

    Коментар


    • На млад моряк му предстои първо пътуване с кораб. Баща му, стар моряк, му казва:
      - Сине, да не забравиш да си вземеш презервативи и хапчета против повръщане!
      Отива момчето в аптеката и си купува 5 презерватива и една кутийка хапчета.
      - Сине - казва бащата - не си ме разбрал! Малко са...
      Отива отново момчето в аптеката и купува 20 презерватива и пет кутийки хапчета.
      - Явно, от теб моряк няма да стане... - сърди се бащата.
      Ядосано, момчето се връща в аптеката и поръчва 100 презерватива и 20 кутийки хапчета.
      Погледнал го аптекарят и му казал:
      - Момче..., не е моя работа, ама да те питам. Щом ти се повръща от тази жена, защо я чу*аш толкова много?..

      Коментар



      • Жена след дълги дебати отива заедно с мъжа си на риба. Пристигат, той прави бивак, приготвя такъмите и казва: -А къде е хляба? -Ми изядох го по пътя. -А качамака? -Ми и него изядох. Мъжът примирено казва: -Ми дояж и червеите тогава и да си ходим....


        Коментар


        • Уникално Груйче..Нали знаеш, че за Сталин , Хитлер, Вълко Червенков и Мао е имало такива стихове..Висша поезия..

          Коментар


          • Това поезията наистина е вълнуваща ))) ревеш в случая )) от смях - нямаааа, няма дъно ))))

            Коментар


            • Великани!!!
              И тези хора ни управляват и нямат алтернатива??? А после се смеем на британците, американците или руснаците колко били тъпи да си изберат този или онзи???
              Народе????

              Пловдивският поет Хованес Микаелян взриви партийното събрание на ГЕРБ в район Централен снощи с последното си стихотворение, посветено на Бойко Борисов. Микаелян се добра до микрофона след като приключи гласуването за кандидати за общински съветници, районни кметове и кмет на Пловдив, и успя да изрецитира последните си две лирични творби.
              В първата възпя България, а във втората – министър-председателя и лидер на ГЕРБ. Поемата изправи на крака герберите в залата в Дома на науката и техниката и предизвика дълги нестихващи аплодисменти. „Член съм на Съюза на независимите български писатели, но като гражданска позиция съм от ГЕРБ“, заяви Микаелян.

              Стихотворение за Бойко Борисов

              Той земната шир по задачи мери.
              Днес е тук, утре се не знай.
              И точно във целта ще се замери.
              Тъй делата му нямат край.

              Навсъде все приятели намира.
              Обръща се с думите „брат“.
              Отде му таз енергия извира?
              Как с таквиз чувства е богат?

              Дерзай ти, Бойко, народът Ти вярва!
              Стъпвай на магистрален път
              здраво. И ако в борбата ти трябва -
              с теб ще сме дорде трай светът.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Британците вече не могат да обвиняват американците, че са по-тъпи, коментира списание The New Yorker.






                About this website




                newyorker.com



                British Lose Right to Claim That Americans Are Dumber
                Across the United Kingdom on Friday, Britons mourned their…









                Коментар


                • Щом пощальонът носи пощата, то какво носи куриерът ?

                  Коментар



                  • Коментар


                    • R.I.P.
                      "Изпил съм толкова много светла бира, че трябва да ми викат Ваша Светлост !"
                      Буги Барабата

                      Коментар


                      • Жена звъни на мъжъ си:
                        -Скъпи къде си?
                        -Тествам нов презерватив!!!



                        1 април
                        Иванчо:Мамо,мамо при твоята приятелка,дето ни е на гости е влязал някакъв непознат и се любят!
                        -Ооо,ужас!!!
                        Иванчо:Ха ха мамо,днес е 1 април!Не е непознат,татко е!Ха ха ха!

                        Коментар


                        • Не знам дали е виц, или истина

                          "Имало едно време една НАПикана държава, с НАПерен ръководител. НАПравили система. НАПравили я НАПоловина, както всичко в тази държава. Хората си НАПисали личните данни. Някакъв хакер се НАПушил и НАПраво я хакнал. Хората,както обикновено,НАПсували държавата и отишли да се НАПият."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            пеницилина в него е много полезен.
                            Да, естествен пеницилин, прав си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                              По малко, по малко.
                              Вече ям без проблеми плесенясал хляб, ако не ми се разкарва до некой денонощен магазин.
                              Не че е по-вкусен, но става.
                              пеницилина в него е много полезен.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение

                                Нищо не трябва да се изхвърля
                                По малко, по малко.
                                Вече ям без проблеми плесенясал хляб, ако не ми се разкарва до некой денонощен магазин.
                                Не че е по-вкусен, но става.

                                Коментар

                                Working...
                                X