IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тираджия седи в кабината, приготвил си е вечеря. До камиона минава куче и му говори с човешки глас:
    – Здравей, колега!
    – Какъв колега си ми ти бе!? Ти си куче, аз съм човек.
    – Ами живееш в будка, ядеш от паничка, пикаеш на колелото и стопанин имаш...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Цицерон, Бърк, Чърчил, Кенеди, Лутър Кинг... и нашият премиер Борисов:







      ПЕТЪР ЧОЛАКОВ

      Коментар


      • Коментар


        • How Russians Protect Themself From Coronavirus

           
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Мъж превъртя заради карантината, преспа с балдъзата си!

            https://blitz.bg/sport/svezho/mzh-pr...bQt75Ak3rFv8U4
            БАЛДЪЗКАТА ГО Е ОТНЕСЛА..



            Коментар


            • Третата световна война свършила. Тръмп отворил дебелата врата на подземното си скривалище, излязъл навън... и влязъл в един бар.Поръчал си една бира и попитал бармана:
              - Е, какво стана? Деактивираха ли го най-накрая този корона-вирус? А и в крайна сметка кой победи във войната?
              Бармана се усмихнал и му отговорил:
              - Разбира се, че го деактивираха този вирус... а и естествено, че ние победихме.
              Тръмп въздъхнал облекчено... допил си бирата... и поискал сметката... а бармана му рекъл:
              - 10 юана!..

              Коментар


              • Бойко Борисов:
                "Тъчем за цяла Европа!
                След нашия пазар ще задоволим европейския."

                Коментар


                • Clay Jones
                  Fredericksburg, (VA), USA













                  Коментар




















                  • Коментар


                    • Коментар


                      • Лозенград
                        На 11 март в Турция обявиха първи случай на заразен и гледайте какво става на другия ден! А ние десет дни говорихме за маски, дезинфектанти, предпазни облекла на лекарите....






                        +3

















                        Коментар


                        • Коментар


                          • Вуте и Нане в кръчмата. Вуте:
                            - Найш как ме нервира Пена днес?! Излиза ми от кухнята, почти гола, кърши бедра в моя посока, носи неква кофа със сапунена вода и гъба, сваля ми гащите, почва нежно да мие, ти знаеш кво... и ми удря една свирка, нямаш си идея ква!
                            Нане:
                            - Тупан неблагодарен... не разбрах точно, как те е нервирала!?
                            - А бе, бях 100% сигурен, че ще измие колата, бе..


                            Коментар


                            • Жената се умилква около мен: - Скъпи, не мислиш ли, че аз съм идеалната жена? - Какво говориш, скъпа? Ти си много повече от идеалната жена. - Колко повече? – ме пита тя кокетно. - Към петдесет килограма – й отвръщам. И скандалът започна...

                              Коментар


                              • Ето го Тутракан
                                Цветан Цветанов: Държавата се управлява от един човек

                                Бившият втори в ГЕРБ е загрижен за демокрацията у нас


                                https://segabg.com/category-observer...wK12oJeSaD58ek
                                Last edited by Kiro; 11.03.2020, 19:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X