IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Галъп: Близо 70% от българите се боят от зараза с коронавирус

    Investor.bg

    Хемингуей преживява антракс, малария, пневмония, дизентерия, рак на кожата, хепатит, анемия, диабет, високо кръвно налягане, две самолетни катастрофи (вторият самолет катастрофира докато го пренася до болница седмица след първата катастрофа), цироза, разкъсан бъбрек, разкъсан далак, спукан прешлен, спукан череп... за да се самоубие със собствената си пушка.
    Прав е Маркес, че понякога човек не умира, когато трябва, а когато може.

    Коментар





























    • Коментар


      • Арабската фурма - винаги по-добра от колумбийската.





        Караянчева: “Г-н Борисов е изпратен от Бога-направи и невъзможното България да тръгне напред...Има всичката любов на народа..."


        Last edited by Kiro; 15.04.2020, 23:31.

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	rad.jpg
Views:	1
Size:	72.9 КБ
ID:	3581750
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
            "Има три начина за справяне с коронавируса:
            1. Китайски - жестока карантина и влагане на много пари.
            2. Шведски - нищо да не се прави.
            3. Български - обявява се китайски, реализира се шведски, разликата се усвоява !"
            Хаха, тарикати сме си българите и тва е. Ама май не съвсем. Щото тва да ходим по градинките и да се правим, че нищо не се случва не е тарикатлък, а глупост.

            Коментар


            • "Има три начина за справяне с коронавируса:
              1. Китайски - жестока карантина и влагане на много пари.
              2. Шведски - нищо да не се прави.
              3. Български - обявява се китайски, реализира се шведски, разликата се усвоява !"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                Бе за какъв ром говориш???
                Да. Не става много ясно.
                Гледам Анди ми го е редактирал.

                Става въпрос за "кубински" мургав ром от Столипиново.
                Но лафа на бат Бойко беше як !
                За министър не ставаш сине.....

                Коментар


                • Няма да е Бакарди, по скоро някакъв индийски ще да е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pavlik5 Разгледай мнение
                    Супер лаф на БМБ :

                    Мой приятел ром ми вика -
                    Всички ни обвинявате ,че сме крадци,ама ром министър не е имало

                    Кой сега е номер едно крадец
                    Бе за какъв ром говориш???

                    Коментар


                    • Супер лаф на БМБ :

                      Мой приятел ром ми вика -
                      Всички ни обвинявате ,че сме крадци,ама ром министър не е имало

                      Кой сега е номер едно крадец
                      Last edited by Andi11; 11.04.2020, 10:19.

                      Коментар


                      • Милена Иванова

                        8 април в 19:19 ч. Значи, единственото, което приемам за немския език, е Рамщайн. Нищо друго не става от него. Ум не ми го побира как може да се ползва за поезия или други красиви работи. Написах в гугъл преводача "прекрасни пеперудки, маргаритки и дъги", и излезе "вундершьоне шметерлинге, гензеблумхен унд регенбоген". Как звучи само, а? Докато го произнеса цялото, и дясната ми длан почна сама да се изпъва напред, а ако послушам един час Гьоте, сигурно ще ми пораснат смешни мустачки и сам ще нападна Полша!

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	rada.jpg
Views:	1
Size:	43.8 КБ
ID:	3578152
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	91268086_3132049326808120_3474927940339236864_n.jpg
Views:	1
Size:	38.4 КБ
ID:	3576966

                            Коментар


                            • Хайде малко да се развеселим , няма само в страх и паника да живеем :Комунизмът настъпи – всички ядат, никой не работи! 13-ти Март: - Две седмици карантина! Ужас! Ще полудеем! 27-ми Март: - Ееее... ама как само две седмици! Тъкмо се настроихме! Преди чакахме петъка, сега чакаме да се върнем на работа... Лелеееее... Ако се беше случило преди 15 години, затворен в къщи без Фейсбук, с Нокия 3310 - 50 sms и 100 минути... Този път ние изненадахме снега: два дена преди да завали затворихме пътищата... Само сега специална оферта за Банско... Плащаш една, получаваш четиринадесет нощувки… Най-накрая да пиеш сам е социално приемливо. Кучетата са шокирани - всички хора са с намордници… Още една седмица карантина, и маската ще ми стане малка! Прибрахме се от супермаркета, свалихме маските и гледам... тая жена не е мойта! Кренвиршите вече се правят само от месо, поради изчерпване на тоалетната хартия! Лицето е криминално проявен, с две регистрации за посещаване на Южния парк и една за качване на Витоша. Усещате ли как масово предпазваме белия дроб за сметка на черния. Цял ден се разхождам с една кучешка каишка в парка и обяснявам на полицаите, че си търся кучето. Докъде я докарахме - да си бършем отвън бутилката уиски с ракия! - Ген. Мутафчийски, ще има ли тази година абитуриентски бал? - Да, разбира се. Бал с маски!!! Още не можем да решим къде да прекараме следващата ваканция: в хола, или в спалнята?! В БАН упорито работели над ваксина за Ковид-19, но непрекъснато се получавало ракия. Лежа и си мисля, че трябва да стана, за да отида да си легна...

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X