IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    добре, че меда не им е като вицовете...
    Ако искаш истински мед, намери си истински пчелар. Това по магазините не го бройте за мед.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Заслугата е на пчеларите. Влязох във форума, защото не го бях правил отдавна, и сега копирам тука каймака от тяхната мисъл ......

      Между другото ако някой го е страх от глада след коронавируса, да дойде да го направя пчелар. Ще му дам/продам кошери, пчелни семейства и/или пчелни майки, и така вместо глад ще си облизва ръцете и пръстите, потопени в нед.
      добре, че меда не им е като вицовете...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • БРАВО МАТЕЕВ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
          Матеев, в някаква серия си влязъл, ето че можеш да бъдеш и готин
          Заслугата е на пчеларите. Влязох във форума, защото не го бях правил отдавна, и сега копирам тука каймака от тяхната мисъл ......

          Между другото ако някой го е страх от глада след коронавируса, да дойде да го направя пчелар. Ще му дам/продам кошери, пчелни семейства и/или пчелни майки, и така вместо глад ще си облизва ръцете и пръстите, потопени в нед.

          ПП: Пчелите са преживели всички глобални измирания на живота на планетата. Живеят и се развиват от повече от 150 милиона години. Достигнали са съвършенство в собствената си еволючия и в обществената си организация. Можем само да им завиждаме. Със сигурност ще надживеят коронавируса и въобще ще надживеят човечеството и ще живеят още милиони години след като нас вече ни няма и природата отдавна е забравила какви глупости сме творили.
          Last edited by Mateev; 24.04.2020, 13:03.

          Коментар


          • - Aло, Иван Петров?
            - Да, кажете?
            - От НАП се обаждаме. Не сте си платил данъка.
            - Как разбрахте?
            - Това ни е работата.
            - Та кой ви плаща за подобна работа?
            - Вие. С данъка си.
            - Ъ? Аз ви плащам да ме следите дали ви плащам?
            - Точно така.
            - Защо да ви плащам тогава?
            - Защото в противен случай ще Ви пратим полиция да Ви отведе в затвора!
            - Кой им плаща за това?
            - Вие. С данъка си.
            - Ъ!? Да видим дали правилно съм разбрал - аз ви плащам заплата, за да ме следите дали ви плащам заплата, плащам и заплата на полицията и на затвора, за да ме приберат, ако не плащам вашата и тяхната заплата?!?!
            - Точно така. Това се нарича "държава". Не можем без нея.
            - Искате да кажете, че вие не можете без нея, тоест без мен?
            - Не, не. Всички не можем без нея. Живеем в общество все пак. Всеки си има права и задължения и когато някой не си изпълнява задълженията, друг следи за това. Ето, ние Ви се обадихме, за да си платите данъка. Ако ние не си изпълняваме задълженията, Ваш дълг е да ни се обадите и да изисквате да си ги свършим.
            - Ако не следите дали си плащам данъка, тоест дали ви плащам заплатата, аз трябва да изискам от вас да си свършите работата - тоест да ми се обадите да си платя данъка, тоест да ви платя заплатата, за да можете да следите дали ви плащам заплатата?
            - Точно така. Така функционира системата.
            - Та кой би измислил толкова безумна система?
            - Ами всички заедно сме я измислили - Вие, ние, полицаите и затвора. Това се нарича "демокрация".
            - Тоест ние четиримата сме решили аз да плащам заплатата на вас тримата, за да ме следите/санкционирате ако не го правя?
            - Точно така.
            - Но аз съм против това.
            - Тези неща ги решаваме заедно - живеем в държава и в демокрация. Ние сме трима. Повече от Вас сме. Следователно така сме решили всички заедно.
            - ?!?!

            Коментар


            • Матеев, в някаква серия си влязъл, ето че можеш да бъдеш и готин

              Коментар


              • След секс.

                Тя : Имаме ли нещо за бърсане?

                Посягам към тоалетната хартия.

                Тя : Абе дай по-добре в пердето!

                Коментар


                • Днес за пръв път излязох… За ракия! Щото хляб имам за три години. То и ракия имах за повече, aма напрежение… Всеки път като ми спрат филма да ми кажат: -Няма паника и ... отива половинка. На екс!
                  На етажа срещам комшията. Дължа му 300 кинта. Не за тока, за ракията.
                  Тръгвам към него, свалям маската, a той бам – не ти ща парите!
                  Мил човек. Не ми даде да го целуна. Даде ми още 100 лева.
                  Домоуправителят. Пред входа на блока. С гръб. Учтиво се изкашлях, за да се обърне.
                  Обърна се. Викам -да платя за входа? Лицето му – дъга! Изкачи единадесет стъпала на заден ход. Виждал ли си лебед от Болшо̀й театър?
                  - Нищо няма да плащаш! - чувам седем етажа по-нагоре.
                  Отивам пред магазина. Всички през два метра. Последните двама са в съседния град...
                  Изкашлях се общо три пъти. Отстъпиха ми ред. Веднага! Всичките! Но в магазина не ме пуснаха.
                  Дариха ми 3 каси ракия. Безвъзмездно! Отвън! Мили хора!
                  Казвам ви - Ще оцелеем!
                  Има солидарност в тоя свят...
                  Айде, че отивам да кихам за домати и магданоз.

                  Коментар


                  • Разговоp междy комшии:

                    - Ей Комши, как мислиш да прекараш лятото тази година ?
                    - Ами ще си стоя в къщи през юни и юли, а през август мисля да отида до магазина!

                    Коментар


                    • Съдят 75-годишна бабичка и тя обяснява:

                      - Седя си аз в парка на една пейка и до мене сяда един младеж. Започва да ми хвърля закачливи погледи, примъква се към мен, пуска ми ръка, почва да ми шепне нежно на ухото, че ме обича, посяга да ми разкопчае блузката....... И аз стоя, какво да правя - от толкова години не съм била с мъж. А той изведнъж става и ми казва:
                      - Честит първи април.

                      Е как да не го застрелям?

                      Коментар


                      • Владимир Путин спи и сънува сън:

                        Русия я управлява Чапаев, а Петка му е помощник. Чапаев се бори с корупцията, но няма успехи. Навсякъде искат взятки – от портиерите в учрежденията до висшите шефове. Изморил се и казал на помощника си:
                        - Петка, отивам в странство, по пътя на нашия цар Пьотр Велики - да почерпя опит!
                        Цяла година черпил опит. Връща се и не може да познае Русия. Навсякъде чиновниците учтиви и усмихнати, черпят с кафе посетителите. Но във фоайето на всяко едно учреждение са разположени по две картечници с прислуга. Чапаев отива при Петка и му сваля шапка за постигнатия успех. Пита:
                        - Разбрах какво си направил, но защо картечниците са по две?
                        - Другарю Чапаев, когато картечницата е само една, много прегрява!

                        В този момент Путин се събудил, почесал се зад врата и облекчено въздъхнал:
                        „Добре че в Русия няма корупция, иначе откъде щях да намеря толкова много картечници?”

                        Коментар


                        • Дядо имал ябълкова градина, която граничела с езеро. Един ден решил да си набере ранни ябълки, взел кофата и се запътил към градината. Когато стигнал видял, че в езерото се къпят три голи мадами. Седнал дядото на брега да се порадва на гледката, но мадамите го видели и се потопили до шиите:
                          – Махай се перверзник! – закрещели те.
                          – Как да излезем сега?
                          Доядяло го дядото:
                          – Изобщо не ме интересуват вашите голотии. Аз съм дошъл да си нахраня крокодила…

                          Коментар


                          • Ден N-ти от карантината......някаква от съседната стая се мъчи да ме убеди, че сме женени !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              No comment
                              Снощи ми се обади Кристалина Георгиева, след като беше чула за суапа с ЕЦБ. И вика:
                              - Бойко, тази вечер на мека пухена възглавничка сладък сън ще спиш. Спокоен! Милиарди евра имаш, вързал си се за...
                              - Криси, Христос Воскресе, и ти да си жива и здрава! Добра работа свършихме! - разказа министър-председателят.
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • 10 ще бъде за "10"

                                Коментар

                                Working...
                                X