IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моят ми вика:
    - Жена, прочетох тука, че по време на секс, мъжът изгаря толкова калории, все едно е пробягал 9 километра.
    - Брее, много бе - 9 километра за 2 минути...

    Коментар



    • Деян Неделчев-Икебаната направи песен за Бойко Борисов. Сингълът е озаглавен "Имам си прекрасна държава" и е в типичния за певеца стил. "Слънчицето тука не залязва, Защо ли? Бойко то се казва!", пее Икебаната.

      "Песента за Бойко е закачлива и интересна, подобно на повечето ми. Другата такава ще "Старата мома", посветена на старите моми" - разказа в началото на месеца Икебаната, който е прочут с нестандартното си чувство за хумор.

      Преди години Неделчев направи песен за Корнелия Нинова. Председателят на БСП и изпълнителят на вечния хит "Съчки събирам" са родени на една и съща дата. По този повод Икебаната изпълни песента "Минавам на червено". Сега направи хит за Бойко.

      "Имам си прекрасна държава" до този момент се радва на положителни отзиви, а Неделчев сам призна, че много хора са му писали за да им изпрати текста на песента.

      https://www.youtube.com/watch?v=Qtmr...ture=emb_title

      Текста на новия хит:

      Имам си прекрасна родина

      С гербери - цяла градина!

      Слънчицето тука не залязва,

      Защо ли? Бойко то се казва!

      .........

      Мъж е той харизматичен.

      Симпатичен, атлетичен!

      Романтичен, саркастичен!

      От народа най-обичан!

      Политик е Бойко най-личен

      И дипломат е той отличен!

      Артистичен, практичен и приличен!

      От народа най-обичам!

      Имам си прекрасна държава

      Раят с нея продължава,

      Нова страница в наща история,

      Нея сам Борисов отвори я!

      Менче, здравец, светена водица,

      Десетки камери в стройна редица.

      И журналисти най-хрисими

      От стотина медии независими.

      Панделка, ножица, пак еуфория,

      Бойко пише нова история!

      Днес имаме топ новина,

      Магистрала откриваме, още една!

      Имам си прекрасна държава,

      Благоденствието тук продължава!

      Късметът в нея сега ни намери,

      С най- страхотния от всички премиери!

      3

      Мизерия на вратата ли тропа,

      Или пръст ни размахва Европа,

      Борисов винаги е насреща

      С голи гърди проблемите среща!

      Борисов е като първа любов!

      За нова интрига винаги е готов!

      Затова обичате вии да го гоните,

      Най-много мисирките с Микрофоните!

      Мъж на място винаги е бил,

      Обилно пръска сексапил!

      За него народът песни пей!

      Наш български Мойсей!
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Днес имах най-отвратителния ден.

        Уволниха ме от работа, ударих колата, приятелят ми скъса с мен.

        За капак заваля силен дъжд и аз, мокра и съсипана, сядайки в автобуса започвам да рева.

        По едно време усещам плахо потупване по коляното.Отсреща едно малко момиченце с тъничко гласче, изпълнено със съчувствие, ме пита:

        - Плачеш, защото си дебела ли?

        Коментар


        • Жена се оплаква на сексолог, че мъжът и въобще не я ч.ка. Той и предлага стимулиращи капки тип Виагра, от които трябва да му сипе 2-3 в супата. На другия ден жената е пак при сексолога.
          - Докторе, докторе, каква стана тя! Аз нали не виждала секс от месеци, вместо 2-3 капки, му сложих 20!!! Изяде си той супата - нищо, започна второто ястие и в един момент, като ме изгледа с един поглед на разярен бик, дръпна покривката от масата, тръшна ме на нея, и като ме започна - 2 часа секс!!! Скъса ми задника от ...!!! То не беше отпред, отзад, в устата, пак отзад...
          - Ами супер! Нали това искаше! - казал докторът.
          - Да бе докторе, ч.кането беше супер и много ми хареса!!! Ама ме е срам да вляза втори път в този ресторант

          Коментар


          • Сватосали се едни ора, сватба вдигнали, добре ама на втората седмица булката са изсулила и беж – у макя си. Дигнала се сватята с младоженека под мишка и право у тях:
            - Що тъй, ма сватя, ни резилите пред ората!?
            - Наша Боянка вика, че ваш Динко кусур имал.
            - Че какъв кусур у наш Динка!?
            - На, Боянка тука – тя да ти рече.
            - Речи ми, снахо, в очи ми речи – какъв му на наш Динко кусурът!?
            - Малка му оназ работа, мале.
            - Тъъъй ли!? Дине, майка, сваляй потурите!
            Динко, забол поглед в хасъра на пода, разпасва пояса, дърпа вуркузуна, потурите падат и се открива едно достойнство къмто педя и половина. Тъщата ахва:
            - Въх, мър'майка!
            А сватята гордо:
            - Въх мър'майка, я! И да зна'йш, свате, некой ваша Боянка твърде га я разглезил!


            Коментар


            • Мечо Пух се нахвърли лакомо върху меда. Обърна се, изплю и викна:
              - Басси гадния мед!
              Прасчо го погледна и каза:
              - Това не са пчели, а мухи.

              Коментар


              • Жена на мъжа си:
                - Разделяме се!
                - Добре...
                - Как така, толкова лесно ли е за теб?
                - Аз искам ти да си добре... МенЕ... к*рвите ме яли!


                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение











                  Хм, даааа......
                  И това ще мине ...

                  Коментар















                  • Коментар


                    • 123

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                        Има ново развитие при ЦСКА - тата! Мачовете им нямало да се играят на Герена. Щели да се играят в съдебната палата. За главен съдия е посочен Лозан Панов.....
                        Ти мани ЦСКА ами обясни как носихте чучелото на КОЙ по време на Орешарски....... а сега му лижете онази работа а и не само това правите..„....
                        Що не си смените името да не срамите името на човека и революционер Левски с подлост ,нагаждачество и корупция...
                        Чиста и свята Кочина....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
                          БФС реши за да няма безредици по време на мачовете между ЦСКА 1948 и ЦСКА 2018 да се играят на Герена!
                          Има ново развитие при ЦСКА - тата! Мачовете им нямало да се играят на Герена. Щели да се играят в съдебната палата. За главен съдия е посочен Лозан Панов.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            Няма да си първия с тази идея но и последния нереализирал я. А ние, глупавите трактористи какво ще правим?
                            Виж ся важното е да обичаш тракторите и да ореш, да ореш по нивите и по определени места на женското тяло с младежки плам и жар

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                              Хрумна ми страхотна идея - да основа политическа партия на Трактористите Разбира се, аз като Главен Тракторист ще бъда вашия Лидер и политически водач. Майтап, майтап ама нещо наистина почвам да се замислям за тази готина идея. Как един прост тракторист с килийно образование може да основе партия и да поведе тази изстрадала държава към светли бъднини и прогрес
                              Който желае може да се запише в партията на умните Трактористи и красивите Трактористки
                              Няма да си първия с тази идея но и последния нереализирал я. А ние, глупавите трактористи какво ще правим?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                                Хрумна ми страхотна идея - да основа политическа партия на Трактористите Разбира се, аз като Главен Тракторист ще бъда вашия Лидер и политически водач. Майтап, майтап ама нещо наистина почвам да се замислям за тази готина идея. Как един прост тракторист с килийно образование може да основе партия и да поведе тази изстрадала държава към светли бъднини и прогрес
                                Който желае може да се запише в партията на умните Трактористи и красивите Трактористки
                                Никак не е лесно да си тракторист. 3/4 от красиво-умният офисен планктон от Бизнеспарка няма да се справи.

                                Коментар

                                Working...
                                X