IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • - Имате ли хоби?

    - Да, жени и пиене!

    - Но това са пороци, а не хоби?!?!

    - Добре. Тогава-тичане.

    - Къде тичате?

    - Ми, където има жени и пиене...

    Коментар



    • В болницата умира главата на семейството. Около него се е събрало семейството да се сбогува.

      - Иване, завещавам ти жилищния комплекс в западната част на столицата.

      . Благодаря, татко!

      - А на теб, Петре, завещавам бизнес парка.

      - Благодаря, татко, скъпи.

      - А на теб, Марийке, блоковете около бизнес парка.

      - Благодаря, тате! Признателна съм ти.

      До семейството стои лекуващия лекар и в потрес шепне на съпругата на умиращия:

      - Не знаех, че вашият съпруг е толкова богат!

      - Какъв богаташ, моля ви се, той от десет години разнася пица из града и сега оставя на децата маршрутите си! - отговаря съпругата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Big Brother 666 Разгледай мнение



        Сръбски четници. Втората световна война. (ТОЗИ В СРЕДАТА НЕ Е ВОЛОДЯ СТОЯНОВ)
        Не е ! Володя е българин

        Коментар





        • Сръбски четници. Втората световна война. (ТОЗИ В СРЕДАТА НЕ Е ВОЛОДЯ СТОЯНОВ)

          Коментар


          • ПОКЛОН..БЕШЕ ВЕЛИК..

            ′′ В психиатричната клиника, където ме лекуваха, един се счита за Наполеон, а друг за Сан Мартин. Никой не ми повярва, че съм Марадона ".- Диего Марадона (1960-2020).

            Коментар


            • По време на оперативката избухна скандал и главният лекар прати гинеколога, уролога и проктолога по работните им места.

              Коментар


              • Един рибар хванал златната жабка.
                - Пусни ме, и ще ти изпълня едно желание.
                - Искам да пикам ракия.
                Казал рибаря, целунал жабката и я пуснал. Прибрал се в къщи и още от вратата викнал на жена си:
                - Женоо, жено ма, дай бръже две чаши.
                Жена му сложила чашите на масата и гледа мъжа си, как пикнал по два пръста ту в едната, ту в другата.
                - К'во правиш бе глупак?
                Развикала се жена му.
                - Пий ма, т'ва е ракия.
                Отпила леко жената и вярно.Така, рибаря пика двамата пият. На петият път пикнал само в неговата чаша, доволно примлясква и тамън да сръбне и жена му протегнала чашата и пита:
                - Чшш, а на мене?
                - Ти шА пиеш от шишето

                Коментар


                • Час по рисуване в начално училище в Лондон.
                  Учителката пита:
                  - Джейн, кого си нарисувала?
                  - Принц Чарлз.
                  - Това е Принц Чарлз? А защо е толкова тъжен? Да не би някой от близките му да е умрял?
                  - Не, тъжен е, защото никой от близките му не е умрял...






                  Коментар


                  • В чата:
                    - Не ми идва вече втора седмица! Казах ти да не пробваме без презерватив!
                    - Абуната в момента е недостъпен.
                    - Абунат се пише със "О" бе идиот!
                    - Обуната в момента е недостъпен.


                    Коментар


                    • - Що е ово Екватор?
                      - Ово е мислена линjа, koja дели планетата на Северна и Южна Македониjа...



                      Коментар


                      • Трима синове напуснали бащиния дом, започнали бизнес и преуспели. След време се събират и обсъждат кой какво е направил за старата им майка.
                        Първият син казал: "Аз построих нова, голяма къща на Мама".
                        Вторият казал: "Аз й купих Мерцедес и наех шофьор, за да я вози."
                        Третият син се усмихнал: "И двамата ви надминах! Нали знаете, че Мама обича да чете Библията, обаче вече недовижда. Аз й изпратих един папагал, който знае цялата Библия наизуст. В продължение на 12 години, двайсет монаха са го учили. Съгласих се да правя дарения от по 100000 долара в продължение на 10 години, но си струва: Мама трябва само да му каже главата и стиха и папагалът го рецитира."
                        Скоро след това, майката изпратила благодарствени писма на синовете си.
                        На първия написала: "Къщата, която си ми построил, не е практична. Живея само в една стая,а трябва да топля и чистя цялата къща.".
                        На втория: "Прекалено стара съм, за да пътувам. Седя си вкъщи и не ползвам мерцедеса. Пък и шофьорът е грубиян."
                        На третия: "Миличък, ти единствен знаеш как да ме зарадваш и да ми стоплиш сърцето! Пилето беше невероятно вкусно!"

                        Коментар


                        • Стои таткото пред родилното, излиза акушерката:
                          - Чобанов, честито! Имате момче!
                          Радости, всичко, както си му се полага....
                          След малко излиза пак акушерката:
                          - Седларов? Честито, имате момче!
                          При всяко излизане, един от татковците, напира с надежда да повикат него....
                          След третото излизане на акушерката, въпросният татко, видимо изнервен, тръгва на скандал:
                          - Как не ви е срам, бе другарко? Тоя дойде след мен, пререди ме. Оня дойде след мен - и него обслужихте с предимство.
                          В тоя момент излиза друга акушерка и го вика по име:
                          - Чукалов? Честито, имате момиче!
                          - Айде, сега пък - момиче.... Вие за подигравка ли ме вземате? Вие знаете ли кой съм аз? Знаете ли? Не съм случаен аз. Ще ви разхвърлям заведението само с един телефон. За тоя момче, за оня момче, за тия без връзки, квот остане... Няма да оставя нещата така!
                          В тоя момент излиза пак втората акушерка и казва :
                          - Чукалов, имате момче!
                          Нашият, видимо ошашавен, но все още настръхнал, пита:
                          - Е, как момче? Нали казахте момиче?
                          - Еми, имате две. Момче и момиче.
                          Нашият, видимо доволен от себе си:
                          - Еее, така е в България. Без да вдигнеш скандал и без да имаш връзки, нищо не става...

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/otrovnototr...61191024086661

                            Коментар


                            • Вожд на индианско племе събрал народа си и казва:
                              - Индианци! Ние велико племе ли сме?
                              - Даааааааа!
                              - Е тогава, защо нямаме атомна ракета?
                              - Ми да си направим.
                              Взели и отсекли най-високата секвоя. Сърцевината я изчоплили с брадви, по стара испанска рецепта направили барут и натъпкали ракетата. Пуснали един дълъг фитил и таман да го запалят и се сещат:
                              - Къде ще я изстреляме?
                              - Ми по Ереван.
                              - Що по Ереван бре?
                              - Ми щот така или иначе друго не знам…
                              Така и направили – написали „По Ереван“ на ракетата и палнали фитила, събрали се наоколо, гледат…
                              Чува се БУУУМ...
                              Дим, пушек, всички се търкалят… Вожда без ръка, без крак се надига, гледа и казва:
                              - Баси мамата, представяте ли си в Ереван какво е!!!..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                                То да видиш вътрешната им красота требва да си отвориш Третото око .... демек требва да си малко ясновидец
                                Ами, ясновидец !
                                Трябва да може да надзърташ в другите измерения

                                Коментар

                                Working...
                                X