IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Поради извънредната епидемиологична обстановка, снегорините днес ще са home office.

    Имаше и друга постановка на "вожда": какичките, с метлите "лОвят снежинките" още горе, във въздуха (преди да са падналЕ).

    При подобни "инструкции" и нагласи няма необходимост от снегорини... (икономии в бюджета и възможност да се увеличи трудовото възнаграждение на удобните гербери - напр. в тоя форум)...

    Коментар


    • Поради извънредната епидемиологична обстановка, снегорините днес ще са home office.
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Семейство на вечеря. Жената:
        - Казват, че мъжете са по-умни от жените, а при нас: завършила съм с по-добри оценки и средното, и университета от теб, имам по високо IQ от теб, получавам по-висока заплата ...Нещо да кажеш?
        Мъжът:
        - Все пак съм по-умен от теб.
        - ?!?!?
        - Оженил съм се по-удачно от теб.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Рая е там, където полицаите са англичани, немците - механици, французите - готвачи, италианците - любовници и всичко се организира от швейцарци.
          Ада е там, където англичаните са готвачи, французите - механици, полицаите - немци, швейцарците - любовници и всичко се координира от италианци.
          Между другото това второто се нарича ЕС....
          това е гот хареса ми и ти сложих +

          Коментар


          • Между програмисти:
            - Как се казваше оная програма, която ти поправя правописните грешки?
            - "Основно образование"...

            Коментар


            • Рая е там, където полицаите са англичани, немците - механици, французите - готвачи, италианците - любовници и всичко се организира от швейцарци.
              Ада е там, където англичаните са готвачи, французите - механици, полицаите - немци, швейцарците - любовници и всичко се координира от италианци.
              Между другото това второто се нарича ЕС....

              Коментар


              • Народът - обединен около Боко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Мислим че, баджанаците ни спестяват някоя доста ключова информация.
                  На моабет в кръчмата двама приятели си говорят. Единият вика:
                  - Мойта жена хич не я бива с френската...
                  Другият си мисли: "Приятел ми е... Как да му кажа, че я бива, хем бая даже..."
                  Last edited by Kildirim_Bei; 30.11.2020, 11:23.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Защо децата не боледуват от Ковид.
                    Защото не гледат новини и не се интересуват от политика
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Кака Гинка, чистачка на летище "София", може да каже на 62 езика: - „Къде стъпваш бе, тъпанар, не виждаш ли, че съм измила?"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Срещат се двама приятели :
                        - Ти харесваш ли прости жени ?
                        - Не.
                        - А грозни ?
                        - Не.
                        - А такива , дето не могат да готвят ?
                        - Не.
                        - А мърли ?
                        - Аре стига бе , луд ли си? Кой харесва такива ?!
                        - А що тогава , цяла година чукаш жена ми ¿??
                        Мислим че, баджанаците ни спестяват някоя доста ключова информация.
                        Last edited by Todor Sabev; 29.11.2020, 11:41.

                        Коментар


                        • "Когато казах на родителите ми по телефона, че съпругът ми не се чувства добре, баща ми попита:
                          "Пробва ли с евтаназия?"
                          В този момент чух как майка ми се развика:
                          "За пореден път ти казвам, че се казва ехинацея!!!"
                          При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                          Коментар


                          • Вълкът вървял през гората и видял лисицата.
                            Вълкът:
                            -Лисо, айде с мен, че мнооо ме кефиш и искам да те скъсам от чу*кане!!!
                            Лисицата /хъкъта, мъката/.
                            - Ми, ОК!
                            На Вълк не се отказва. Тръгнали към бърлогата на Вълка, но в тоз' момент притичал Глигана! Вълкът разбира се бил и гладен и решил, че първо ще изяде Глигана, а после ще опатка Лисицата! Не щеш ли, обаче, Глиганът се примолил да изпее една песен, преди да бъде изяден! Заквичал той, както си знае и може! В гората пък, по туй време бродил Ловеца! Чул той "песента" на Глигана и се ориентирал към мястото, въпросно и що да види. Глиган, Лисица и Вълк! Мислил, той, чудил се - кого да отстреля, мислил... и застрелял Вълкът!
                            Умирайки Вълкът промълвил:
                            - Имах си всичко - и за ядене, и за чука*не! За к'во ми беше таз' КУЛТУРА?!!!
                            При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Женските гърди са доказателство, че мъжете могат да мислят за две неща едновременно ....
                              аз никога не съм мислил за тях поотделно или последователно.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Женските гърди са доказателство, че мъжете могат да мислят за две неща едновременно ....

                                Коментар

                                Working...
                                X