IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Снощи валя 3 мин. или както казват мъжете цяла нощ.

    Коментар


    • Вървяла по улицата девойка, а след нея младеж, който непрекъснато й правел комплименти. Девойката твърдо решила да не се обръща, но когато чула: "Ах, какви големи, хубави зъби имаш!", не издържала, извърнала глава и попитала:
      - Кажи ми само, как позна за зъбите ми, без да си ги виждал никога?
      - Ами, като гледам какъв задник си отпрала - това с лоши зъби не можеш да го постигнеш...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение



        Днес отбелязват 227-ма годишнина....
        Истинската плоча, ако на някой му е интересно: https://www.google.bg/maps/place/57%...3!4d39.8919667
        Last edited by Poncho; 24.06.2021, 21:54.

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	204232392_1460435047635679_3624973276128191768_n.jpg
Views:	1
Size:	77.8 КБ
ID:	3775471

          Днес отбелязват 227-ма годишнина....

          Коментар


          • Един пияница се оплакал на приятеля си:
            -Свърши се вече с моето пиене! Жената взе сурово решение!
            Всяка вечер,когато се прибирам ще ме подлага на тест. Първо трябва да й дъхна през ключалката. И ако й замириша на алкохол - никакво пускане вкъщи. Направо - ще спя на стълбите!
            Другият му отговорил:
            - Чуй сега един съвет от мене! Ти,пак си поркай,колкото ти душа иска! Но след това се натъпчи яко със синьо сирене! Гарантирам ти - го ще замаскира миризмата на ракия!
            Пияницата благодарил сърдечно и след това се понесъл право към кръчмата! Там цапнал набързо три големи гроздови! А после,минал през супера,купил си половин кило синьо сирене и го изял всичкото!
            Когато стигнал вратата на дома си,натиснал звънеца и се обадил с меден глас:
            - Миличко,моля те - отвори ми! Капчица не съм близнал!
            Отвътре,съпругата му отговорила подозрително:
            - А,бе,я - първо ми дъхни!
            Пияницата си поел дълбоко дъх,навел се към ключалката и дъхнал с всичка сила!
            Зад вратата се чул възмутения глас на жена му:
            - С устата,бе,простак!

            Коментар


            • Гръцка рецепта за агнешко със спанак:
              - Взимас спанака и миес, миес ...
              Агнеското бутце намазвас с масло, сол, цервен и церен пипер и го мятас във фурната.
              Като се опеце, сипвас си едно цервено винце и ядес до насита ...
              - Ами спанака?
              - Спанака на кокоските.

              Коментар


              • Ако женкаря задява жени, то какво ли задява мъжкаря?

                Коментар


                • - Хапни си, баби, хапни си.
                  - Не искам, бабо, пазя диета!
                  - Ти се наяж, баби, да имаш сили да я пазиш

                  Коментар


                  • Брюксел, 2158 г. - 5ма еврабийци спорят за произхода на еврабите - първия казва - ние еврабийците сме от арабски произход, вижда се от името ни еврАБИЯ! Вторият вика - не, не последните археологически проучвания доказват, че ние сме от турски произход! Третият вика няма нищо общо, ние винаги сме си били тук с коренното население и не сме идвали от никъде затова сме от френско-германски произход! Новият учебник на фондация Америка за Еврабия го доказаха вече! Четвъртият казал това е руска пропаганда! Истината е, че нашите предци са дошли с надуваеми лодки от Африка и сме от негърски произход! А петият казал - няма нищо такова, ние сме македонци!

                    Коментар



















                    • segabg.com
                      туш-06-19-2021
                      Христо Комарницки е български аниматор, илюстратор и карикатурист, специализиран в политическата сатира.










                      Коментар


                      • Катаджия спира автомобил за проверка:
                        – Добър вечер! – казал катаджията.
                        – До’р вечир…
                        – Вие май сте употребили алкохол ми се струва?
                        – Пил съм дааа.
                        – Какво пихте и колко?
                        – Ами, днес жених дъщеря си и преди церемонията с приятели изпихме по няколко уискита за кураж, после в църквата пихме вино, в ресторанта шампанско и после толкова ги смесихме, че вече не помня. Ама пихме и няколко литра бира и пак уиски.
                        – Вие подигравате ли се с мен? Не виждате ли, че ви спира служител на полицията за проверка и алкохолен тест?
                        – А вие не виждате ли, че колата ми е с десен волан и жена ми е зад него…
                        Last edited by Mateev; 19.06.2021, 18:15.

                        Коментар


                        • Клиент в габровски ресторант:
                          - Защо три варени яйца са по-скъпи от три бъркани?
                          - Защото варените можете да ги преброите.

                          Коментар


                          • Лети Airbus 380 над Атлантическия океан с 800 км/ч, на около 10000 метра височина, когато изведнъж покрай него минава изтребител Eurofighter със скорост два пъти над звуковата. Изведнъж пилотът на изтребителя намалява и се изравнява с пътническия самолет, свързвайки се по радиото с капитана му:
                            - Ей, вие, от Еърбъса, скучен полет, нали? Грижите се за себе си, но я погледнете какво става тук!
                            След това той завърта изтребителя около оста му, ускорява до максимална скорост, бързо вдига машината нагоре, прави лупинг и се спуска до морското ниво в спиращо дъха гмуркане, след което отново се изравнява с Еърбъса, питайки:
                            - Е, как беше, а?
                            Пилотът на пътническия самолет отговоря:
                            - Много впечатляващо, но я сега погледни тука при мене!
                            5 минути не се случва нищо, просто самолетите си летят монотонно. Изведнъж се чува гласът на капитана:
                            - Е, какво ще кажеш за това?
                            От изтребителя се чува глас:
                            - Какво направи, аз нищо не разбрах...
                            Другият отговорил:
                            - Станах, разходих се малко до банята, за да се разтъпча и да си взема душ. Взех си и едно кафе и парче торта, и си уговорих среща със стюардесата, която между другото ще спи трите дни до следващия полет в моята стая в 5-звездния хотел, който моят шеф плаща.
                            Last edited by Mateev; 19.06.2021, 18:14.

                            Коментар


                            • Конферентен разговор в Европа Kъсно вечерта. Путин, Меркел, Ципрас и Варуфакис. Варуфакис: Е не можем ли да ви компенсираме по друг начин? Щ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                                Разговор между идеалния мъж и идеалната жена:

                                - Скъпа, искаш ли да отидем до бижутерията и да ти купя пръстен с огромен диамант?

                                - Не.
                                Мъже без пари и жена без цици където и да застанат пречат

                                Коментар

                                Working...
                                X