IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
      [ATTACH=CONFIG]n3897335[/ATTACH]
      Внук разпитва дядо си как било ено време.

      "Ено време, дядовото, за да видиш дупето на жената, трябваше да разтвориш гащите ѝ.
      А сега е обратното."

      Коментар


      • Коментар


        • Политиците казват: винаги мислят за народа. Но какво мислят не ни казват.
          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	ga6ti.jpg
Views:	1
Size:	24.4 КБ
ID:	3897335
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	kompass.jpg
Views:	1
Size:	41.0 КБ
ID:	3897332
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Когато разберете, защо пицата се прави кръгла, после се поставя в квадратна кутия, след това се реже на триъгълници, тогава ще разберете и жените!!!

                Коментар


                • Късно вечер Ленчето помолила мъжа си да отиде и да изхвърли боклука.
                  Мъжът отишъл, но тъкмо да го изхвърли и... един мерцедес последен модел спрял до него, а вътре страхотна мадама с крак до сливиците:
                  - Пешо, не ме ли помниш. Аз съм Мимето, седяхме заедно на един чин в 8 клас. Качвай се, отиваме да го отпразнуваме.
                  Отишли в най-шикозния италиански ресторант, изискано меню, а след това в хотел пет звезди - цяла нощ страшен секс.
                  На сутринта колата го оставя до кофите за смет.
                  Ех, че кофти се получи - мисли си Пешо, докато мъкне празната кофа.
                  Качва се по стълбите, а насреща му комшията:
                  - Какво ти има, бе Пешо, що си се оклюмал такъв.
                  И Пешо му разказал цялата история.
                  - Сложи сега тоя молив на ухото си и ще разкажеш цялата история на жена си, с подробности.
                  Прибрал се Пешо и жена му го почнала:
                  - Ти нормален ли си, отиде да изхвърлиш боклука и цяла нощ те няма.
                  Пешо й разказал цялата история, че тъкмо да изхвърли боклука и срещнал Мимето от неговия клас, как отишли на вечеря в шикозния италиански ресторант, после див секс цяла нощ... та до сутринта.
                  Жената не издържала и го плеснала по главата:
                  - Ти кого ще лъжеш бе, молива си забравил да си махнеш от ухото, а ми обеща повече да не играеш бридж.

                  Коментар


                  • От музея за модерно изкуство неколкократно открадват картината на Малевич "Черан квадрат". За щастие охранителя имащ известен опит като бояджия успява да я възтанови до сутринта.
                    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                    Коментар


                    • Бойко Борисов пита Фандъкова:
                      - Данче, кога ще тръгне новата линия на Метрото?
                      - Ааа, бързо. Докато излезеш, ще я пуснем...





                      Коментар


                      • Преподавател в университета чака свой колега да приключи с изпит на студенти. Излиза последният студент зачервен изпотен и коментира с колеги:
                        - Мачка ме, мачка ме. Едвам се измъкнах.
                        След малко излиза професора още по-изпотен:
                        - Този последният здраво ме измори. Тягля го тегля го. Едвам го измъкнах.
                        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                        Коментар


                        • Коварни морски мини дебнат плашливото стадо двукраки уфси по морския ни бряг... Спицялно доплували от войната тука.
                          Така вещаят журнализдките.

                          Да ви кажа, съвременните могат да преследват врага за малко и на брега. Ако решат, излизат от водата и се движат по брега с пробег до половин километър.
                          Украинските мини се движат на подскоци на инертен принцип, а руските се търкалят чрез малки реактивни сопла, вградени на равнището на повърхността на мината.

                          Следете за подозрителни кръгли предмети в морето!, казаха журналята.

                          Ако видите, че мините ви наблюдават от морето кът некъф хипопотам, направо бягайте или, по-добре, паднете подкосени на земята и се правете умрели. Дишайте в разтвора на якето и не мислете (последното не изисква от вас усилия).

                          Коментар


                          • Требва да си пусне и брада, за да изглежда хептен бъш мъшки. И ше го наречем Миро.


                            Last edited by Хараламп; 20.03.2022, 17:51.

                            Коментар


                            • Една уникална дама и артист - дизайнерката Мира Бъчварова! Специално за “Марица” ...





                              marica.bg
                              Дизайнерката, която се преобразява в маг, кралица и воин СНИ...
                              Обличам и тялото, и

                              Коментар


                              • Не се опитвайте да си поставяте диагноза през гугъла !
                                Вашия личен лекар ще го направи по-професионално...

                                Коментар

                                Working...
                                X