IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако женкаря задява жени, то какво ли задява мъжкаря?

    Коментар


    • - Хапни си, баби, хапни си.
      - Не искам, бабо, пазя диета!
      - Ти се наяж, баби, да имаш сили да я пазиш

      Коментар


      • Брюксел, 2158 г. - 5ма еврабийци спорят за произхода на еврабите - първия казва - ние еврабийците сме от арабски произход, вижда се от името ни еврАБИЯ! Вторият вика - не, не последните археологически проучвания доказват, че ние сме от турски произход! Третият вика няма нищо общо, ние винаги сме си били тук с коренното население и не сме идвали от никъде затова сме от френско-германски произход! Новият учебник на фондация Америка за Еврабия го доказаха вече! Четвъртият казал това е руска пропаганда! Истината е, че нашите предци са дошли с надуваеми лодки от Африка и сме от негърски произход! А петият казал - няма нищо такова, ние сме македонци!

        Коментар



















        • segabg.com
          туш-06-19-2021
          Христо Комарницки е български аниматор, илюстратор и карикатурист, специализиран в политическата сатира.










          Коментар


          • Катаджия спира автомобил за проверка:
            – Добър вечер! – казал катаджията.
            – До’р вечир…
            – Вие май сте употребили алкохол ми се струва?
            – Пил съм дааа.
            – Какво пихте и колко?
            – Ами, днес жених дъщеря си и преди церемонията с приятели изпихме по няколко уискита за кураж, после в църквата пихме вино, в ресторанта шампанско и после толкова ги смесихме, че вече не помня. Ама пихме и няколко литра бира и пак уиски.
            – Вие подигравате ли се с мен? Не виждате ли, че ви спира служител на полицията за проверка и алкохолен тест?
            – А вие не виждате ли, че колата ми е с десен волан и жена ми е зад него…
            Last edited by Mateev; 19.06.2021, 18:15.

            Коментар


            • Клиент в габровски ресторант:
              - Защо три варени яйца са по-скъпи от три бъркани?
              - Защото варените можете да ги преброите.

              Коментар


              • Лети Airbus 380 над Атлантическия океан с 800 км/ч, на около 10000 метра височина, когато изведнъж покрай него минава изтребител Eurofighter със скорост два пъти над звуковата. Изведнъж пилотът на изтребителя намалява и се изравнява с пътническия самолет, свързвайки се по радиото с капитана му:
                - Ей, вие, от Еърбъса, скучен полет, нали? Грижите се за себе си, но я погледнете какво става тук!
                След това той завърта изтребителя около оста му, ускорява до максимална скорост, бързо вдига машината нагоре, прави лупинг и се спуска до морското ниво в спиращо дъха гмуркане, след което отново се изравнява с Еърбъса, питайки:
                - Е, как беше, а?
                Пилотът на пътническия самолет отговоря:
                - Много впечатляващо, но я сега погледни тука при мене!
                5 минути не се случва нищо, просто самолетите си летят монотонно. Изведнъж се чува гласът на капитана:
                - Е, какво ще кажеш за това?
                От изтребителя се чува глас:
                - Какво направи, аз нищо не разбрах...
                Другият отговорил:
                - Станах, разходих се малко до банята, за да се разтъпча и да си взема душ. Взех си и едно кафе и парче торта, и си уговорих среща със стюардесата, която между другото ще спи трите дни до следващия полет в моята стая в 5-звездния хотел, който моят шеф плаща.
                Last edited by Mateev; 19.06.2021, 18:14.

                Коментар


                • Конферентен разговор в Европа Kъсно вечерта. Путин, Меркел, Ципрас и Варуфакис. Варуфакис: Е не можем ли да ви компенсираме по друг начин? Щ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                    Разговор между идеалния мъж и идеалната жена:

                    - Скъпа, искаш ли да отидем до бижутерията и да ти купя пръстен с огромен диамант?

                    - Не.
                    Мъже без пари и жена без цици където и да застанат пречат

                    Коментар


                    • Разговор между идеалния мъж и идеалната жена:

                      - Скъпа, искаш ли да отидем до бижутерията и да ти купя пръстен с огромен диамант?

                      - Не.

                      Коментар


                      • Иванчо пита баща си:
                        - Тате, какво е гола вода?
                        - Айрян без кисело мляко!

                        Коментар


                        • На Рамбо му свършили патроните.

                          Коментар


                          •   Интервю с Киро Картофа Г-н Картоф, в коя историческа епоха бихте желали да живеете, различна от днешната? -В Люлин 6. Много по-различно е ...

                            Коментар


                            • Арнолд Шварценегер се качил гратис в автобуса. По едно време дошъл Силвестър Сталоун,който бил станал контрольор:
                              - Карти и билети за проверка!
                              Пътникът без билет се захилил:
                              - Здрасти,Рамбо! Аз съм Терминатора,бе!
                              - Господине,не се лигавете,а си покажете билетчето!
                              - Аре,к'во се правиш на велик,бе,Слай! Аз съм Арнолд Шварценегер!
                              - Голям праз! Правилата важат за всички!
                              Арни се ядосал! Извадил един метален долар от джоба си. Пъхнал го в перфоратора. Стиснал зъби,напрегнал яко мускули и продупчил парчето метал. А после го подал на контрольора.
                              Сталоун скъсал монетата на две и казал:
                              - И друг път - да не се ослушваш!

                              Коментар


                              • В едно заведение две момчета зяпат две момичета.
                                - Да отидем да се запознаем с тях? - предлага единия.
                                - Аха, но малко по-късно. Нека първо си платят сметката...

                                Коментар

                                Working...
                                X