IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Двете най-често използвани фрази са "I Love You" и "Made in China", за съжаление и двете не дават гаранция за нищо.

    Коментар


    • - Момко,на твоите години Ал. Македонски е владеел половината свят,а ти!?
      - Така е професоре,но е учил при Аристотел,а аз!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
        Имаше и друга версия за влака: https://www.vesti.bg/vicove/advokati...kabinet-Vliza-
        Как реагират различните националности на един виц:
        Американец: ХАХАХА! Много як виц, брато!
        Французин: Браво, много добро попадение!
        Българин: Супер, ама
        аз го знам по друг начин!
        Last edited by dzk; 29.08.2021, 20:31.

        Коментар


        • Имаше и друга версия за влака: https://www.vesti.bg/vicove/advokati...kabinet-Vliza-

          Коментар



          • Влиза притеснен човек при психиатър и разказва:
            - Положението е нетърпимо. Ще ме уволнят. Не се наспивам - тъкмо затворя очи и идва Клаудия Шифър. "Ще ме чук@ш" казва. "Няма не мога, няма недей!". Оправям я, заминава си и ето я Наоми Кембъл. "С Клаудия Шифър можеш, а с мене не можеш. Така ли?" Оправям я и нея и ето я Линда Еванджелиста. "Да не чувам НЕ" - ми вика и се съблича...
            - Спокойно! Към колко часа идва Линда Еванджелиста? Един и половина?- казва докторът, - Това е много известен случай. Писал съм учебник. Значи, когато дойде Линда Еванджелиста и казвате - "Ето телефона на доктор Иванов. Той ще ви оправи".
            - Вие ме спасихте! - казва пациентът и си отива.
            Влиза следващият и започва:
            - Ужас! Не мога да се наспя. Тъкмо затварям очи и се озовавам на гарата в Русе. До мен полицай и войник с куче. Насочват оръжие и казват: "Виждаш ли ги тия десет вагона почвай да ги буташ към София!" И аз ги бутам, бутам и тъкмо стигам Централна гара и будилникът звъни.
            - Спокойно! - казва докторът - Всичко е под контрол. Къде е най-големият зор?
            - Е, ми, някъде към Горна Оряховица.
            - Отлично! Казвате на униформените лица: "Сега ще дойде доктор Иванов и той поема пет вагона, аз - другите пет!"
            - Докторе, вие сте гений!
            - Работим, работим - казва скромно докторът, - между другото, към колко часа стигате Горна Оряховица?
            - Към един и половина...
            - Е, тогава не мога. Чакам Линда Еванджелиста...

            66

            Коментар


            • - Госпожице,вие какво ще правите тази вечер?
              - О,звънете ми утре,ще ви разкажа!!!

              Коментар


              • Жената е като бърз кредит:
                - Отлични условия,добра реклама,
                вземаш само срещу лична карта ииии
                после плащаш цял живот!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  Ромски моменти (Компилация) 100% Смях

                  https://atm851.wordpress.com/2017/05...0%D1%82%D0%B0/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
                    Събрали се двама евреи за вечеря, единият донесъл рецептата, другият - тавата...
                    тоя с тавата се е минАл.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Събрали се двама евреи за вечеря, единият донесъл рецептата, другият - тавата...
                      При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                      Коментар


                      • Момиче звъни на приятеля си:
                        - Ела довечера у нас - трябва да ми преинсталираш windows-a.
                        - Ама, аз, такова, нямам инсталационен диск!
                        - Еееее, ти пък. Ами отиди и купи, аптеката още е отворена..







                        Коментар


                        • Ромски моменти (Компилация) 100% Смях

                          Коментар


                          • Дедо викаше:
                            -Колкото по-мъничък е градът, толкова повече са баджанаците...

                            Коментар


                            • Двама разговарят.
                              - Прибирам се снощи,отварям гардероба,гол мъж!?
                              - Еее,случва се!
                              - Какво да се случва,аз нямам жена!?

                              Коментар


                              • Един немски професор по Теория на правото скъсал цял курс студенти на писмен изпит със следната задача:
                                "Как ще разрешите спора между двама съседи, като клоните на ябълката на единия са надвиснали през оградата над лехите с лалета на другия и като падат ябълките чупят крехките листенца на лалетата?"
                                Една част от студентите заели страната на любителя на лалета, другата част на градинаря с ябълката. Всички заедно блеснали с ум и дълбоки познания в областта на германското законодателство. А накрая се разбрало - ябълките падат есента, а лалетата цъфтят през пролетта...
                                На практика ситуацията конструирана от провокатора-професор няма как да се случи в реалния живот. Всички протести професорът отклонявал хладнокръвно:
                                "Здравият смисъл трябва да се включва преди да си спомняте за всякакви параграфи и членове !"

                                Коментар

                                Working...
                                X