IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Двама в леглото релаксират след секс.
    На вратата се звъни...

    –– Ауу, съпругът ми! – стряска се жената.

    Мъжът веднага скача и се шмугва в гардероба.
    След малко излиза:

    –– Жена, много сме изнервени напоследък...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      "При нас няма нито корона, нито нищо. Така ни водят, че има корона. Няма! Ако има, първо нашите деца ще се разболеят", обяснява живеещ в района.



      offnews.bg
      Жители на ''Столипиново'' отказват да се преброят, щели да ги ваксинират принудително | Общество
      Вицът в случая е, че всичко е толкова прозрачно, та даже и неграмотен циганин го разбира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Поздрав ви от мен с тази песен:
        Много е добър!
        И една от мене
        https://www.youtube.com/watch?v=dSJwCDfMx-o
        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

        Коментар


        • Поздрав ви от мен с тази песен:
           

          Коментар


          • Не позволявайте инфлацията да изяде парите Ви,
            Изпийте ги !!!

            Коментар


            • "При нас няма нито корона, нито нищо. Така ни водят, че има корона. Няма! Ако има, първо нашите деца ще се разболеят", обяснява живеещ в района.



              offnews.bg
              Жители на ''Столипиново'' отказват да се преброят, щели да ги ваксинират принудително | Общество

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                Търсите начин и Вие да отслабнете? Искате видими и трайни резултати? Тайната е специален Руски антицелулитен масаж, който се изпълнява единствено в Дубай!
                трябва да е било цяла програма с масажи.
                препоръка е

                Коментар


                • Ако богинята на късмета е с гръб към вас, плеснете я по з@дника!
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Търсите начин и Вие да отслабнете? Искате видими и трайни резултати? Тайната е специален Руски антицелулитен масаж, който се изпълнява единствено в Дубай!
                    Click image for larger version

Name:	244955665_5058346370847825_2354305205466220668_n.jpg
Views:	2
Size:	95.3 КБ
ID:	3813190


                    Attached Files

                    Коментар


                    • Оцеляване без жена

                      Жена ми отиде на селото си за една седмица. Остави ме тука сам да се оправям, сам да се грижа дори за себе си! Трябва да блъскам, да бачкам с прахосмукачка, пералня, бойлер, зарядното на телефона... а-а и онова дето е за търкане и е мокро отдолу. От котката Ивелина падат козяци – след като изчистя, пак ще падат. Следователно...!? Установявам, че ако се къпя по-рядко и пералнята се пълни по-бавно. Тавата, чиниите и чашите нося под душа. Пускам го и слизам да ударя няколко бири с комшии. Връщам се – всичко е измито. Праха издухвам с уста, петно на пода бърша с чорапа си, мръсно наслюнчвам, брошура от Кауфланд си постилам на трапезата. Не виждам защо една чиния да не се използва първо за шопска салата, а после за сутляш. Птичка се е изакала на терасата – покривам със салфетка (това, което не виждаш, няма смисъл да чистиш). Успешно се боря с домакинските неправди – горд съм! Днес (сряда) цял ден ще работя – ще си зареждам телефона, а после ще пускам бойлера... Никола Крумов

                      Коментар


                      • Сеkсът намалява стреса.

                        Сеkсът лекува главоболие.

                        Сеkсът подобрява състоянието на организма.

                        Сеkсът повишава нивото на добрите хормони.

                        Сеkсът е извор на младост.

                        Сега знаеш:

                        ако някой ти каже: "иби съ",

                        ти е пожелал много, много здраве...!

                        Коментар


                        • Иванчо не отива на училище и на следващия ден учителката го пита защо е отсъствал и той обяснява, че е водил козата на пръч, а учителката го пита - А баща ти или дядо ти не можеха ли?!
                          -И тати и дядо все още могат,... Ама тя си иска пръч,.. [IMG]file:///C:/Users/PC/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.png[/IMG]!

                          Коментар


                          • - Скъпа, какво ще ядем днес?
                            - Нищо.
                            - И вчера беше същото.
                            - Значи съм приготвила за два дни.
                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар







                            • manager.bg
                              Найджъл Фарадж блъснат от ван, докато обикалял бензиностанциите за гориво

                              Коментар


                              •   Сиромахов завърши новата си пиеса. И знаете ли, кое е най-смешното в нея? Ами че я завърши. Дори само това вече е смешно, да не говорим за...

                                Коментар

                                Working...
                                X