IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Българската абитЮрентка
    Техните изтеглят 10 бона на бърз кредит, дадат половината за рокля и грим, а другата половина за разходите в кръчмата. Увъртят се в борчове за 4 години напреде, кажат си "Епа те гостите все че донесат нещо, от тех че избиеме" - гледат пресметливо-инвеститорски. Наш'та не спира да се хвали, обсъжда съученичките й с по-скромни рокли, не можела да разбере как имало момичета с рокли за по 200-300 лева. Балът бил веднъж в живота, било най-важното събитие, не било за бедни. Едвам изкласила до 12 клас, на матурата се скине да преписва, баща й покани 40 човека на бала, момичето му щело да записва виШо образование. Иде нашта на изпращането в дискотеката, надере се като Миле Китич на абитуриентския му бал, направи "Капричоза" на двама съученици в тоалетната, на другия ден на бала не яде от агнешкото - миришело й... Роднините й искат да се снимат с нея за спомен, она ги гледа важно, ходи тежко, били селяни, било я срам, дърпали я назад. Качи се в 10 годишния Мечок на шефа на баща й, на светофара гледа нормалните хора, като че ли баща й е капарирал новата "S" класа от шоу рума в Щутгарт. След малко до тях спрат две съученички с Панамера и Макларън, наш'та цъка с език, били ку*ви, не разбирала каква била цялата тази показност покрай баловете... Качи се на Мечока, почне да върти гюбеци, щрака с пръсти, почне да пръска с шампанско "Искра", гледа тарикатски, все едно пръска с "Вьов Клико" жълт етикет.
    Влезнат у ресторанта, с целия клас 5 години едва се изтраят, даже и на класната правила интриги с другите учители, пуснат "един неразделен клас", запрегръща ги всички, ревне с пълно гърло. Родителите й останат да доизпратят гостите, они надиплят още 2 бона сметка, прилошее им. Бащата прегърне жената, вика: "Малкото ни момиче вече е голяма жена, всичко си струва, щом се забавлява. Какво ли прави в момента" - ревне от гордост. Она в тоя момент изшмъркала повече материал от Константин на участие в Созопол, запотила се като Веселин Маринов след третия антракт, грима й за 300 лева се размил, у лицето заприличала на Краля на нощта от "Игра на тронове". Трима съученици я напълнят като еклер от Ситняково...
    Тръгнала без една стотинка, цяла вечер отваря едно по едно от пликчетата с парите от роднините, профука всичко за пиене и бело, сутринта нЕма два лева за такси, изчака да стане 5:30 - тръгне си с градския транспорт...

    Коментар


    • Ей така се гони раждаемост




      paragraph22.bg
      Индийци съдят сина си: Или ни дай внуче, или ни плати 600 хил. евро

      Коментар


      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

        Е ,
        Защо този Здравко не е останал да живее и работи в Русия, а е предпочел Запад-а?!?!
        Путин умрял и се запътил към рая. Пред Райските врати го спрял Св. Петър и му казал:
        - С този терор и мизерия в Русия не те пускам в рая. Мястото ти е долу - при колегата Луцифер.
        - Моля те, пусни ме, не ща в ада - примолил се Путин.
        - Не става - казал Св. Петър и го натикал в асансьора за ада.
        Слязъл при Луцифер, рогатият го вкарал в един казан и подпалил огъня(с евтин руски мазут)
        - Чакай, недей - примолил се Путин- пусни ме горе, поне куфарите и "Mein Kampf" да си прибера...
        - Не се притеснявай за тях, ще си ги получиш куфарите - казал Луцифер и изпратил две дяволчета да приберат багажа на Путин.
        Отишли дяволчетата пред Райските врати, ама било вече 17.30 - работното време свършило и вратите заключени.
        - Дай да прескачаме, че ако не се върнем с куфарите Луцифер ще ни откъсне опашките - казали си дяволчетата и тръгнали да прескачат вратата. По райската алея в това време се разхождал Св.Петър и като ги видял да прескачат си рекъл:
        "Кога отиде Путин в ада, кога бежанска вълна започна от там ..."

        Коментар


        • -Дядо,защо те обичат толкова много жените?
          -Не знам!?-казал дядото и си облизал веждите.

          Коментар


          • Когато индийката е готова за секс, червената й точка светва в зелено.
            Last edited by BigGun; 13.05.2022, 00:10.

            Коментар


            • гладна мечка хоро не играе

              Коментар


              • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение
                Ето преди час Карбовски е пуснал поредната дивотия, на някакъв си Здравко Василев, ФБ:
                Мартинчо просто е цитирал 1-вия победител в едновремешния Биг Брадър!

                Съвсем на място в Бисери и Вицове...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                  Е ,
                  Защо този Здравко не е останал да живее и работи в Русия, а е предпочел Запад-а?!?!
                  човек се учи докато е жив

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение
                    Ето преди час Карбовски е пуснал поредната дивотия, на някакъв си Здравко Василев, ФБ:
                    "Днес, когато е евро-атлантическа ценност (каквото и да означава това), да мразиш Русия и всичко руско, ще споделя кратък монолог на приятел, строител, дълги години работил в Русия, а последните 20 години в Западна Европа.
                    "Здравко, 6 години работих в Русия. Завърших образованието си там, купих си кола, посетих всички големи градове и всяка нощ ходих на ресторант.
                    От 15 години работя в Европа. Работя по 10-12 часа. Няма да ти казвам, как живея, за да плащам сметките на семейството в България и знаеш ли колко пъти съм ходил на ресторант !? Нито веднъж !"

                    Подобни ги тиражира по 20 на ден. Събрал е де що вата има във фейса
                    Е ,
                    Защо този Здравко не е останал да живее и работи в Русия, а е предпочел Запад-а?!?!

                    Коментар


                    • Ето преди час Карбовски е пуснал поредната дивотия, на някакъв си Здравко Василев, ФБ:
                      "Днес, когато е евро-атлантическа ценност (каквото и да означава това), да мразиш Русия и всичко руско, ще споделя кратък монолог на приятел, строител, дълги години работил в Русия, а последните 20 години в Западна Европа.
                      "Здравко, 6 години работих в Русия. Завърших образованието си там, купих си кола, посетих всички големи градове и всяка нощ ходих на ресторант.
                      От 15 години работя в Европа. Работя по 10-12 часа. Няма да ти казвам, как живея, за да плащам сметките на семейството в България и знаеш ли колко пъти съм ходил на ресторант !? Нито веднъж !"

                      Подобни ги тиражира по 20 на ден. Събрал е де що вата има във фейса

                      Коментар


                      • Специално за мъже:
                        “Вземете си кредит и почувствайте тръпката от месечния цикъл!”

                        Коментар


                        • https://vk.com/video/@sharanvideo?z=..._-177565509_-2
                          Необычная беженка задержана во Франции

                          Коментар


                          • china india water dispute

                            Коментар


                            • - Защо напуснахте работа? Само един ден сте работили - пита шефа на въшките.
                              - Назначихте ме на мустаците на Пешо. Той много пуши, а аз имам астма...
                              - Мдааа... Сериозно основание... От утре, ви назначавам в бикините на Гюрга.
                              Минават два дни.
                              - Пак ли ти бе!? Нали те преназначихме!?
                              - Вярно. В началото ми беше добре при Гюрга, но на сутринта отново бях на мустака на Пешо, а имам астма...


                              Коментар


                              • Заблуда е внушението, че смеха лекува "всичко"!
                                От собствен опит, при диария не помага, даже пречи!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X