IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Млад равин зaпочва в синегогата. В началото на проповедта половината от евреите стават прави.
    Другата половина остават седнали и ги карат да седнат. Правите напротив искат седналите да станат.
    Като резултат на това почват да се карат. Равина доста объркан от това им поведение едвам довършва проповедта.
    На другият ден бърза при неговият раббан /учител/ и пита:
    - Рави трябва ли евреите в синегогата да стоят по време на проповед?
    - Няма такава традиция.
    - Значи трябва да седят?
    - Не няма и такава традиция.
    - Тогава защо седящите и правостоящите се карат по време на проповедтта?
    - Защото има такава традиция.
    Last edited by Моабет да става; 26.11.2022, 23:07.
    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • - Какво е сомелиер?
      - Ами, алкохолик ама с диплома.
      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

      Коментар


      • Секс с делова жена:
        - Може ли?
        - Влезте!

        Коментар


        • Иван Маркилов

          Колко дни го поили ни дума,ни вопъл ни стон.Но устата сгрешила,сама промълвила-абе дайте ми ром!Свойто пиене казал,но седмица после мълчал,скърцал зъби нечуто и как ли без ром издържал.Не човек ,а дръвник просъскал кръчмарят циник.Тихо пияният казал-Не АЛКОХОЛИК!

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	homealone.jpg
Views:	1
Size:	32.9 КБ
ID:	3995308
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Отиват две блондита в гората за елха. Обикалят, обикалят, 7 часа. Едната каталясала и със сълзи на очи казва:
              - Край ...!Отказвам се ...нямам повече сили ...да вземаме една без играчки ... и да се прибираме!

              Коментар


              • - Коле, кажи ми, ама честно, имаш ли любовница?
                - Разбира се, че имам.
                - А стига бе! И коя е?
                - Няма да ти кажа.
                - Що бе, нали сме приятели?
                - Защото ще я набиеш. Опаааа...
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • - Пешо, свършила ни е солта. Иди искай от съседката да ти даде!
                  ...
                  - Какво стана? Даде ли ти?
                  - Даде ми
                  - Къде е?
                  - Кое, къде е?
                  - Солата!
                  Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                    Илон Мъск не идва, ами направо купува Белоградчик и мести централите на Туитър и Тесла в Балкана! Сериозно!

                    https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/750823
                    Интересът към посещението на Мъск в Северозападна България е толкова голям, че трябва да отворим нова страница в историята ни и - разбира се - нова тема във форума!

                    Коментар


                    • Илон Мъск не идва, ами направо купува Белоградчик и мести централите на Туитър и Тесла в Балкана! Сериозно!

                      https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/750823

                      Коментар


                      • "Без кап*т е много по-приятно..."
                        До такъв извод стигнаха работниците докато обсъждаха отпуската на шефа.
                        Last edited by Andi11; 24.11.2022, 09:16.
                        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                        Коментар


                        • Клиент към китаец зад сергия:
                          - Цял ден стоиш тук на крак, сигурно имаш разширени вени?
                          - Има, утли щи донеса. Тли блоя за две лева!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение

                            На времето първият шаран който хванах след сватбата му отворих устата и набутах една златна верижка. Сега няма нужда да моля жената когато искам да отида за риба. Още петък вечер ми е приготвила такъмите до вратата.
                            Ха ха ха, не нарушавай традицията! Ако не всеки път, на 3-4 ходения и носи нещо различно от риба, за да те обича вечно!

                            Коментар


                            • Опитният колоездач може да различи около 30 вида различни насекоми. На вкус.
                              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                                Мили дами, много внимавайте с измамите покрай черния петък!
                                Мъжът ми поръча парфюм и златна гривна, за да ме изненада, а тъпаците му изпратиха две въдици и рибарски стол!
                                На времето първият шаран който хванах след сватбата му отворих устата и набутах една златна верижка. Сега няма нужда да моля жената когато искам да отида за риба. Още петък вечер ми е приготвила такъмите до вратата.
                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X