IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продавам сватбени рокли. Размери: 42,44,46,48,50,52,54,56,58,64....
    Нямам повече сили да чакам принца!
    Люба

    Коментар


    • Две си говорят:
      - Муцка, аз съм четири пъти вдовица!
      - Е, то никой не е слязъл от теб жив...

      Коментар


      • - Момче, не са ли Ви учили да отстъпвате на старите хора?
        - Дядо, но това е моята ракия!

        Коментар


        • Пътува Вуте във влака. Решил да обядва. Разстлал вестник на масичката, нарязал доматче, сиренце, сланинка, зелен лучец извадил, два големи комата, от самуна, надълго отрязал. Седи, хапва доволен от живота.
          Насреща му афроамериканец с маймунка на рамото. Маймунчето се опитва да докопа нещо от трапезата, а афроамериканецът му казва "Ноу, Ники, ноу!" Маймунчето обаче продължава и все докопва по нещо-я резен сланина, я къшей хляб. Афроамериканецът пак "Ноу, Ники, ноу!".
          Накрая Вуте не издържал и казал строго на маймунчето:
          -Николайчо, трябва да слушаш баща си!

          Коментар


          • На интервю:
            - Деца имате ли?
            - Да . Пет дъщери и осем синове.
            - А нещо с ръцете си, умеете ли?
            Last edited by Lelq2; 08.05.2023, 18:46.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
              Отдавна искам да го напиша,
              sinbad е достигнал висоти със намирането на добри вицове,
              понякога влизам тук само, заради него,
              Thank you, man !
              Мисля, че съм го пускал, но винаги си заслужава да се посмееш отново! А и е специален, такива много няма!

              Следният текст по-долу е всъщност въпрос даден на изпита по химия във
              Вашингтонския университет. Отговорът на един от студентите бил толкова
              "професионален" че професорът го споделил с колегите си чрез Интернет,
              благодарение на което го четем и ние.
              ... Допълнителен въпрос: Адът екзотермичен (отделя топлина) ли е или е
              ендотермичен (поема топлина)?
              Повечето студенти написали отговор съгласно вярванията си, използвайки
              правилото на Бойл - газовете се охлаждат при разширявяне и се нагряват
              при свиване.
              Един от студентите обаче написал следното:
              Първо, трябва да знаем как масата на Ада се изменя във времето.
              Следователно трябва да знаем скоростта с която душите влизат в Ада и
              респективно излизат оттам. Мисля че с достатъчна точност можем да
              предположим че след като една душа попадне в Ада, тя не може да го
              напусне. Следователно напускащи Ада души няма.
              По въпроса колко души влизат в Ада, нека да разгледаме различните
              религии съществуващи в днешния свят. Почти всички религии твърдят че
              ако не си техен последовател, ще попаднеш в Ада. След като религиите
              са повече от една и никой не принадлежи на повече от една религия,
              можем да приемем че всички души ще попаднат в Ада.
              При сегашните данни за раждаемост и смъртност, може да се очаква броят
              на душите в Ада да нараства експоненциално. Да разгледаме скоростта на
              изменение на обема на Ада, тъй като закона на Бойл твърди че за да се
              запазят температурата и налягането в него, обемът му трябва да
              нараства пропорционално на нарастването броя на душите там.
              Оттук произтичат две възможности:
              1. Ако Адът се разширява по-бавно отколкото душите постъпват в него,
              тогава температурата и налягането ще нарастват докато вратите му не
              издържат и целия Ад се изсипе на Земята (until all Hell breaks loose).
              2. Ако Адът се разширява по бързо от нарастването броя на душите в
              него, тогава температурата и налягането ще спадат докато той замръзне.
              И така, какво ще се случи?
              Ако приемем за верен постулатът формулиран от приятелката ми Тереза,
              че "по скоро Адът ще замръзне отколкото аз да спя с теб" и като вземем
              в предвид факта че миналата нощ спах с нея, тогава 2 трябва да е
              вярно, и тогава Адът е екзотермичен и вече е замръзнал. Крайният
              резултат от тази теория е че щом Адът е замръзнал, то той не приема
              повече души и следователно не функционира ... оставяйки само Рая и по
              такъв начин доказвайки съществувагето на Светия Дух, което обясня

              Коментар



              • Малка обява: "Продава се валяк в много добро състояние. Изглежда добре - път му правят всички (дори и гъзарите със спортните мерцедеси)! Кабрио, кожен салон, климатик. V12. Турбодизел. Твърдо спортно окачване - липса на крен, дори и при най-остри завои. Свръх-ниско-профилни лети джанти. Набира максимална скорост още при потегляне. Супер система против кражба - половин час след кражбата, колата ви е още в пределите на пряка видимост. Побързайте! Единична бройка!"И паркираш където искаш-нито скоба ще му сложат, нито паяк ще го вдигне!

                Коментар


                • Ясно, някой не е излизал извън София!!!

                  Коментар


                  • Сватба нейде по Северозапада!
                    Подпийналия свекър се загледал в булката( пустиняк от световна класа) и инстинктивно вика на жена си:
                    - Му у, така като гледам .... нищо не сме взелее!!!
                    В следващия момент, погледа му попада на сина му ( още по голем пустиняк) и набързо допълнил:
                    - Ма па и нищо не сме и дале ...

                    Коментар


                    • На младини бях голям меломан. Харесвах най-разнообразна музика, изслушал съм хиляди албуми. Но това, което ме формира като личност, бяха точно две групи - трета група в детската градина и хидроксилната група на етиловия алкохол.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • ГОлям смях. Пуснете си звука, за да се накефите.

                        https://www.facebook.com/reel/1239767340237654

                        Коментар


                        • Ама големи проблеми имам със себе си начи!
                          Ей го на!
                          Сега пък не ща да ходя на работа!
                          Last edited by BigGun; 06.05.2023, 10:18.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                            Отдавна искам да го напиша,
                            sinbad е достигнал висоти със намирането на добри вицове,
                            понякога влизам тук само, заради него,
                            Thank you, man !
                            Даа, тази година месец май е доста необичаен ....Седиш пред камината и си похапваш череши ...Цената им еднаква, кубик дърва-кило череши!!! Преглеждаш форума и мила изненада ......, благодаря за оценката, опитвам се да разведря обстановката!

                            Коментар


                            • Отдавна искам да го напиша,
                              sinbad е достигнал висоти със намирането на добри вицове,
                              понякога влизам тук само, заради него,
                              Thank you, man !

                              Коментар



                              • 6 часа сутринта:
                                - Скъпи, искаш ли нещо за закуска? Препечена филия с масълце? Мекички? Палачинки?
                                - Не, мила! Тая виагра - съвсем ми уби апетита!
                                12 часа по пладне:
                                - Скъпи, искаш ли нещо за обяд? Супа топчета? Мусака? Свинско със зеле?
                                - Не, мила! Тая виагра - съвсем ми уби апетита!
                                22 часа:
                                - Скъпи, искаш ли нещо за вечеря? Лозови сармички? Руло Стефани? Пиле с картофи?
                                - Не, мила! Тая виагра - съвсем ми уби апетита!
                                - Слушай, бе, говедо с говедо! На теб - тая виагра може и да ти е убила апетита! Обаче, би ли слязъл най-после от мен! Защото, аз пък - УМИРАМ ОТ ГЛАД!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X