IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За свое оправдание какво казал кърлежът..?
    - Ами аз само главичката....

    Коментар


    • С разрешение на админа една обява!!!
      Продавам Москвич 408 НОВ внос, от едно село в централна България, от първи собственик. Колата е на 57000 реални км, карала я е баба да ходи до магазина в съседното село. От 15 години не е карана, гаражна е, и трябваше да отрежем дървото за да го изкараме от двора.
      Цената е 1500 евро, давам го само на ценители на марката, прекупвачи да не ми пишат.
      Нема документи.
      ВИЦ Е !!! Добро утро!

      Коментар


      • Татко, мама с пет годинишно момченце ловят риба.
        Таткото хванал златната рибка.
        – Имате три желания. Казвайте!
        Малкия :
        – Искаам топка!
        – На майка ти в п&тката
        – Извадиии топката!

        Коментар


        • Един поп, в душевната си простота залитнал по вярваща, която почти всеки ден била в черквата. Това онова, напред назад, забременил я!!!Съдят отчето!
          - Ожени се за нея!
          - Не мога, сана не ми позволява!
          - А да я забремениш, можеш!?
          - Не съм виновен аз, а клисаря! Аз го вкарвах наполовина, а той глупака, удари изведнъж камбаната! Стреснах се, вкарах го целия и свърших вътре!!!
          Осъдили клисаря на алименти. Неделя. Църквата. Стои клисаря да камбаните, пуши. по някое време се навежда и вика:
          - Някой еВе ли, че камбаната ще удрям, грешка пак да не стане!? Ейиии .....

          Коментар


          • Когато сте при любовница ,паркирайте на мястото на мъжа и. Оставете си номера на телефона! Той ще се обади да си махнете колата, вълкът сит, агнето цяло!!!

            Коментар


            • Разбра се накрая какво е убедило БB да пристане на ПП/ДБ - Лена да влиза в ротацията и ще се върти между лидерите в коалицията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                - Когато ученици за първи път влязат при мен в клас, първото нещо, което им обяснявам, е, че един добър майстор на банички заслужава по-голямо уважение от един некадърен професор. Правиш една, две, три, пет…, две хиляди банички, докато направиш съвършената и тогава заслужаваш хората да те уважават, да те обичат и да ти плащат. Във всяка област човек може да е нещо голямо. Когато го прави с любов, с настроение и влага много душа.
                Как ми напомни... Преди години на една наемна работа, току се срещаха много произволни и интересни хора... Един голям симпатяга имаше, Жорката, той ми разправя - брат ми прави банички. Отива рано (примерно в 4 часа беше, не помня вече детайлите) и прави 1000 банички и взема 300 лв. И така по шест дена в седмицата. И аз му викам, ее Жорка, страхотно е това, и какво прави с парите, това са много пари? А той ми обяснява - вечерта отива на ротативките. Играе, играе, докато стане време да ходи да прави баничките. Някой ден ще спечели много. Та така. Не е виц, ама според мен за бисер се класира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                  -

                  - Каква е разликата между приятелка и съпруга?
                  - Двайсетина килограма.

                  .
                  - Каква е разликата между любовника и съпруга?
                  - Двайсет минути.

                  Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                  Коментар


                  • - Мамо, кой е министър-председател на България?
                    - Не зная, маме, чакай да проверя на кого се пада да е днес...
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Click image for larger version

Name:	123.jpg
Views:	1
Size:	28.8 КБ
ID:	4067951
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Пенисът написал молба: Моля да увеличите работната ми заплата по следните причини:
                        - Занимавам се с физически труд;
                        - Работя на дълбочина;
                        - В работата се хвърлям с главата напред;
                        - Не ми се плаща за работа през празниците;
                        - Работя в обстановка с неблагоприятен климат;
                        - Работната ми среда е с повишена температура;
                        - Работното ми място е силно затъмнено и липсва каквато и да е вентилация;
                        - Работата ми е свързана с непрекъснат риск от професионални заболявания.
                        Отговор от Ръководството:
                        След разглеждане на вашата молба и внимателно изучаване на аргументите ви, администрацията реши да отхвърли претенцията ви със следните мотиви:
                        - Вие не работите на пълен осемчасов работен ден;
                        - Вие заспивате на работа;
                        - Не изпълнявате винаги указанията на ръководството;
                        - Понякога влизате в непредназначени за вас помещения;
                        - След работа оставяте работното място непочистено;
                        - Не спазвате инструкциите по техника на безопастност (напр. не обичате да ползвате предназначеното за вас защитно облекло);
                        - Пенсионирате се преди достигане на пенсионна възраст;
                        - Не обичате да работите две смени подред;
                        - Често напускате работното място, преди да сте изпълнили нормата;
                        И ако всичко казано дотук ви е малко, длъжни сме да ви съобщим, че нееднократно сте забелязван да влизате и излизате от работното място, носейки две чанти с неизвестно съдържание.

                        Коментар



                        • Тодор Живков пазарил Пикасо да му направи портрет. За да е по-евтино, се разбрали за портрет до кръста. Рисувал Пикасо, що рисувал, накрая рекъл:
                          - Готов съм.
                          Тодор Живков отметнал балдахина и се загледал в портрета. Най-отгоре било нарисувано слънце, под слънцето - равностранен триъгълник, а под триъгълника - две големи женски гърди.
                          Тодор Живков помислил малко и рекъл:
                          - Другарю Пикасо, аз движа между художници и хора на изкуството, дъщеря ми Людмила също, но бихте ли ми помогнали, нека заедно разтълкуваме Вашия портрет.
                          - Слънцето - това сте Вие, другарю Живков!
                          - Е, аз така и си бех помислил - възкликнал възхитен Тодор Живков - Но кажете за триъгълника.
                          - Триъгълникът символизира триединството между интелигенцията, работническата класа и трудовите селяни.
                          Възхитен от идеологическата издържаност на портрета, Тодор Живков запитал за гърдите.
                          - От едната смуче работническата класа, а от другата - трудовото селячество.
                          - А интелигенцията? - учудил се другарят Живков.
                          - Е, все пак се разбрахме за портрет до кръста - отговорил Пикасо!

                          Коментар


                          • Хванах комшиите да се целуват в асансьора...
                            Сега се чудя, да кажа ли на жените им!

                            Коментар


                            • - Каква е разликата между oooooh и aaaah?
                              - Около седем сантиметра.

                              ===============

                              - Защо жените търкат очите си, когато стават сутрин?
                              - Те нямат топки за чешане.

                              ===============

                              - Как шотландец намира овцете във висока трева?
                              - А. Много задоволително, stress free.

                              ===============

                              - Каква е разликата между приятелка и съпруга?
                              - Двайсетина килограма.

                              .

                              Коментар



                              • Нашите реформи са като да ви заменят якето за тениска и да ви кажат: честито ви палто!

                                Коментар

                                Working...
                                X