IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Преди двайсетина години чух мъжът ми да се оплаква на един комшия:
    "Живеех си спокойно, само от време на време чувах, как жена ми се занимава с някакви дребни хора, които обикаляха по къщата и изведнъж вчера влиза в стаята някакъв непознат и ми вика "Тате, дай ключовете от колата, че имам среща и ще я водя на вилата""

    Коментар


    • Живееш си тихо и кротко и изведнъж ...Баааммм на... 35 !
      Ама не ти, ами децата ти...

      Коментар


      • Многодетна майка заяви, че до пълната колекция не и достига само Козирог...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
          Имам някой идеи за успех в живота! Обачеее ... , всички те са за над 10 год., затвор!!!


          Всички бързи начини за забогатяване са описани в Наказателния кодекс

          Коментар


          • От соца!
            В медицински институт се провежда изпит. показват на симпатична "соц"блондинка два скелета- мъжки и женски:
            - Какво е това?
            Блондинката мълчи!
            - Как, не знаете? Какво ви учиха /6/ шест години???
            Блондинката тихо: - МАРКС и ЕНГЕЛС, това ли е???

            Коментар


            • Имам някой идеи за успех в живота! Обачеее ... , всички те са за над 10 год., затвор!!!

              Коментар


              • Професор по зоология пита асистента:
                - Георгиев, какво сте правили вчера с трите аспирантки в лабораторията?
                - Нищо...
                - А защо заека ви гледа с такова уважение?

                Коментар


                • На това което сутрин в автобуса му се вика блъсканица, вечер в дискотеката му се вика атмосфера, а на плажа почивка

                  Коментар


                  • Инсталирах си умен чат от банката ми и един ден му викам "Обмислям идеята за пътуване", а оня ми отговаря "Силно препоръчвам това пътуване да бъде до работата ви"

                    Коментар


                    • - Пиете ли?
                      - Да!
                      - Пушете ли?
                      - По две кутии на ден!
                      - Ядете ли мазно?
                      - Доста често!
                      - Смятате ли да спрете тези вредни навици?
                      - Не!
                      - А тогава за чий сте дошли във фитнеса?
                      - Да ви оправя климатика!


                      Коментар


                      • Споминал се един съратник от времето на ВИС, СИК и т.н. На надгробната плоча надпис:
                        " Едно сърце и две ръце, спряха да бият завинаги"

                        Коментар


                        • – Как се казват кучетата ти?
                          – Калвин и Клайн.
                          – Ама това са имена на гащи!?
                          – Да, де… щото кучетата са боксери.

                          Коментар


                          • Ужасите на плажа:
                            - Да си изпуснеш капачката от бира в пясъка преди още да си отпил!
                            - Спасителят да надуе сирената за незабавно излизане от водата, докато ти още не си приключил да пикаеш!
                            - Да чуеш разговор, че някой друг току-що се е изпикал във водата до тебе...
                            - Да вземете тъщата с вас...
                            - Да заспиш и да ти се стопли бирата...
                            - Да не можеш да заспиш, защото децата ти си правят пясъчен замък... върху теб...
                            - Да отидеш с жена си на плаж...
                            - Да отидеш без жена си на плаж...
                            - Да е твой ред да не пиеш, за да гледаш децата!
                            - Летният детски лагер да се настани точно до вас!
                            - Жена ти да си е забравила телефона и да трябва да си говориш с нея!
                            - Детето ти да има мисия - да вади всички медузи от водата и да ги оперира точно до главата ти...
                            - Жена ти да види дамска превръзка във водата и да изпадне в паника да не би да е нейната!
                            - Цял ден жена ти да си мята погледи със спасителя, а после да разбереш, че той ги е мятал на теб!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Много хора пишат във Фейсбук с носталгия по комунизма, но не си дават сметка, че сега нямаше да имат достъп до Фейсбук.
                              За мен това е предимство, отдавна съм махнал профила си от там
                              Рекламна мрежа MVM Ads

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                                Много ходят на фитнес, понеже са дебели! А защо никой не помисля да ходи в библиотеката, когато е прост?
                                Това е защото да си прост е като да си умрел, всички го виждат само ти не го осъзнаваш

                                Коментар

                                Working...
                                X